HALE spol. s r.o - tachografy, taxametry


Dělnická 327/15, Praha 7 - Holešovice 170 00

Společnost HALE spol. s r.o. je specializovaný dodavatel tachografů, taxametrů a měřicích přístrojů pro automobily. Jsme zástupci firmy Stoneridge a rakouské společnosti Hale electronic GmbH pro Českou a Slovenskou republiku. Sídlíme na Praze 7, ulice Dělnická.

Dodávka, prodej, montáž, obchodní zastoupení:

Tachografy:
- digitání tachografy Stoneridge
- tachografy SE5000 Exakt Duo
- M1N1 adaptéry
- GPS adapté Stoneridge Tacho Motion
- konfigurační stanice
- Tacho Link zařízení pro spojení mobilního telefonu s tachografem
- čtečky karet řidičů a digitálních tachografů Tacho2Safe
- software ZA|ARC
- programátor Optimo pro programování tachografů.

Taxametry Hale:
- taxametry HALE MCT-06
- zrcátkové taxametry HALE SPT-02
- HALE Cey Systém
- miniaturní termotiskárny pro taxametry HALE MCT-06 a SPT-02
- sledovací zařízení vozidel PES Taxi.

Další služby:
- opravy analogových, digitálních tachografů
- kalibrace (ověřování) tachografů.

Prodej:
- skútry - tříkolky ADIVA.

Pro bližší informace o námi nabízených produktech a službách, navštivte naše webové stránky.

IČ: 16193806
DIČ: CZ16193806
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jaroslav Širc

Výroba tachografů a taxametrů Praha

Výroba tachografů a taxametrů Praha

Společnost HALE s.r.o. je výhradní zástupce firmy Stoneridge na českém a slovenském trhu. Nabízíme a prodáváme digitální tachografy Stoneridge SE5000 nyní ve verzi Exakt Duo (R7.4). Provádíme také montáže tachografů Stoneridge - Veeder-root do všech typů vozidel, osobních i nákladních. Opravy analogových tachografů jsou u nás samozřejmostí včetně kalibrací. Dále se zabýváme palubními přístroji a příslušnými snímači, s orientací na nákladní automobily a autobusy. Firma byla schválena Českým úřadem pro normalizaci a měření jako autorizované středisko pro montáž, kalibraci tachografů a také registrovaný servis taxametrů Hale.


Dieselservis.cz – servis vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů

Dieselservis.cz – servis vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů

dieselservis.cz – servis vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů Společnost HALE, spol. s r.o. je autorizovaný DIESEL SERVIS čerpadel a vstřikovacích systémů Bosch, Delphi, Denso a Siemens VDO. Pomocí nejmodernějších diagnostických přístrojů provádíme diagnostiku, seřizování, opravy a kalibrace vysokotlakých vstřikovacích systémů pro většinu vozidel všech značek. Závad vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů se nebojte – nemusíte nic měnit!!! Precizní diagnostika na elektronicky řízených zkušebních stolicích Bosch EPS 815 s KMA 2 a Hartridge AVM PC 2 umožní komplexní otestování vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů. Nalezenou závadu opravíme, vstřikovací systém seřídíme a na vše vám vystavíme certifikát o provedeném otestování. A ceny? Už nyní vám můžeme prozradit, že nejvýhodnějším způsobem opravy vstřikovacího systému vašeho motoru je skutečně oprava! Nemá smysl shánět dodavatele nových a drahých, či o něco levnějších a repasovaných vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů, bez precizního otestování těch starých! Nejen, že závada může být i kdekoliv jinde, ale při vysoké úrovni kvality našeho testu odhalíme i jen náznaky opotřebení a tedy potenciálních budoucích problémů!


Unikátní kamerové zařízení Mobileye

Unikátní kamerové zařízení Mobileye

Mobileye C2 a Mobileye AWS jsou unikátní jednokamerové bezpečnostní řešení pro prevenci nehod nebo zmírnění jejich následků, prevenci úrazů a pro záchranu lidských životů. Systém zahrnuje miniaturní kameru připevněnou na čelním skle vozidla, reproduktor(y) pro zvukové varování a zobrazovací jednotku pro vizuální varování. Podle vypracovaných studií Světové zdravotnické organizace (WHO) je okolo 80% nehod způsobeno nepozorností řidičů 3 sekundy před nehodou. Jiné zahraniční studie ukazují, že u vozidel vybavených zařízeními Mobileye dochází ke snížení nehodovosti minimálně o 50%, což se příznivě projeví na bonusech u pojištění vašeho vozu. Studie Daimler Benz ukázala, že pouhých 0,5 sekundy navíc by odvrátilo 60% nehod a 1,5 sekundy by odvrátilo 90% z nich. Více info naleznete viz odkaz níže:


