Oki Systems ( Czech and Slovak ), s.r.o.


Sokolovská 651/136A, Praha 8 186 00

OKI Printing Solutions je globální B2B značka, zaměřená na vytváření profesionálních tiskových komunikačních produktů, aplikací a služeb, které zvyšují efektivitu dnešního podnikání

Prodej:
- multifunkční zařízení
- barevné tiskárny
- černobílé tiskárny
- jehličkové a řádkové tiskárny
- faxy
- řízené tiskové služby.

PRINT OPTIMIZER – KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ:

Print Optimizer jednoduše navrhne umístění správných zařízení tam, kde jsou třeba.

Náš přístup je flexibilní, prodiskutujeme s vámi potřeby jednotlivých oddělení a doporučíme ideální řešení pro vaši organizaci.

Naši pracovníci nebo námi autorizovaný partner vyhodnotí objem a strukturu vašeho tisku – zjistíme, kolik tisknete ve formátu A4 nebo A3 a zda se jedná o barevné nebo černobílé výtisky. Na základě analýzy pak pro vás vytvoříme plán, který zajistí, že budete v kterémkoliv okamžiku znát vaše skutečné náklady na tisk.

IČ: 25603931
DIČ: CZ25603931
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: pan Nonfrýd

Barevné a černobílé tiskárny Praha

Barevné a černobílé tiskárny Praha

Společnost Oki Systems (Czech and Slovak), s.r.o. nabízí barevné a černobílé tiskárny. Barevné tiskárny: - tiskárny formátu A4 pro jednotlivce a malé pracovní skupiny - tiskárny formátu A4 pro malé a střední pracovní skupiny - tiskárny formátu A3. Černobílé tiskárny: - pro osobní použití - pro střední a velké skupiny. Více info naleznete zde:http://czech.oki.com/printers/mono-printers/index.aspxDalší produkty a služby
  • tiskařské stroje, řezačky papíru, kopírovací rámy, vyvolávací automaty ofsetových desek, knihtiskové stroje, zařízení do tiskárny


Související články
Velkoplošné a velkoformátové tiskárny, UV LED tiskárny značky Mimaki
Velkoplošné a velkoformátové tiskárny, UV LED tiskárny značky Mimaki

UV LED tiskárna Mimaki je nejvíce rozšířená pro tisk rolových materiálů v šíři 320 cm. Maximální rychlost tisku je 110m2/hod. Tímto způsobem můžete tisknout na plachty, banery, zatírané textilní materiály, papíry a PVC vinyly. Dodání včetně programu.


Průmyslové tiskárny čárových kódů série ZT600 - připraveny na budoucnost
Průmyslové tiskárny čárových kódů série ZT600 - připraveny na budoucnost

V kategorii průmyslových tiskáren čárových kódů od společnosti TFP universal a.s. je také série ZT600 od výrobce Zebra. Tyto robustní tiskárny podávají výjimečný výkon na uživatelsky přívětivé platformě, připravené pro budoucnost.


Moderní štočky pro flexotisk s technologií FULL HD  Flexo
Moderní štočky pro flexotisk s technologií FULL HD Flexo

První,co každý konečný spotřebitel vidí, je obal. Nejen motivy, barvy a texty jsou nezbytnými prvky pro poutavý obal, ale také samotná technologie výroby tiskových matric je velmi důležitá. Naše nejnovější technologie FULL HD Flexo, je zárukou nejvyšší kvality fotopolymerních štočků pro moderní flexotisk obalových materiálů, kterou jako jediná v ČR dodává společnost DAVEX-CZ spol. s r.o. se sídlem ve Zlíně.


Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet
Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

Spolehlivou ochranu tištěných dokumentů papírových i plastových zajistí duogramy. Společnost H.S.TRADE a.s. dodává vše potřebné - od raznice, přes potřebnou fólii až po přístroj na aplikaci duogramů.