Marking Center CZ a.s.


Třebohostická 12/1244, Strašice, Praha 10 100 00

Naše společnost je největším výrobcem razítek Trodat v České republice.
K výrobě převážně používáme gravírovací lasery.
Na trh dodáváme razítka textová, datová, kovová.
Velmi oblíbená jsou razítka na cesty Mobile Printy.
Speciální razítka REINER, HORRAY - datová, paginovací, číslovací i s textovou deskou.

Naše společnost se věnuje již dlouhou dobu i malonákladovému a maloformátovému tisku.
Tiskneme digitální a ofsetovou technologií.

Ofsetový tisk pro výrobu vizitek, bloků, hlavičkových papírů.
Digitální tisk plnobarevný na hlazený a strukturovaný papír.

Služby:
výroba razítek
tisk vizitek
hlavičkový papír
tisk letáků
obálky
firemní obálky
potisk obálek
svatební oznámení
novoroční přání
slepotisk
termotisk
výroba samolepek
vazba
laminace.

Zabýváme se také výrobou orientačních systémů, orientačních, reklamních a informačních cedulí, bezpečnostních tabulek, směrovek, jmenovek.

Výrobky zhotovíme a nainstalujeme na přání zákazníka.

Pro naše stálé zákazníky jsme připravili speciální internetovou aplikaci, která zobrazuje vzory razítek a vizitek, a která zákazníkům šetří čas při objednávání zboží.
K aplikaci poskytujeme i zaškolení zdarma.

Dopravu po celé ČR zajišťujeme pomocí přepravní služby PPL.
Při objednávce nad 2000, - kč doprava zdarma.

IČ: 27596494
DIČ: CZ27596494
Okres: Praha-město
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Frouzová

Razitka.cz, to je výroba razítek, gravírování i ofsetový tisk

Razitka.cz, to je výroba razítek, gravírování i ofsetový tisk

Máte-li vlastní firmu, bez razítka se asi nejspíš neobejdete. Razítka potřebujeme pro podpisy smluv, daňové doklady, různá potvrzení a spoustu dalších činností. Není to ale pouze výroba razítek, s čím vám může Marking Center pomoci. Zabývá se totiž například digitálním tiskem, offsetovým tiskem, vyrábí orientační systémy a celou řadu dalších forem propagace, které by se mohly hodit i vám.


Kvalitní ofsetový tisk Praha

Kvalitní ofsetový tisk Praha

Firemní tiskoviny jsou většinou vyráběny prostřednictvím ofsetového tisku, který je na to nejvhodnější. Významná společnost Marking Center CZ a.s. se zabývá ofsetovým tiskem na profesionální úrovni. Dokáže vytvořit kvalitní tiskoviny i pro vaši firmu. Pomocí ofsetového tisku naše firma vyrábí: - Vizitky - Hlavičkové papíry - Bloky - Obálky - Katalogy - Letáky - Brožury Dodací doba je v případě ofsetového tisku 5 pracovních dní, které jsou započaty dnem schválení korektury. Rychlé dodání veškerých tiskovin po celé České republice. Pokud vaše objednávka překročí hranici 2000 Kč, je doprava zcela zdarma. Ofsetový tisk je v současnosti považován za jednu z nejkvalitnějších metod tisku, co se týče výsledků.


Razítka s technologií laserování Praha

Razítka s technologií laserování Praha

Potřebujete nové razítko, které by bylo vyrobeno kvalitní metodou? V případě zájmů o razítko na míru se obraťte na firmu Marking Center CZ, která se zabývá laserováním. Výroba razítek nejrůznějších typů, například: - Textová - Datová - Kovová (pro časté používání a do kanceláří) - Typ Mobile Printy určený na cesty - Číslovačky a také individuální MCI (Multicolor impression) pro vícebarevný otisk S naším laserem se také můžeme postarat o gravírování do nejrůznějších materiálů, například do plastu, do dřeva, kamene, hliníku, či třeba skla. Spolehněte se na dlouholetou tradici společnosti Marking Center CZ. V případě zájmu o razítka můžete využít online objednávkový formulář, který naleznete na internetových stránkách společnosti Marking Center CZ.


