GM electronic, spol. s r.o.


Křižíkova 147/77, Praha 8 186 00

Jsme přední český distributor elektroniky a elektrotechniky s významným postavením na českém trhu.
Provozujeme e-shop, velkoobchod i velkou síť kamenných prodejen s elektronikou i elektrotechnikou širokého zaměření.
V naší bohaté nabídce najdete široké spektrum produktů od elektronických součástek, měřících přístrojů, přes napájecí zdroje, elektroinstalační materiál, audiotechniku i osvětlovací techniku, chemii pro elektrotechniku, plošné spoje, až třeba po domácí spotřebiče všeho druhu, elektrotechniku pro automobily i motocykly, GPS navigační techniku, zabezpečovací techniku a mnoho dalšího.
Specifickými kategoriemi produktů GM Electronic jsou hračky a stavebnice pro děti, rybářské potřeby nebo chovatelské potřeby pro domácí mazlíčky.
V GM Electronic najdete vše pohodlně na jednom místě! Navštivte náš e-shop s elektronikou a elektrotechnikou a přesvědčte se sami.

IČ: 00549274
DIČ: CZ00549274
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Zuzana Rysová

GM electronic: elektronické součástky od A do Z

GM electronic: elektronické součástky od A do Z

Historie GM electronic sahá až do konce osmdesátých let minulého století, kdy zakladatelé firmy, velmi dobře odhalili mezeru na trhu ještě v tehdejším Československu a pustili se do prvních krůčků v obchodování s elektronickými součástkami. Požadavky a poptávka na dodávky součástek byly však tak velké, že se do podnikání museli vrhnout všemi dostupnými silami, aby se se jim podařilo vybudovat stabilní základnu pro další vývoj společnosti.


Skleníky BTGreen pro pohodlné pěstování, Praha

Skleníky BTGreen pro pohodlné pěstování, Praha

Pro domácí nadšence i velké zahrádkáře nabízíme prvotřídní zahradní skleníky s dobrými vlastnostmi. Myslete s námi zeleně. Vypěstujte si v našem skleníku vlastní skvělou zdravou zeleninu. Do konce září 2014 doprava ZDARMA při nákupu nad 5.000,- Kč po České republice. Naší prodejnu skleníků a souvisejícího příslušenství najdete v Praze Lahovicích jen deset minut od Smíchovského nádraží, produkty si však můžete prohlédnout a zakoupit i online v našem e-shopu. Naše hobby skleníky mají kvalitní hliníkový rám a odolnou polykarbonátovou výplň tl. 4mm nebo 6mm. Díky tomu jsou velmi lehké, a tak se s nimi i snadno manipuluje. Celý skleník váží jen několik desítek kilogramů, takže je velmi rychle smontovaný a nepotřebuje ani náročnou podezdívku. Skleníky od BTGreen jsou ve všech ohledech velmi praktické. Výplň skleníku má skvělé izolační vlastnosti ale na rozdíl od skla je i lehká a takřka nerozbitná. U nás zakoupené skleníky navíc můžete doplnit i mnohým příslušenstvím, které vám pomůže udržet ve skleníku optimální podmínky. Z příslušenství u nás můžete zakoupit: - ventilátory pro udržení optimální teploty ve skleníku - automatický otevírač ventilačního okna - Anti Dust pásku - teploměry - poličky do skleníků - nebo solární závlahu. Podívejte se na naši nabídku skleníků a příslušenství na internetu. Chybí-li Vám nějaké informace, kontaktujte nás, náš kvalifikovaný personál vám rád poradí s výběrem. Na rozdíl od jiných e-shopů nabízíme kompletní zahradnický servis, ne jen pouhý internetový prodej skleníků. Nabízené výrobky velmi dobře známe, rádi vám je porovnáme v naší ukázkové zahradě v centru Prahy nebo na naší provozovně. Nakup skleníku není investice na par měsíců. Vyplatí se Vám chvilku hledat skleník s dobrými referencemi a za dobrou cenu. Těšíme na setkání s Vámi.


