Ing. Vladimír HRABÁNEK, CSc.


Sestupná 9/78, Praha 6 160 00

Firma I.S.H. Praha, Ing. Hrabánek -
inženýrská činnost pro oblast strojírenství, konstrukční činnost -obor pevnosti konstrukcí, analýza konstrukcí MKP, FEM, konstrukční činnost.

Počítačová analýza kovových
konstrukcí pomocí metody konečných
prvků - MKP, FEM.

Certifikované pracoviště dle ISO.

Firma v současné době provádí následující typy počítačových analýz:
- statická pevnostní lineární
- statická pevnostní nelineární
- dynamická pevnostní
- ověření základních modálních
vlastností (vlastní tvary a
frekvence)
- odezva na různá buzení
( zjištění odezvy na různé buzení )
- rezerva stability, lineární a
nelineární
( zjištění rezervy stability, lineární a nelineární )
- odhad životnosti
- kontaktní analýza, současně až 99 těles
- vícekriteriální optimalizace
- teplotní analýza (pro ustálené i neustálené teplotní pole)
- proudění stlačitelných a nestlačitelných médií (např. obtékání skříní vozidel apod.)
- creep

Konzultační činnost - oblast pevnostní problematiky kovových, zejména ocelových konstrukcí.

Firma využívá nejmodernější vědecké poznatky z oblasti teorie metody koneč-ných prvků a pružnosti a pevnosti.

IČ: 15319903
DIČ: CZ481007043
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Vladimír Hrabánek

Počítačové analýzy kovových konstrukcí od I.S.H. Praha

Počítačové analýzy kovových konstrukcí od I.S.H. Praha

Společnost I.S.H. Praha se při své činnosti v oblasti inženýrských služeb ve strojírenství specializuje především na počítačové analýzy kovových konstrukcí. Pro ty nejčastěji využívá takzvanou metodu konečných prvků, ale zabývá se také zakázkovými projekty. Vznikla na samém počátku devadesátých let a díky těmto letitým zkušenostem může nabídnout menším i velkým strojírenským firmám prvotřídní technickou pomoc.


Analýza konstrukcí MKP, pevnosti konstrukcí Praha

Analýza konstrukcí MKP, pevnosti konstrukcí Praha

Firma I.S.H. Praha poskytuje svým zákazníkům technickou podporu při vývoji konstrukcí, navrhuje řešení příčin poruch a jejich odstraňování, vypracovává návrh konstrukčních úprav a změn, které vedou k odstranění závad. V neposlední řadě pracuje na vylepšování technologických postupů a procesů. Naše aktivity jsou zaměřeny do všech oblastí strojírenství. Počítačové analýzy kovových strojírenských konstrukcí jsou prováděny pomocí metody konečných prvků (MKP). Konzultační činnost v oboru pevnosti konstrukcí je u nás samozřejmostí. Pomocí našich analýz budou vaše konstrukce lehčí, pevnější, spolehlivější a konku-renceschopnější. Ochotně vám ve všem poradíme a pomůžeme.


Poradenství v oblasti pevnosti konstrukcí

Poradenství v oblasti pevnosti konstrukcí

Nabízíme konzultační a poradenskou činnost v oboru pevnosti konstrukcí, analýzy konstrukcí MKP a konstrukční činnost. V současné době nabízíme následující typy počítačových analýz: - statická pevnostní lineární a nelineární - dynamická pevnostní - ověření základních modálních vlastností (vlastní tvary a frekvence) - zjištění odezvy na různá buzení, rezervy stability - odhad životnosti - kontaktní, současně až 99 těles - vícekriteriální optimalizace - teplotní - pro ustálené i neustálené teplotní pole - proudění stlačitelných a nestlačitelných médií. Naše společnost je připravena svými analýzami napomoci zvýšit kvalitu výrobků svých zákazníků.