Výroba reklamních tabulí a cedulí Praha

Výroba reklamních tabulí a cedulí Praha

Řezaná reklama je v současné době plné konkurence velmi důležitá. Významná firma Marking Center CZ a.s. se zabývá vytvářením reklamních tabulí a cedulí všech typů. Formy reklamy, kterou zajišťuje Marking Center CZ a.s.: - Reklamní tabule, cedule - Polepy reklamních výloh - Polepy stojanů - Výroba samolepek - Vývěsní štíty - Možnost tvorby orientovaných systémů. Reklamní tabule i cedule jsou vytvářeny na přání klienta, splňují jeho veškeré požadavky i nároky na kvalitní provedení. Možnost dopravení přímo k vám do firmy prostřednictvím služby PPL. Rozvoz vyrobených reklamních cedulí a tabulí po celé České republice, při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma.


Výroba razítek pomocí laserování u Marking Center Praha 10

Výroba razítek pomocí laserování u Marking Center Praha 10

Sháníte kvalitní razítka vyrobená pomocí laserování a nevíte, na koho se v takovém případě v lokalitě Praha 10 a okolí obrátit? Skvělou volbou pro vás rozhodně bude společnost Marking Center CZ, která se touto činností zabývá. Firma se řadí mezi největší výrobce razítek značky Trodat u nás a i díky tomu se můžete spolehnout na vysokou kvalitu výrobků. Gravírování laserem je možné provádět u různých typů materiálů. Zákazníci si mohou vybrat mezi plastem, dřevem, sklem, kamenem a hliníkem. Razítka TRODAT pak pro vás máme v kompletní nabídce: - textová - datová - kovová razítka - Mobile printy na cesty - číslovačky - individuální MCI pro vícebarevný otisk Pokud máte požadavky na použití speciálních barev, rozhodně to pro nás není žádným problémem. Výroba razítek pomocí laserování umožňuje využít nejrůznější technologie. Dodat pro vás můžeme barvy rychleschnoucí, ale také určené na speciální materiály, jako je dřevo, kov, plast, kůže, guma, papír s lesklým povrchem a další materiály. Jestliže máte o gravírování laserem použité k výrobě razítek zájem, rozhodně naši společnost neváhejte kontaktovat. Výroba razítek je oblast, kterou se dlouhodobě zabýváme a rádi vám zodpovíme jakékoliv otázky.


Digitální tisk - vizitky, plakáty, etikety nebo samolepky - Praha

Digitální tisk - vizitky, plakáty, etikety nebo samolepky - Praha

Máte v plánu si nechat natisknout nové vizitky, firemní brožury a katalogy či letáky nebo plakáty v jakékoliv velikosti? Digitální tisk k tomu určený vám rádi zařídíme v naší společnosti Marking Center CZ. Digitální tisk provádíme na hlazený nebo strukturovaný papír do gramáže 300 g/m2, a to za nízké náklady a během krátké dodací doby. Pokud si budete přát vaše tiskoviny nechat dodatečně vyšperkovat, k dispozici vám bude nabídka našich nejrůznějších technologií s možností zlacení, laminace, slepotisku, termotisku či bigování. Kromě firemních materiálů tiskneme také tiskoviny pro osobní potřeby, například různá přání či svatební oznámení. Digitální tisk v Marking Center CZ: - vizitky - letáky - plakáty - brožury - samolepky - etikety - přání, oznámení apod. Digitální tisk u nás v Marking Center CZ je zárukou vysoké kvality, rychlého zpracování a výhodných cen, a při objednávce nad 2000 korun navíc budete mít dopravu zdarma. Kromě tisku nabízíme také výrobu reklamních cedulí, polep výloh, výrobu razítek nebo gravírování laserem, a rádi vám zařídíme i kulacení rohů, vrtání děr či vazbu. Kompletní nabídku možností digitálního tisku i dalších služeb naleznete na naší webové stránce, kde můžete provést i on-line objednávku.


