STIEBEL ELTRON spol. s.r.o.


K Hájům 946, Praha 5 155 00

Naše společnost rozvíjí obchodní činnost v oboru vytápění a ohřevu užitkové vody.

ZNAČKY:
- Stiebel Eltron.
- AEG Haustechnik
- De Dietrich
- Tatramat.

Produkty:
- elektrický ohřev vody
- zásobníkové ohřívače vody
- průtokové ohřívače
- baterie k ohřívačům
- bezpečnostní armatury
- tepelná čerpadla
- elektrické vytápění
- solární systémy
- ventilační jednotky

IČ: 44267291
DIČ: CZ44267291
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Invertorová tepelná čerpadla pro levné vytápění i ohřev vody, Praha

Invertorová tepelná čerpadla pro levné vytápění i ohřev vody, Praha

Šetříte, kde se dá, ale přesto jsou vaše účty za energie stále vyšší? Přestaňte zbytečně platit a využijte přírodní energie, která je zdarma. Jak? No přece pomocí tepelných čerpadel od firmy STIEBEL ELTRON. Díky našim tepelným čerpadlům ušetříte za topení i ohřev vody. Naše tepelná čerpadla umí shromáždit energii, kterou nám nabízí příroda a efektivně ji využít například při ohřevu vody, nebo vytápění. Stačí vám tak malý otvor ve zdi, díky kterému propojíte venkovní odpařovací jednotku se zásobníkem, a šetření může začít. Tepelná čerpadla navíc využijete i v zimě. Ekonomický efekt mají totiž i při teplotě -20°C. Chcete – li spořit ještě efektivněji, zvolte speciální invertorová tepelná čerpadla z naší nabídky. Ta jsou schopna regulovat svůj výkon dle aktuální potřeby místnosti, pracují proto tak intenzivně, jak je zrovna potřeba. A jaké jsou hlavní výhody invertorových tepelných čerpadel? - Snadná montáž - Tichý provoz - Nízká spotřeba energie - Vysoká účinnost Naše invertorová čerpadla jsou navíc prostorově nenáročná a zajímavě designově řešená, váš interiér tak nebudou hyzdit nehezké přístroje. Nabízíme hned několik druhů těchto tepelných čerpadel pro použití doma i venku. Stačí si tak vybrat, které invertorové tepelné čerpadlo je pro vás nejvhodnější.


Elektrické topné systémy Praha

Elektrické topné systémy Praha

Společnost STIEBEL ELTRON spol. s.r.o. elektrické topné systémy: Akumulační kamna: - pracují energeticky a úsporně - vhodné do novostaveb - pro sanace - zvýhodněné tarify el.proudu. Přímé vytápění: Nástěnné konvektory: - komfortní - výkonné - plynulé nastavení teploty. Stacionární konvektory: - stojí pevně na podlaze Topná tělesa: - malé výkonné prvky - zaberou minimum místa - ventilátor distribuuje teplo rovnoměrně. Více info naleznete viz odkaz níže:


Ohřev užitkové vody

Ohřev užitkové vody

Ohřev užitkové vody. -elektrický ohřev vody - zásobníkové ohřívače vody - průtokové ohřívače - solární systémy - ventilační jednotky.


Zásobníkové ohřívače vody

Zásobníkové ohřívače vody

Zásobníkové ohřívače vody - průtokové ohřívače - baterie k ohřívačům - bezpečnostní armatury - tepelná čerpadla - elektrické vytápění. Více info naleznete viz odkaz níže:


Elektrické vytápění,solární systémy

Elektrické vytápění,solární systémy

Elelektrické vytápění, solární systémy, ventilační jednotky.


Praha vysoušeč rukou

Praha vysoušeč rukou

Společnost STIEBEL ELTRON spol. s.r.o. nabízí vysoušeče rukou. Produkty: - vysoušeč rukou HTT turbotronic - vysoušeč rukou HTE electronic. Vysoušeče rukou na toaletách představují většinou nejčistší a cenově nejvýhodnější řešení.


Zásobníkové ohřívače vody

Zásobníkové ohřívače vody

Nabízíme všestranné možnosti snížení Vašich nákladů na energii. Produkty: - elektrický ohřev vody - zásobníkové ohřívače vody - průtokové ohřívače - bezpečnostní armatury - tepelná čerpadla - elektrické vytápění - baterie k ohřívačům - ventilační jednotky - baterie k ohřívačům - solární systémy. ZNAČKY: - Stiebel Eltron. - AEG Haustechnik - De Dietrich - Tatramat. .


Snižení nákladů na energii Praha

Snižení nákladů na energii Praha

Snižení nákladů na energii -Stiebel Eltron. - AEG Haustechnik - De Dietrich - Tatramat.


