Fincentrum a.s.


Pobřežní 620/3, Praha 8 186 00

Finanční poradenství.

IČ: 24260444
DIČ: CZ24260444
Okres: Praha-město
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: nad 1000 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Zelená linka Fincentrum

Desatero zodpovědného klienta k výběru dobrého finančního poradce

Desatero zodpovědného klienta k výběru dobrého finančního poradce

Desatero zodpověděného klienta k výběru finančního poradce: Finanční poradce není obchodní zástupce; Informuje, vše ochotně vysvětlí; Nejprve naslouchá, potom navrhuje řešení; Certifikace je pro něj základ; Emoce nechte stranou, rozhodujte se hlavou; Nátlak a časová tíseň do finančního poradenství nepatří; Také detaily rozhodují, buďte zdravě kritičtí; Rozhoduje značka? Často ano... ; Učení je u poradce základ; Můžete říci NE.


Finanční poradenství? Obraťte se na Fincentrum - Praha

Finanční poradenství? Obraťte se na Fincentrum - Praha

Půjčili jste si peníze a přerůstají vám vaše dluhy přes hlavu? Chcete vhodně investovat a nevíte kam a jak? Chcete se pojistit a potřebujete poradit? Od toho je tu finanční poradenství Fincentrum. Zaměstnáváme přes dva tisíce odborníků, kteří vám kdykoliv nabídnou své znalosti z oboru bankovnictví, pojišťovnictví nebo investování. A jak spolupráce s námi vypadá? Vše začíná prvním kontaktováním klienta a následnou schůzkou s odborníkem z Fincentra. Náš zaměstnanec provede pečlivou analýzu vaší situace a navrhne optimalizaci a finanční poradenství. Posledním krokem je administrace v podobě smlouvy. V případě potřeby budeme vaši situaci dále sledovat. Od založení společnosti v roce 2000 jsme získali mnoho spokojených klientů. Potvrzuje to i řada ocenění, která jsme za pouhých čtrnáct let v oboru nasbírali. - Českých 100 nejlepších (Fincentrum se v roce 2010, 2011 a 2012 umístilo ve stovce nejlepších českých firem) - Test týdeníku EURO (naše finanční poradenství bylo v roce 2012vyhodnoceno jako nejlepší v oboru) - Ekonomický týdeník Profit (v roce 2009 jsme zvítězili v testu finančních zaměstnaneckých výhod) - Mystery Shopper časopisu Finanční poradce (v roce 2010 jsme získali prvenství za odborné, rychlé a věcné poradenství) - Černé ovce – pořad České televize (v roce 2008 nás v pořadu vyhodnotili jako nejlepšího finančního poradce) Tápete ve finančním sektoru? Pak se obraťte na nás. Naše finanční poradenství udělá váš život bohatší.


Poradenské a manažerské školení je základem úspěchu - Praha

Poradenské a manažerské školení je základem úspěchu - Praha

Nechat si poradit není vůbec žádná ostuda. Spíš naopak - díky odbornému poradenství získáte přínosné informace, které můžou posunout vaše podnikání do vyšších sfér. Nenechte se napálit od nepoctivých poradců a raději vsaďte na jistotu. Tou je společnost Fincentrum, která sdružuje odborníky absolvující pravidelná poradenská a manažerská školení a schopné tedy poradit v mnoha odvětvích podnikání. O odbornosti našich poradců nemusíte pochybovat. Fincentrum klade velký důraz na poradenské a manažerské vzdělávání - tedy aby byli poradci a manažeři řádně proškoleni. Proto společnost využívá cyklus poradenského a manažerského vzdělávání, který vedou zkušení a profesionální lektoři. Fincentrum je také VIP partnerem Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze, což naši kvalifikovanou odbornost jedině posiluje. Fincentrum přizpůsobuje školení znalostem a zkušenostem finančních poradců. Proto nabízíme jiná školení juniorským poradcům a jiná zkušeným poradcům. Poradenské a manažerské vzdělání do několika tematických cyklů podle pozice zaměstnance Fincentra: - poradenský základ - školení pro nové poradce a junior poradce, ve kterém se seznámí se společností Fincentrum a se základními poradenskými dovednostmi - poradenský rozvoj - určeno pro zkušené finanční poradce, kteří se v rámci školení naučí základy finančního poradenství - obchodní dovednosti - poradcům s několikaměsíční praxí toto školení poskytne rozvoj dosavadních obchodních dovedností a jejich intenzivní procvičování v praxi - manažerský základ - noví manažeři se naučí, jak efektivně vést produktivní tým - manažerský rozvoj - toto školení je určeno pro zkušené oblastní, regionální a zemské ředitele, kteří se mimo jiné naučí, jak správně vést a motivovat tým, jak efektivně vybrat nového manažera, atd. - a mnoho dalších druhů školení zaměstnanců Fincentra v rámci poradenského a manažerského vzdělávání


