VÝZKUMNÝ ÚSTAV POTRAVINÁŘSKÝ PRAHA, v.v.i.


Radiová 1285/7, Praha 10 - Hostivař 102 31

Provádění výzkumu v oblasti, výzkumy, analýzy:
- potravinářská chemie
- potravinářské analýzy, potraviny
- biochemie, biotechnologie
- technologie potravin
- výzkum potravin
- potravinářské technologie
- hodnocení a analýza potravin
- bezlepkové potraviny a výrobky
- biopotraviny
- imunoanalytická souprava na stanovení proteinů
- probiotika, prebiotika
- praxe měření vodní aktivity
- hodnocení nápojů..

Výzkumný ústav potravinářský byl založen v roce 1958.
Ústav představuje komplexní pracoviště, které řeší úkoly základního, průřezového a aplikovaného výzkumu v oblasti chemie, biochemie a technologie výroby potravin, potravinářského inženýrství a techniky a výživy.

Výzkumný ústav potravinářský Praha je orientován především na zlepšení úrovně stravování naší populace a na ozdravění nabídky potravin na našem trhu.

Je zaměřen na zdokonalování postupů při zpracování potravin od začátku výroby až po jejich konečnou přípravu, na vývoj speciálních potravin pro skupiny obyvatel s mimořádnými zdravotními potravními nároky, na vyhledávání a vývoj kontrolních a hodnotitelských metod, analytiku provádění specifických rozborů a na vývoj a výrobu speciálních měřících zařízení a techniky..

Výzkumný ústav potravinářský Praha, v.v.i., je kontaktním místem Evropské rady potravinářských informací - EUFIC European Food Information Council.

VÚPP, v.v.i., nabízí ve svém areálu k pronájmu samostatný, plně vybavený jednopatrový objekt, popř. jeho část.
Pronájem prostor objektu, kanceláří, dílen, skladů v Praha.
Celková výměra těchto prostor činí 1080 m2. Možno využít jako dílny, sklady a kanceláře. Ostraha a parkovací místa v areálu jsou zajištěny.
Kontakt: GSM: 737287021, www.vupp.cz

IČ: 00027022
DIČ: CZ00027022
Okres: Praha-město
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Dušek

Technologie a výzkum výroby potravin - Výzkumný ústav potravinářský Praha, v. v. i.

Technologie a výzkum výroby potravin - Výzkumný ústav potravinářský Praha, v. v. i.

Zkoumání potravin před výrobou, jejich analýzu a technologii výroby zajišťuje Výzkumný ústav potravinářský Praha v. v. i.


Výzkum potravin, analýza, biochemie, potravinářské technologie - Výzkumný ústav potravinářský Praha

Výzkum potravin, analýza, biochemie, potravinářské technologie - Výzkumný ústav potravinářský Praha

Výzkumný ústav potravinářský Praha je orientován především na zlepšení úrovně stravování naší populace a na ozdravění nabídky potravin na našem trhu.


Pronájem skladu, kanceláří i dílny v centru hlavního města Praha

Pronájem skladu, kanceláří i dílny v centru hlavního města Praha

Podnikáte v Praze a hledáte pronájem skladu, dílny nebo kanceláří pro svou činnost? VÝZKUMNÝ ÚSTAV POTRAVINÁŘSKÝ PRAHA zná řešení. V našem areálu vám totiž nabízíme samostatný, plně vybavený jednopatrový objekt k pronájmu. Objekt nabízí celou řadu možností. Ať už tak hledáte výhodný pronájem skladu, pronájem kanceláří nebo pronájem dílny, jistě zde budete spokojeni. Co vám nabízený objekt může nabídnout? Především celých 1080 m2 plochy. Poskytne vám tak dostatek prostoru pro jakékoli podnikání, pohodlně se sem totiž vejde kancelář s počítačem, výrobní dílna i sklad materiálu. Pronajmout si ale samozřejmě můžete pouze část objektu. Potřebujete jednu místnost, kde rozjedete své podnikání? Pronájem kanceláří je u nás velmi výhodný. Nebo se vám už nářadí do garáže nevejde a výrobky chcete prodávat ve větším? Pak si u nás sjednejte dlouhodobý pronájem dílny. Nabízený objekt je součástí areálu VÝZKUMNÉHO ÚSTAVU POTRAVINÁŘSKÉHO PRAHA. Samozřejmostí je zde tak i zajištění absolutní bezpečnosti. K dispozici vám zde bude nepřetržitá ostraha objektu i parkovací místa uvnitř areálu. Nemusíte se bát nezvaných hostů, o vaše bezpečí vaší kanceláře i dílny postaráme. Výhodný pronájem skladu, kanceláří či pronájem dílny v centru Prahy? Přesně to nabízí VÝZKUMNÝ ÚSTAV POTRAVINÁŘSKÝ PRAHA. Pokud máte o pronájem prostor zájem, nebo se chcete dozvědět víc, kontaktujte nás na telefonním čísle 296 792 239.


Chemický výzkum potravin Praha

Chemický výzkum potravin Praha

Společnost Výzkumný Ústav Potravinářský provádí chemický výzkum potravin. Od 1.1.2007 jsme veřejnou institucí. Naše činnost je zaměřena především na zlepšení úrovně stravování. Snažíme se zdokonalovat postupy od prvopočátku výroby až po konečnou fázy. Výzkumy a analýzy: - biochemické - chemické - výzkum potravin - potravinářské technologie - hodnocení a analýza potravin - bezlepkové potraviny - biopotraviny - probiotika, prebiotika - praxe měření vodní aktivity - hodnocení nápojů. Jsme členem asociace výzkumných organizací (AVO) a Centra potravinářských technologií a technik (CPTT) .