Praha přístroje na převařování vody

Praha přístroje na převařování vody

Společnost STIEBEL ELTRON spol. s.r.o. představuje přístroje na převařování vody. Umožňují pohodlnou a bezpečnou manipulaci s horkou vodou. Snadná obsluha. Přístoje s plastovou nádobou: - voda se dostane do varu během okamžiku. - odběr vody je zajištěn chromovou nebo plastovou armaturou. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha snížení nákladů na energii

Praha snížení nákladů na energii

STIEBEL ELTRON Vám nabízí všestranné možnosti snížení Vašich nákladů na energii. Připojte svou domácnost k trendům úspory energie budoucnosti. Ať už dojdete k jakémukoliv samostatnému nebo systémovému rozhodnutí – s našimi kvalitními produkty zaručujeme, že se s technikou STIEBEL ELTRON budete doma vždy cítit dobře. Ohřev vody: Teplá voda je v současnosti samozřejmostí. Řešení na míru, nabízená společností STIEBEL ELTRON, pomáhají snižovat náklady na teplou vodu. Obnovitelné zdroje energie: Moderní technika nabízí možnost drastické redukce nákladů na energie pro vlastní obydlí. Je to proto, že mimořádně výkonné systémy umožňují využívat soukromým domácnostem energie z obnovitelných zdrojů po celý rok. Vytápění: S ohledem na vzrůstající ceny plynu a ropy se elektrická energie nabízí jako smysluplná alternativa. Nemusí být prováděna drahá oprava kotlů, pokládka plynových přípojek nebo kontrola olejových nádrží. Elektrickou energii můžete využívat všude prakticky bez nákladů na provedení instalace.


Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla: -elektrický ohřev vody - zásobníkové ohřívače vody - průtokové ohřívače - baterie k ohřívačům - bezpečnostní armatury - tepelná čerpadla - elektrické vytápění - solární systémy - ventilační jednotky.


Solární systémy

Solární systémy

Solární systémy, tepelná čerpadla, ventilační jednotky.


Průtokové ohřívače Praha

Průtokové ohřívače Praha

Elektrický ohřev vody - zásobníkové ohřívače vody Průtokové ohřívače - baterie k ohřívačům - bezpečnostní armatury - tepelná čerpadla - elektrické vytápění - solární systémy - ventilační jednotky. Více info naleznete zde:


Elektrický ohřev vody

Elektrický ohřev vody

Elektrický ohřev vody. Průtokové ohřívače. Ohřívače vody.


Elektrický ohřev vody

Elektrický ohřev vody

Elektrický ohřev vody - zásobníkové ohřívače vody - průtokové ohřívače - baterie k ohřívačům - bezpečnostní armatury - tepelná čerpadla - elektrické vytápění - solární systémy - ventilační jednotky.


Tepelná čerpadla Praha

Tepelná čerpadla Praha

Tepelná čerpadla - elektrické vytápění - solární systémy - ventilační jednotky


Baterie k ohřívačům

Baterie k ohřívačům

-elektrický ohřev vody - zásobníkové ohřívače vody - průtokové ohřívače - baterie k ohřívačům


Snížení nákladů na energii Praha

Snížení nákladů na energii Praha

Snížení nákladů na energii.


Průtokové ohřívače

Průtokové ohřívače

Průtokové ohřívače. Baterie k ohřívačům. Ohřívače vody.


Baterie k ohřívačům.

Baterie k ohřívačům.

Baterie k ohřívačům -zásobníkové ohřívače vody - průtokové ohřívače - baterie k ohřívačům - bezpečnostní armaturyDalší produkty a služby
  • topenářský materiál, kotlová armatura, nerezové potrubí, stavební technika, dodávka vody, vyvážení průtoku, ohřívací soustava
  • radiátory ústředního topení, radiátory plynového topení, radiátorové ventily, radiátorové kohouty, pojistné topné ventily, odvzdušňovací ventily
  • ekologicky šetrné stroje, ekologicky šetrná technika, ekologicky šetrná zařízení, pračky vzduchu, ekologické topné systémy
  • vzduchovody, domovní ventilátory, průmyslové ventilátory, rekuperační jednotky, tepelná čerpadla, větrání prostor, vytápění prostor, tlumiče hluku, filtrační materiál vzduchotechnika


Související články
Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla
Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla

Mít moderní domácnost si přeje každý z nás. Toužíte také po moderním vybavení a nejkvalitnějších technických přístrojích, které jsou na dnešním trhu dostupné? V tom případě se obraťte na společnost SEFEN spol. s.r.o., která zajistí speciální systém vzduchotechniky, díky které budete moci větrat místnosti s pomocí rekuperace tepla.


Měřící a regulační technika Hradec Králové
Měřící a regulační technika Hradec Králové

Sháníte v oblasti Hradce Králové solidního dodavatele pro obory instalatérství, topenářství a plynárenství? Pokrytí veškerého zboží z těchto oblastí zajistí společnost MATEP s.r.o. Firma sídlí v Hradci Králové a zabývá se velkoobchodem a dodávkami kompletního sortimentu materiálů pro vodu, topení a plyn.


Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů
Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

Různé typy produktovodů vyžadují odbornou výstavbu a následnou revizi, opravy i další péči. Kvalita se odráží nejen v použitých materiálech, ale také v odbornosti a profesionalitě firem, které tyto akce provádějí. Na koho se můžete spolehnout v okolí Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje je stavební společnost GLUMBÍK s.r.o., Ostrava.


Úprava a filtrace vzduchu
Úprava a filtrace vzduchu

Zajímáte se o úpravu a filtraci vzduchu a o další výrobky s tímto tématem spojené? Pak můžete využít velkoobchodní nebo maloobchodní prodej filtrace vzduchu, filtračních vložek, aluminiových filtrů a dalších filtračních elementů.