TGBox GSM - čtečka karet řidiče

TGBox GSM - čtečka karet řidiče

Co je TGBox GSM? TGBox GSM - je zařízení pro vyčítání karet řidičů a přeposílání dat pomocí GSM. Dle předepsané legislativy jsou Vaše data uložena a archivována. Pro koho je TGBox GSM? Každý řidič, který řídí vozidlo vybavené digitálním tachografem, musí mít vystavenu svoji kartu řidiče. TGBox GSM je určen pro všechny, kteří potřebují data z karet řidičů stahovat. Proč TGBox GSM? TGBox GSM Vám přináší úsporu času při kontrole pracovní doby jednotlivých řidičů tím, že umožňuje stahovat data z jejich karet kdekoli a kdykoli. Jak TGBox GSM pracuje ? TGBox GSM je zařízení určené pro vyčítání karet řidiče. Jakmile je karta řidiče zasunuta do zařízení TGBox GSM, je automaticky vyčtena. Soubor dat je odeslán pomocí GSM na datový server, kde je uložen. Jakmile je soubor založen do databáze, je vytvořen email, v jehož příloze je stažený soubor. Email je následně odeslán na autorizovanou emailovou adresu. Použití jednotky TGBox GSM Jednotka TGBox GSM může být trvale umístěna ve vozidle a tím dává možnost řidiči kdykoli a kdekoli stáhnout data z karty řidiče. Archivace dat z digitálních tachografů S TGBox GSM splňujete předpisy dané legislativou pro ukládání dat z digitálních tachografů. Všechny soubory se archivují v internetové aplikaci, tím jsou přístupné z jakéhokoli místa. Formát souborů TGBox GSM stahuje data z karet řidičů ve formátu DDD. Zpracování souborů Soubory DDD je možné dále zpracovávat programy, které jsou určené pro vyhodnocení dat z karet řidičů. Výhody jednotky TGBox GSM Jednotka TGBox GSM Vám umožní stahovat data z karet řidičů kdekoli a kdykoli je potřeba. Tím se stává univerzálním zařízením pro stahování dat z karet řidičů.


Online SW pro zpracování dat z digitálních tachografů ZAARC Web

Online SW pro zpracování dat z digitálních tachografů ZAARC Web

ZA|ARC - řešení pro stahování a archivaci dat z digitálních a analogových tachografů ZA|ARC Web – online archivace dat z tachografu - online archivace dat z digitálních tachografů přes internet ZA|ARC Web – online archivace dat z tachografu Nejen, že se službou ZA|ARC Web zajistíte předepsané archivování dat, ale díky vyhodnocování, analýze a dalšímu zpracování můžete profesionálně řídit Váš vozový park. Co nabízí služba ZA|ARC Web? sledování a kontrolu doby řízení, práce a odpočinku analýzu, plánování a vyhodnocování uložených dat mapování organizační struktury nahrávání dat prostřednictvím internetového prohlížeče nebo webového klienta bezpečný přenost dat pomocí SSL šifrování upomínky prostřednictvím SMS nebo emailem automatické sledování doby archivace v souladu s nařízením export dat do všech běžně využívaných formátů možnost integrace dalších aplikací Jak služba ZA|ARC Web funguje? Po stažení dat z tachografu nebo karty řidiče nahrajete prostřednictvím libovolného počítače s internetovým prohlížečem nebo pomocí webového klienta Vaše data na vysoce zabezpečený webový server. Jako přenosové médium je použit internet. Data se na server přenáší pomocí SSL protokolu, který je šifrovaný. Ihned po nahrání dat na server se data archivují a jsou okamžitě k dispozici pro vyhodnocení. Pro koho je ZA|ARC Web určen? Tato služba je určena pro velké i malé firmy, zejména však pro společnosti které: mají decentralizovaný autopark a vyžadují přístup do centrální databáze ze všech míst mají vozidla dlouho mimo sídlo firmy a nemohou se vracet včas v termínu určeném pro stahování dat mají více poboček, které nejsou připojeny k podnikovému serveru (nebo je připojení příliš pomalé) nepoužívají terminálový server a instalace na lokálním počítači je problematická ocení flexibilitu internetového řešení jsou malé (pouze několik vozidel) a nevyplatí se jim investovat do lokální verze softwaru pro archivaci dat Jaké jsou výhody služby ZA|ARC Web? nepřetržitá možnost přístupu z jakéhokoliv počítače s přístupem na internet nulová investice do vlastního softwaru bezplatné aktualizace vysoce zabezpečenou a právně vyhovující archivaci dat překvapivě nízké náklady - cena se odvíjí od počtu vozidel ve vašem vozovém parku neomezený počet řidičů zásadní vliv na pracnost a počet zaměstnanců