Finanční servis od významné společností Praha

Finanční servis od významné společností Praha

Ten nejkvalitnější servis z hlediska financí zajišťuje významná společnost Fincentrum a.s. prostřednictvím svých více než 2000 profesionálních poradců. Kvalita služeb této společnosti je prokázána v mnoha různých testech, například v testu týdeníku EURO, v testu České televize anebo v úspěšném umístění v prestižním žebříčku Českých 100 nejlepších. Služby jsou kompletní, od počáteční schůzky s klientem, přes kompletní analýzu klientovy situace, až po uspořádání veškerých smluv a následnou péči. Využití těchto služeb je krokem vpřed k zajištění příznivé finanční situace. Zkušení profesionálové se dokážou postarat i o Vaši finanční spokojenost. Pro kompletní informace o finančním servisu je možné využít infolinku na čísle 800 99 00 99, která je zcela zdarma.


Finanční poradenství, finanční poradce Praha 8

Finanční poradenství, finanční poradce Praha 8

Peníze určují směr našeho života a řídí naše životní dráhy. Málokterý člověk je na to ale připravený. S penězi přicházíme každý den do styku, ale víme o nich málo. Díky nim můžeme zbohatnout, ale také nás můžou zruinovat. To vše během krátkého okamžiku. Nevědomost neomlouvá. Naštěstí jsou tu ale finanční poradci Fincentra, kteří vám pomůžou s vaší finanční situací. Fincentrum je stabilní firma, která poskytuje nezávislé finanční poradenství. Slovo "nezávislé" je zde myšleno v tom smyslu, že naši finanční poradci nepracují pro obchodní společnosti, pracují pro vás. Znamená to, že na prvním místě je u nich váš blahobyt. Proto hledá různá řešení vaší finanční situace a hledá pro vás to nejvýhodnější. Finanční poradce Fincentra je vzdělaný a proškolený odborník, který vás ale nezahrnuje odbornými výrazy. Lidský přístup je krédem naší společnosti. Naši odborní poradci s vámi proto jednají na rovinu. Nesnaží se vás ošálit a svést na cestu "zaručeného" výdělku. Sdělují vám jak výhody, tak i nevýhody konkrétních produktů. Všechny naše finanční poradce pak spojují další charakteristiky, které jsou základem poctivých a dobrých finančních poradců: - jsou kvalifikovaní - tedy držiteli certifikátů - naslouchají vašim potřebám a přáním - do ničeho vás netlačí - finanční poradce vám dává cenné rady, rozhodnutí je ale na vás - jejich důvěryhodnost posiluje zastoupení stabilní společnosti zabývající se finančním poradenstvím A takovou společností je právě Fincentrum, které působí po celé České a Slovenské republice od roku 2000. Pod naší značkou pracuje více než 2 600 spolehlivých finančních poradců. Spolehlivost je základ úspěchu - Fincentrum zlepšuje vaši budoucnost.Další produkty a služby
  • investování finančních prostředků, služby majetkového pojištění, životní pojištění, konzultace ohledně finančních produktů
  • konzultace s manažery, řízení pracovních sil, určení firemní strategie, zvyšování konkurenceschopnosti


Související články
Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?
Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?

Jak ale získat veškerý přehled o těchto obchodnících? Jak se mezi nimi vyznat a ještě hůře, jak je vlastně kontaktovat? Na tyto otázky známe odpověď. Ecoplus International Tschechien s.r.o. je společnost, se kterou v těchto ohledech můžete úzce spolupracovat.


Jak se zbavit dluhů?
Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit
S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. Pomůžeme vám jak s prodejem vaší firmy, tak s vyhledáním vhodné firmy ke koupi. V obou případech zajistíme kompletní transakci od začátku do konce a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez komplikací.


Hospodářské poradenství vám pomůže nastartovat podnikání v Dolním Rakousku, nejinovativnějším regionu Evropy
Hospodářské poradenství vám pomůže nastartovat podnikání v Dolním Rakousku, nejinovativnějším regionu Evropy

Dolní Rakousko patří počtem zde sídlících mezinárodních firem k nejvýznamnějším evropským regionům. Díky centrální poloze tvoří hospodářskou spojnici mezi zeměmi Evropské unie. Chcete i vy podnikat v Dolním Rakousku, jednom z nejinovativnějších evropských regionů? Nezisková poradenská organizace ecoplus International Tschechien s.r.o. vám pomůže, nabízí totiž hospodářské poradenství.