Výroba razítek, tisk vizitek a další tiskařské služby, Praha

Výroba razítek, tisk vizitek a další tiskařské služby, Praha

Máte firmu, nebo podnikáte takzvaně na sebe? Pak jistě víte, že je důležité, aby vás bylo vidět. Dobré logo nebo slogan dokáže přilákat velké množství zákazníků. Naopak špatné logo je může odradit. Vaše značka by měla být vidět všude, i na smlouvách. A právě od toho je tu Marking Center CZ – největší výrobce razítek Trodat v České republice. Díky razítku můžete dát o vaší firmě vědět rychle a snadně. Stačí jeden pohyb rukou a na papíře se otisknou základní informace o vaší firmě, včetně loga. Díky nejnovějším technologiím využívaných při výrobě razítek, jsme schopni vyrobit razítko přesně podle vašich představ. A proč spolupracovat při výrobě razítek právě s Marking Center CZ? Protože když si vyberete nás, sázíte na jistotu. Bezmála 20 let se věnujeme výrobě razítek a ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Nejsou to ale jen razítka, prostřednictvím nichž dáváte vědět o své firmě. Jednání s klientem se neobejde bez výměny vizitek. I ty pro vás Marking Center CZ vyrobí. Nabízíme vizitky vyrobené formou digitálního i ofsetového tisku. Dále tiskneme hlavičkové papíry, firemní obálky, letáky, novoroční přání a mnoho dalších tiskovin. Abychom prezentaci vaší firmy na papíře dovedli k dokonalosti, nabízíme zušlechtění vyrobených tiskovin pomocí slepotisku, termotisku nebo parciálního laku. Vaše společnost o sobě musí dát vědět nejenom při osobním setkání. Marking Center CZ proto nabízí ve svém portfoliu výrobu těchto reklamních produktů: - výroba vývěsních štítů - výroba orientačních cedulí - výroba reklamních poutačů - a spoustu dalších výrobků, které upoutají vaše potenciální zákazníky. Spolupráce s námi se vyplatí. Klienti se dočkají jen té nejvyšší kvality námi vyrobených produktů. Vaše výrobky dodáme v co nejkratší době – výrobu razítek na počkání či do jednoho dne, digitální tisk do tří dnů. Klientům vycházíme maximálně vstříc, proto při objednávce nad 2 000 Kč dopravíme zboží až k vám zcela zdarma.Další produkty a služby
  • výroba fotocestou, barevné otisky, datumová razítka, razítkové skládačky, kancelářské vybavení
  • kancelářský papír, kancelářské pořadače, psací potřeby, lepicí potřeby, balicí potřeby, pracovní kalendáře


Související články
Zpracování a potisk papíru – lístky, vstupenky, kotoučky, pokladní pásky
Zpracování a potisk papíru – lístky, vstupenky, kotoučky, pokladní pásky

Provozování zařízení jako jsou parkovací automaty, pokladny, bankovní automaty, tachografy a mnoho dalšího vyžaduje také kvalitní potisk papíru do rolí a dalších formulářů, které se následně vystavují zákazníkům. Aby takový podklad byl kvalitní, tak o to se postará zkušená společnost EPOS spol. s r.o.


Kancelářské potřeby všeho druhu najdete i na našem e-shopu
Kancelářské potřeby všeho druhu najdete i na našem e-shopu

V dnešní době málo lidí upřednostňuje osobní kontakt. Raději nakupují z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Z těchto důvodů jsme otevřeli stránky, které nabízí e-shop, kde si můžete vybírat z našeho širokého sortimentu. Všichni chápeme, že je lepší ušetřit tímto způsobem čas, je to pohodlnější a nebrání Vám velká vzdálenost na koupi kancelářských potřeb.


Využijte speciálních akcí na kancelářské potřeby
Využijte speciálních akcí na kancelářské potřeby

Nakupování ve velkém nás zkrátka baví. V případě, že nakupujete kancelářské potřeby to platí dvojnásob. Jakmile jednou za čas něco objednáváme, tak se snažíme přibrat věci i do zásoby. Nakupte zboží a výrobky z akce, kterou neustále měníme, a budete mít levnější nákup o desítky korun.


Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade
Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade

Zaměřujete nebo specializujete se na papírnictví? Požadujete vlastní potisky, své rozměry, nebo máte jiné specifické požadavky? Pak se neváhejte obrátit právě na společnost Protrade, která vám vyhoví v jakémkoliv přání. Soustřeďují se vždy na konkrétní požadavky svých zákazníků.