Analýza potravin, potravinářské technologie, biotechnologie.

Analýza potravin, potravinářské technologie, biotechnologie.

VÝZKUMNÝ ÚSTAV POTRAVINÁŘSKÝ PRAHA, v.v.i. provádí výzkum v této oblasti: - chemie - biochemie - technologie potravin - výzkum potravin - potravinářské technologie - analýza potravin. Výzkumný ústav potravinářský Praha je orientován především na zlepšení úrovně stravování naší populace a na ozdravění nabídky potravin na našem trhu. Je zaměřen na zdokonalování postupů při zpracování potravin od začátku výroby až po jejich konečnou přípravu, na vývoj speciálních potravin pro skupiny obyvatel s mimořádnými zdravotními potravními nároky, na vyhledávání a vývoj souvisejících kontrolních a hodnotitelských metod, analytiku včetně provádění specifických rozborů a na vývoj a výrobu speciálních měřících zařízení a techniky. Výzkumný ústav potravinářský Praha, v.v.i., je kontaktním místem Evropské rady potravinářských informací - EUFIC European Food Information Council. Pronájem prostor. VÚPP, v.v.i., nabízí ve svém areálu k pronájmu samostatný, plně vybavený jednopatrový objekt, popř. jeho část. Celková výměra těchto prostor činí 1080 m2. Možno využít jako dílny, sklady a kanceláře. Ostraha a parkovací místa v areálu jsou zajištěny. Kontakt: Ing. Ševčík - GSM: 737287021, www.vupp.cz


Pronájem prostor, skladů, kanceláří v Praha VÚ potravinářský.

Pronájem prostor, skladů, kanceláří v Praha VÚ potravinářský.

VÚ potravinářský Praha, v.v.i., nabízí ve svém areálu k pronájmu samostatný, plně vybavený jednopatrový objekt, popř. jeho část. Pronájem prostor objektu, kanceláří, dílen, skladů v Praha. Celková výměra těchto prostor činí 1080 m2. Možno využít jako dílny, sklady a kanceláře. Ostraha a parkovací místa v areálu jsou zajištěny. Kontakt: GSM: 737287021, www.vupp.cz


Praha VÚ potravinářský, pronájem prostor 1080 m2.

Praha VÚ potravinářský, pronájem prostor 1080 m2.

VÚPP, v.v.i., nabízí ve svém areálu k pronájmu samostatný, plně vybavený jednopatrový objekt, popř. jeho část. Celková výměra těchto prostor činí 1080 m2. Možno využít jako dílny, sklady a kanceláře. Ostraha a parkovací místa v areálu jsou zajištěny. Kontakt: Ing. Ševčík - GSM: 737287021, www.vupp.cz


Výzkum výroby potravin, potravinářské technologie, analýzy.

Výzkum výroby potravin, potravinářské technologie, analýzy.

Nabídka provádění výzkumu v oblasti: - chemie - biochemie - technologie potravin - výzkum potravin - potravinářské technologie - analýza potravin Ústav představuje komplexní pracoviště, které řeší úkoly základního, průřezového a aplikovaného výzkumu v oblasti chemie, biochemie a technologie výroby potravin, potravinářského inženýrství a techniky a výživy.


Výzkumný ústav potravinářský Praha, výzkum potravin.

Výzkumný ústav potravinářský Praha, výzkum potravin.

Nabídka: Provádění výzkumu v oblasti: - chemie - biochemie - technologie potravin - výzkum potravin - potravinářské technologie - analýza potravin Výzkumný ústav potravinářský Praha je orientován především na zlepšení úrovně stravování naší populace a na ozdravění nabídky potravin na našem trhu.Další produkty a služby
  • vědecko-výzkumná činnost, realizace vědeckých projektů, výzkumné práce v terénu, vývojové laboratoře


Související články
Laserové plazma – experimentální i teoretické studium
Laserové plazma – experimentální i teoretické studium

Ústav fyziky plazmatu AV ČR se sídlem v Praze se zaměřuje na experimentální i teoretické studium a aplikace plazmatu, který je vytvořen laserovými svazky o velkém výkonu. Experimentální výzkum je prováděn na jednom z největších laserů v Evropě. Oddělení pracuje i s dalšími domácími pracovišti, které se výzkumem plazmatu zabývají.


Český metrologický institut zabezpečuje jednotnost a přesnost měřidel
Český metrologický institut zabezpečuje jednotnost a přesnost měřidel

Český metrologický institut zabezpečuje jednotnost a přesnost měřidel a měření ve všech oborech, které jsou nám známy. Často se jedná o oblast vědy a výzkumu, techniky nebo hospodářské činnosti. Samozřejmě tuto oblasti upravuje také samostatný zákon.


Věda a výzkum v oblasti laserové plazmy
Věda a výzkum v oblasti laserové plazmy

Věda a výzkum v sobě jdou ruku v ruce. Zabírají největší část jakéhokoliv dění, protože se neustále chceme posouvat kupředu. Vyvíjí se nové technologie a vyrábí neustále nové výrobky a proto je tento proces velice důležitý.


S registrací chemických látek dle nařízení REACH pomůže VÚOS
S registrací chemických látek dle nařízení REACH pomůže VÚOS

Potřebujete poradit a pomoci s registrací chemikálií podle nařízení REACH? Nevíte, jak splnit veškeré požadavky nařízení? Obraťte se na Výzkumný ústav organických syntéz, VÚOS, a.s.. Máme bohaté zkušenosti v oboru toxikologie a analytiky, takže vám poradíme ve všech fázích registrace podle legislativy REACH.