Počítačová analýza konstrukcí

Počítačová analýza konstrukcí

Společnost Ing.CSc.Vladimír HRABÁNEK - I.S.H nabízí konzultační činnost v oboru pevnosti konstrukcí, analýzy konstrukcí MKP a konstrukční činnost. V současné době nabízíme následující typy počítačových analýz: - statická pevnostní lineární - statická pevnostní nelineární - dynamická pevnostní - ověření základních modálních vlastností (vlastní tvary a frekvence) - zjištění odezvy na různá buzení - zjištění rezervy stability, lineární a nelineární - odhad životnosti - kontaktní, současně až 99 těles - vícekriteriální optimalizace - teplotní (pro ustálené i neustálené teplotní pole) - proudění stlačitelných a nestlačitelných médií (např. obtékání skříní vozidel apod.) - creep. Podrobnější informace najdete na našich stránkách www.ishpraha.cz


Počítačové analýzy konstrukcí metodou konečných prvků

Počítačové analýzy konstrukcí metodou konečných prvků

Společnost Ing.CSc.Vladimír HRABÁNEK - Inženýrské služby nabízí počítačové analýzy konstrukcí metodou konečných prvků. Počítačové analýzy jsou vhodné ve fázi návrhu určitého stroje nebo jeho dílu. Představují vybrat nejlepší variantu, která je pak zpracována do nejmenších detailů.


Technická podpora při vývoji konstrukcí

Technická podpora při vývoji konstrukcí

Společnost I.S.H. Praha nabízí svým zákazníkům, kterými jsou různé velké i malé strojírenské firmy, technickou pomoc. Jedná se zejména o: - technickou podporu při vývoji konstrukcí, - řešení příčin poruch a jejich odstraňování, návrh konstrukčních úprav a změn, které vedou k odstranění závad, - vylepšování technologických postupů a procesů. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • zkušební laboratoře, testování výrobků, ověřování jakosti, provádění nezávislých testů, certifikace materiálů
  • snímače teploty, měření vodivosti, regulátory a tlakoměry, servomotory a čidla, montáž měřidel
  • vědeckovýzkumná činnost, inovační programy, tvůrčí práce, rozšíření oborových znalostí


Související články
Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup
Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup

Vysoce kvalitní a spolehlivé elektroměry i veškeré služby související s jejich výrobou, prodejem a provozem najdete na jednom místě - u společnosti KRALgroup. Tato firma nabízí elektroměry na lištu DIN, speciální elektroměry, GSM elektroměry v duálním režimu, systémy energetického managementu, měření energií i aplikaci systémů energetického managementu a mnohé další.


Měřící a regulační technika Hradec Králové
Měřící a regulační technika Hradec Králové

Sháníte v oblasti Hradce Králové solidního dodavatele pro obory instalatérství, topenářství a plynárenství? Pokrytí veškerého zboží z těchto oblastí zajistí společnost MATEP s.r.o. Firma sídlí v Hradci Králové a zabývá se velkoobchodem a dodávkami kompletního sortimentu materiálů pro vodu, topení a plyn.


Kvalitní alkohol testery s kalibrací a servisem
Kvalitní alkohol testery s kalibrací a servisem

Nevědomost neomlouvá! A bohužel toto pravidlo platí i v případě, že si člověk dá pár panáků, ráno sedne za volant a při kontrole dechové zkoušky se prokáže, že má nějaké to promile v krvi. Další, kdo po vás může požadovat dechovou zkoušku na alkohol je zaměstnavatel. Proveďte si orientační dechovou zkoušku raději už doma a budete spolehlivě vědět, jestli můžete sednout za volant. Kvalitní alkohol testery prodává společnost Altest s.r.o. a to v kamenné prodejně i na eshopu.


Nová EMC laboratoř TÜV SÜD Czech
Nová EMC laboratoř TÜV SÜD Czech

TÜV SÜD je světově uznávanou společností, působící ve všech odvětvích průmyslu a služeb. Poskytují služby zejména v oblastech nezávislého ověřování, testování, inspekce, certifikace homologace a vzdělání. Nově mají k dispozici také EMC laboratoř. Mezi činnosti firmy se řadí certifikace systémů jakosti, Notifikovaná osoba EU, Autorizovaná osoba ČR, certifikace výrobků, inspekce, posuzování, homologace a mnoho dalšího.