M1N1 Adaptér

M1N1 Adaptér

M1N1 Adaptér Výrobce tachografů Stoneridge přichází s M1N1 adaptérem pro řidiče vozidel 4x4, užitkových vozidel a vozidel kategorie M1, kteří do teď mohli porušovat zákon EC 561/2006. Nová jednotka řeší problém, kdy do převodovky některých vozidel nešel namontovat schválený standardní senzor (KITAS2), který je nedílnou součástí systému tachografu. Mnoho řidičů vozidel kategorie N1 neví, že mohou potřebovat tachograf, pokud celková hmotnost vozidla a přívěsu překračuje 3,5 tuny. Nový M1N1 adaptér řeší problém, který znemožňoval dovybavení vozidel digitálními tachografy. Elektronický adaptér M1N1 může být použit pouze u vozidel M1 a N1 registrovaných po 1. květnu 2006. Výrobek má evropskou homologaci.


Revoluční taxametry HALE

Revoluční taxametry HALE

Revoluce v taxislužbě. Jinak se ani nedá popsat nový zrcátkový taxametr HALE SPT-02. Taxametr je plně integrován ve zpětném zrcátku a ve vypnutém stavu je neviditelný. Přípravu pro taxametr lze objednat přímo od výrobce vozu (tzv. TAXI paket). Zrcátko se automaticky stmívá podle okolního osvětlení, stejně tak jas počítadla taxametru je automaticky přizpůsobována okolním podmínkám. Jízdné je perfektně viditelné z každého místa ve voze. Zrcátkový taxametr má sníženou spotřebu proudu, komunikuje s tiskárnou po CAN sběrnici, obsahuje 2 paměti pro tarify, které lze automaticky měnit na základě ujeté vzdálenosti, času, dne v týdnu, svátků, doby jízdy nebo podle změny rychlosti. Fiskální paměť taxametru obsáhne minimálně 8 let denních agregovaných záznamů a pro měsíční reporty není nutné jezdit do servisu, automaticky se vytisknou ihned při prvním zapnutí taxametru následující měsíc. Taxametr může obsluhovat více řidičů najednou užitím systému CEY klíčů ale i bez nich. Taxametr je typově schválen v souladu s MID, modul B (EC-type certifikát DE-09-MI007-PTB001 vydaným PTB) a je schválen posudkem ČMI 8012-ME-50051-10 z 25. března 2010. Nový tenký taxametr HALE MCT-06 nastavuje nové standardy ve funkcionalitě, technologii i designu. Taxametr se vyznačuje stylovým designem, podsvícenými tlačítky a v kombinaci s Cey Systémem umožňuje detailní přehled o účetnictví. Taxametr plně vyhovuje a překonává česká specifika, např. fiskální paměť na více jak 8 let nebo automatický výtisk měsíční uzávěrky bez návštěvy servisu. Systém je již nyní kompletně připraven na přechod na euro. Taxametr lze plně přeprogramovat podle budoucích potřeb zákazníka nebo nových směrnic. Umožňuje nastavit tarify s automatickou změnou např. podle ujeté vzdálenosti, času, dne v týdnu, svátků, doby jízdy nebo podle změny rychlosti. Mezi další výhody patří minimální odběr proudu, 2 oddělené paměti pro tarify pro časově sladěnou synchronizaci tarifů pro celou flotilu TAXI vozů nebo automatické přizpůsobení jasu displeje. Taxametr je typově schválen v souladu s MID, modul B (EC-type certifikát T10138 vydaným NMi) a je schválen posudkem ČMI 8012-ME-50052-10 z 25. března 2010. Miniaturní termotiskárna HALE TPD-01 je určena pro nové taxametry HALE MCT-02 a SPT-02. Tiskárna je již nyní v souladu s budoucími automobilovými standardy a spotřebovává proud pouze během tisku, jinak se nachází ve spánkovém módu. Tiskárna komunikuje s taxametrem přes CAN bus rozhraní nebo přes RS232. Tiskárna je schopná tisknout grafické logo společnosti ve vysokém rozlišení 300 dpi, lze měnit velikost písma, jeho šířku i styl. Uživatelsky lze přizpůsobit