Smaragdová 322 korespondenční adresa
Praha 5 154 00
tel.: +420 257 941 691
email: info@beautyexpo.cz

KONTAKT
VíCE >

mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu Praha

KOSMETICKÝ VELETRH WORLD OF BEAUTY & SPA, EXPOBEAUTY PRAGUE  s.r.o. +
DALŠÍ
FOTKY
EXPOBEAUTY PRAGUE, s.r.o. - pořadatel největších mezinárodních veletrhů kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, pořádaných 2x ročně - v září a v březnu.

Stěžejními vystavovatelskými kategoriemi budou tradičně pěstící i dekorativní kosmetika s rozsáhlou nabídkou přírodní péče, péče o tělo, péče o nehty a jejich prodlužování, manikúra a pedikúra, péče o vlasy a styling, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro péči o pleť a tělo, aromaterapie, relaxace, wellness, spa

KROMĚ PREZENTACE STYLŮ A TRENDŮ ZNÁMÝCH SVĚTOVÝCH ZNAČEK VE VIZÁŽISTICE, ÚČESECH I ODÍVÁNÍ BUDOU PROBÍHAT ČESKÉ A MEZINÁRODNÍ MISTROVSKÉ SOUTĚŽE:

Česká mistrovská soutěž make-up, nail design, Inspirace 2017- kadeřnická soutěž.
Soutěž produktů BEPPA, soutěž v prodlužování řas a soutěž v pedikúře.

Veletrh je intenzivně zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl.

K vidění budou nové metody péče o pleť, novinky v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů a řas, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i postavy za použití přístrojů, zdravý životní styl, relaxační masáže, aromaterapii i další alternativní metody péče o krásu a zdraví.

V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat kromě programu věnovanému nejnovějším zkrášlovacím metodám a anti-aging péči také cyklus interaktivních přednášek a ukázek věnovaných relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech.

Partnery pro odbornou spolupráci jsou m.j. největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů, Asociace saunerů, Česká podiatrická společnost, Národní komora módy, sdružení pro kosmetiku PROKOS a velká řada odborníků z oblasti dermatologie, péče o pleť i formování postavy.

Veletrh nabízí návštěvníkům poradenství a prevenci: především širokou bázi nejlepších odborníků připravených zodpovědět jejich dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl, jejichž základem je duševní pohoda, pilíři pro mnohé pak odsunutí obav, zdravá seberealizace a pozitivní přístup k sobě i okolí.

Nabídka školení a rekvalifikací
V nabídce jsou široce zastoupena témata, která mají za úkol oslovit nejen návštěvníky, kteří chtějí služeb odborníků využít, ale také ty, kteří chtějí v oboru zkrášlovacích a relaxačních služeb aktivně pracovat a dále se vzdělávat, popřípadě rekvalifikovat na práci v tomto na významu přibývajícím oboru.
VÍCE

Slogan: S námi jste krásnější...
WEBOVÁ STRÁNKA EXPOBEAUTY PRAGUE  s.r.o.

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA EXPOBEAUTY PRAGUE s.r.o.

http://www.worldofbeauty.cz

AKTUÁLNÍ MICROSITE

WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2018 - kosmetický veletrh - PVA EXPO PRAHA – LETŇANY

WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2018 - kosmetický veletrh - PVA EXPO PRAHA – ...

Pražský veletržní areál PVA EXPO PRAHA - Letňany Vás zve 16.- 17. března 2018 na mezinárodní kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2018.

24. Kosmetický veletrh World of Beauty & Spa 2017 – novinky podzim

24. Kosmetický veletrh World of Beauty & Spa 2017 – novinky podzim

Zajímají Vás současné nejnovější trendy v kosmetice, úpravě vlasů a vizážistice nebo zdravý životní styl? Navštivte na podzim již 24. Kosmetický veletrh World of Beauty & Spa 2017.

WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2016 -   9. a 10. září 2016 Pražský veletržní areál PVA EXPO Praha Letňany

WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2016 - 9. a 10. září 2016 Pražský ...

Zveme Vás na 21.největší mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v České republice, který se bude konat v Pražském veletržním areálu PVA EXPO PRAHA - Letňany .

VÍCE MICROSITE


EXPOBEAUTY PRAGUE s.r.o.
Smaragdová 322 korespondenční adresa
Praha 5
154 00

Telefon:
+420 257 941 691
+420 602 354 615
Email:
info@beautyexpo.cz
Web:
Fax:
+420 257 941 702
IČ: 24668303
DIČ: CZ24668303
Okres: Praha-město
Právní forma společnost s r. o.
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Konečná
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
VÍCE

OBRÁZKY

left right

KOSMETICKÝ VELETRH WORLD OF BEAUTY & SPA, EXPOBEAUTY PRAGUE s.r.o.


KOSMETICKÝ VELETRH WORLD OF BEAUTY & SPA, EXPOBEAUTY PRAGUE  s.r.o.