M - MARKUS, s.r.o.


Vážská 845/5, Praha 9 - Čakovice 196 00

Firma M - MARKUS, s.r.o. se sídlem v Praze se specializuje na kompletní vybavení interiérů na míru.

Stavební práce:
- interiérové přestavitelné příčky a paravany, prosklené stěny, podhledy a zdvojené podlahy, sádrokarton
- komplexní vybavení interiéru na míru.

V našem sortimentu naleznete:
- příčky systémové rámové a bezrámové dále si můžete vybrat zda celoskleněné posuvné neboli neposuvné
- sprchové kouty a zástěny
- výkladce
- sanitární příčky
- zábradlí - celoskleněné
- mobilní akustické stěny
- skleněné obklady, doplňky a atypické prvky.

IČ: 49612115
DIČ: CZ49612115
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Hlaváček

Sprchové kouty a vanové zástěny moderně a prakticky - Praha

Sprchové kouty a vanové zástěny moderně a prakticky - Praha

V koupelně, zejména pak ve vaně či sprchovém koutu, tráví většina z nás alespoň hodinu denně. Proto je potřeba cítit se v koupelně útulně a dobře. Jedině tak svůj čas naplno využijete! Sprchový kout nebo vana, v lepším případě pak obojí, jsou jednoduše základem každé koupelny. Sprchový kout má oproti vaně hned několik výhod. Je praktičtější, strávíte v něm méně času a spotřebujete méně energie. Moderní a účelové sprchové kouty a zástěny nabízí společnost M-MARKUS. Nabízíme celoskleněné bezrámové sprchové kouty a vanové zástěny včetně dveří. Vybírat můžete z mnoha variant. Sprchový kout dodáváme s jednoduchým zasklením, s úpravou proti vytváření kapek, dále s čirým, barevným smaltovaným nebo kouřovým sklem. Široká je i nabídka kování a dveří pro sprchové kouty. Dodáváme jednokřídlové, dvoukřídlové, posuvné, kyvné i shrnovací dveře sprchových koutů. Jaký je postup při nákupu? Stačí si vybrat z naší nabídky a my už vám požadavek upravíme přímo na míru do vaší koupelny. Postaráme se o rychlou, čistou a bezprašnou montáž tak, abyste se do koupelny mohli co nejrychleji vrátit. Můžete se na nás obrátit i s prosbou o atypické řešení prostoru - jako jsou šikminy, niky nebo oblouky. Pro si vybrat sprchové kouty a vanové zástěny právě od nás? - výběr z mnoha variant - rychlá a bezproblémová instalace - optimální řešení na míru - designově zajímavé vanové zástěny i sprchové kouty Pokud stavíte novou, nebo rekonstruujete starou koupelnu, zpozorněte. Společnost M-MARKUS nabízí moderní a designové sprchové kouty a vanové zástěny. Podívejte se blíže na naši nabídku na webu, určitě si vyberete.


Prodej rámové příčky systémové Praha

Prodej rámové příčky systémové Praha

Společnost M - MARKUS, s.r.o. se specializuje na prodej rámových příček systémových. Nabízíme Vám rámové příčky systémové, které jsou lehce montované, přestavitelné příčky včetně dveří. výplně: plné, prosklené nebo atypické konstrukce – hliníkové profily, barevnost elox plné výplně – dekor lamino, sádrokartonové desky s povrchovou úpravou, dýhy, textil, metalické výplně, nástřik + vložená vnitřní akustická izolace prosklené výplně – jednoduché zasklení, dvojité zasklení s meziskelní žaluzií, skla čirá, barevná, kouřová, bezpečnostní dveře – jednokřídlové, dvoukřídlové, kyvné, posuvné, shrnovací, automatické atd. Těšíme se na Vaši spolupráci.Další produkty a služby
  • řešení interiérů a exteriérů, architektonický atelier, designerská studia, poradenská činnost
  • sádrokartonové desky, sádrokartonové profily, sádrokartonové podhledy, příslušenství sádrokartonových podhledů, lepidla pro sádrokarton, tmely pro sádrokarton
  • skleněné nosníky, průmyslové výplně, zábradlí a fasády, bezpečnostní a vrstvené sklo, skleněné obklady


Související články
Frézované úchytky kuchyňských dvířek a kuchyní
Frézované úchytky kuchyňských dvířek a kuchyní

Kuchyně a kuchyňské linky jsou součástí každého interiéru v domácnosti a jsou jedním z hlavních bodů prostředí. Proto i pozornost na ně je vysoce důležitá a jde i o ten nejmenší detail jako jsou třeba úchytky na dvířka. O dokonalost kuchyní se ve všech směrech postará firma Draft Inc., s.r.o., Židlochovice.


Návrhy a kompletní dodávka interiéru na klíč
Návrhy a kompletní dodávka interiéru na klíč

Chcete mít moderní, nový a krásný dům, ale nevíte, jak to uvnitř přizpůsobit k dokonalosti? Jste s představivostí trochu na štíru a netušíte, co všechno si můžete přát? V interiéru můžete využít inovativní materiály nebo moderní vybavení. Mnohdy ani netušíme, jak přizpůsobit interiér, aby vypadal krásně a byl praktický, a proto můžete využít služby firmy Projekční atelier ZUZI s.r.o., která projektuje, navrhuje, kompletuje a vybavuje interiéry se všemi detaily a to na klíč.


Velkoobchodní prodej sádrokartónů a izolací po celé České republice
Velkoobchodní prodej sádrokartónů a izolací po celé České republice

Zdeněk Kozák s.r.o. prodává produkty pod značkou KNAUF. Tato značka je velice známá v oblasti výroby sádrokartónů, fasádních systémů, izolací a veškerého stavebního materiálu. Hodí se pro výstavbu budov ale také pro jejich rekonstrukci.


Rajniš stavebniny zajistí kompletní zásobování staveb pro Kladno a okolí
Rajniš stavebniny zajistí kompletní zásobování staveb pro Kladno a okolí

Ať už stavíte rodinný dům svépomocí nebo zajišťujete materiál pro stavební firmu, v Kladně a okolí se můžete spolehnout na firmu Rajniš stavebniny, která Vám poskytne vše, co budete potřebovat. Nabízí totiž stavebniny renomovaných značek pro celou stavbu od základů až po střechu.