až 20 řádek textu po 28 znacích. Termopapír se speciálním povlakem odolává přes 10 let při správném skladování (-10°C - +70°C). Úžasně levný a jednoduchý taxi účetní systém Hale Cey Systém (Cey = Chip + Key) zjednodušuje účetnictví jízd i celých směn. Váš řidič přináší peníze a data a Vy víte co se děje ve Vašich TAXI vozech. HALE Cey-Systém je ideální řešení pro účetnictví TAXI nebo půjčoven vozů. Toto kompletní řešení nevyžaduje další drahé zařízení. Většina vlastníků TAXI v Německu, Rakousku a Švýcarsku již nyní důvěřuje HALE Cey Systému a podnikatelé z celého světa následují jejich příkladu. Odezva od těchto zkušených uživatelů je pouze kladná a byly vykázány úspěchy např.: • rychlá amortizace investičních nákladů • patrný nárůst efektivity a kontroly. Na začátku směny řidič aktivuje taxametr přiložením svého Cey klíče k TAXI Cey kontaktu. Během jízdy jsou všechna důležitá data nahrávána a na konci směny jsou přenesena na řidičův Cey klíč. Data o směně jsou přenesena z řidičova Cey klíče do PC přes Cey kontakt. Následně lze zhotovit účetnictví řidiče i vlastníka a veškerá data lze zaznamenat a zpracovat. Funkce Cey klíče řidiče: • pro identifikaci řidiče, nezbytné pro zahájení provozu taxametru datové médium mezi taxametrem a PC • kapacita paměti: okolo 800 jízd, až 31 směn (8 kB) Funkce Cey klíče vlastníka: • přístup ke všem datům a počítadlům • data jsou chráněna před neoprávněným přístupem • parametry jako přetečení počítadel, texty účtenek, atd. lze individuálně přizpůsobit podle potřeb společnosti Software Cab Assistant • kompletní účetní systém od společnosti HALE • demo ke stažení pro 2 klíče a 2 řidiče je k dispozici na stránkách HALEDalší produkty a služby
  • laboratorní měřicí přístroje, revizní měřicí přístroje, příslušenství k měřicí technice, hlukoměry, otáčkoměry
  • prodej náhradních autodílů, prodej autopříslušenství, prodej autodoplňků


Související články
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.


Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup
Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup

Vysoce kvalitní a spolehlivé elektroměry i veškeré služby související s jejich výrobou, prodejem a provozem najdete na jednom místě - u společnosti KRALgroup. Tato firma nabízí elektroměry na lištu DIN, speciální elektroměry, GSM elektroměry v duálním režimu, systémy energetického managementu, měření energií i aplikaci systémů energetického managementu a mnohé další.


Měřící a regulační technika Hradec Králové
Měřící a regulační technika Hradec Králové

Sháníte v oblasti Hradce Králové solidního dodavatele pro obory instalatérství, topenářství a plynárenství? Pokrytí veškerého zboží z těchto oblastí zajistí společnost MATEP s.r.o. Firma sídlí v Hradci Králové a zabývá se velkoobchodem a dodávkami kompletního sortimentu materiálů pro vodu, topení a plyn.


Kvalitní alkohol testery s kalibrací a servisem
Kvalitní alkohol testery s kalibrací a servisem

Nevědomost neomlouvá! A bohužel toto pravidlo platí i v případě, že si člověk dá pár panáků, ráno sedne za volant a při kontrole dechové zkoušky se prokáže, že má nějaké to promile v krvi. Další, kdo po vás může požadovat dechovou zkoušku na alkohol je zaměstnavatel. Proveďte si orientační dechovou zkoušku raději už doma a budete spolehlivě vědět, jestli můžete sednout za volant. Kvalitní alkohol testery prodává společnost Altest s.r.o. a to v kamenné prodejně i na eshopu.