Elektronické součástky, elektronické komponenty, e-shop

Elektronické součástky, elektronické komponenty, e-shop

Pro vaše dílny, výrobu a velké i menší podnikání nakupujte elektronické součástky a elektronické komponenty u předního distributora těchto produktů v České republice - u společnosti GM Electronic. Dbáme na maximální kvalitu našich elektronických součástek a elektronických komponent a zároveň se snažíme udržet jejich ceny co nejnižší. Dodáváme své produkty do celé České republiky. Stačí si jen vybrat a objednat zboží v našem e-shopu, velkoobchodě nebo v jedné z našich kamenných prodejen v Praze nebo městěch, jako jsou Plzeň, Brno, Hradec Králové, Ostrava nebo Bratislava. Z elektronických součástek a elektronických komponent v našem e-shopu i kamenných prodejnách najdete: - rezistory, transformátory a tranzistory - krystaly, oscilátory, rezonátory, tyristory, triaky a diaky - optosoučástky, ventilátory, relé, magnetické kontakty a stykače - svorkovnice, konstrukční krabičky, boxy - kondenzátory, frekvenční filtry, diody a usměrňovací můstky - integrované obvody, displeje, chladice, Peltierovy články - mechanické spínací prvky, vodiče a kabely pro sdělovací techniku - účelové konstrukční moduly, pojistky, přepěťové ochrany - senzory neelektrických veličin, akustické měniče, reproduktory - motory, servomechanismy, konektory a redukce - mechanické konstrukční komponenty, vývojové prostředky, programátory, mazačky EPROM Podle potřeb vaší výroby vám veškeré elektronické součástky a elektronické komponenty dodáme přesně ve smluvených termínech. Vycházíme vstříc nejen velkým podnikatelům a firmám, ale i drobným společnostem a jednotlivým řemeslníkům či kutilům. U nás si můžete nejen zakoupit veškeré potřebné elektronické součástky a elektronické komponenty, ale také nářadí nezbytné pro jejich zpracování či hotové elektrické výrobky.


Eletronika, elektrotechnika, nářadí, e-shop

Eletronika, elektrotechnika, nářadí, e-shop

Nakupujte elektroniku u předního českého distributora elektroniky a elektrotechniky GM Electronic Zboží si můžete vybrat a zakoupit v našem e-shopu, velkoobchodě či bohaté síti kamenných prodejen s elektronikou i elektrotechnikou širokého zaměření. V našem sortimentu najdete: - elektronické součástky a komponenty - napájecí zdroje a baterie - měřící přístroje - nářadí a nástroje - elektroinstalační materiál - osvětlovací techniku - chemii pro elektrotechniku a plošné spoje - elektronika a elektrotechnika pro domácnost a kancelář - elektronika a elektrotechnika pro automobily a motosport - hračky a stavebnice - rybářské potřeby -chovatelské potřeby Na český trh tedy dodáváme součástky pro elektroniku, měřící přístroje a veškeré další výrobky pro elektrotechnickou výrobu, pro velko i maloobchodní zákazníky. Dbáme na to, aby námi nabízené produkty dosahovaly té nejvyšší kvality, a přesto si udržely přijatelné ceny. Naše služby pokrývají přání širokého spektra zákazníků - běžných spotřebitelů, kteří hledají cenově přístupné elektrotechnické výrobky, školy a drobných živnostníků i nákupčích velkých výrobních firem, pro něž naše společnost GM Electronic zajišťuje dodávky strategických součástek ve smluvených termínech podle potřeb jejich výroby. Pod jednou střechou u nás najdete veškeré elektrotechnické a elektronické výrobky, které byste mohli potřebovat ve svém podnikání či dílně. Během jedné objednávky si můžete objednat nejen materiál, ale i potřebné nářadí a nástroje nezbytné pro práci s ním a samozřejmě také hotové výrobky pro ty, kteří dávají přednost nákupu finálních produktů. Každý si u nás najde to své. Naše kamenné prodejny najdete v Praze, Plzni, Brně, Ostravě, Hradci Králové a na Slovensku v Bratislavě.


Ruční  a elektrické nářadí, měřící přístroje eshop

Ruční a elektrické nářadí, měřící přístroje eshop

Společnost GM electronic spol. s.r.o. se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem ručního nářadí a měřících přístrojů. Sortiment: - ruční nářadí - příslušenství pro nářadí - elektrické nářadí - velký výběr šroubováků - velký výběr kleští - sady nářadí - potřeby pro osazování DPS - potřeby pro elektrikáře - měřidla - nářadí pro napájení - tavné pistole a další. U nás naleznete kompletní nabídku světových značek, jako jsou Uni-T, Proxxon; či Pro´skit, který patří k mezinárodním leaderům v oblasti nářadí. Pro rozsáhlou nabídku našich produktů klikněte na odkaz viz níže.


Sestavte si svůj svět...

Sestavte si svůj svět...

Stavebnice, svět neomezených možností. Stavebnice pro malé i velké a jak je známo, kdo si hraje... nezlobí! Nabízíme stavebnice robotické, mechanické, elektronické konstrukční apod. Navštivte království značek, kam patří Merkur, Robo-Robo, Meccano či Fischertechnik. Těším se na Vaší návštěvu. GMeDalší produkty a služby
  • ruční nářadí, elektrické nářadí, aku nářadí, dílenské nářadí, nářadí pro kutily, vzduchové pneu nářadí
  • materiál k domovním elektroinstalacím, spínače, vypínače, zásuvky, hlásiče kouře, regulátory, vidlice, adaptéry
  • audio-video technika, lisování CD a DVD, vypalování Blu-Ray disků, výroba vinylových desek, služby videostudia, přepis videokazet
  • náhradní baterie pro elektroniku, náhradní kryty pro elektroniku, náhradní napájecí kabely, náhradní síťové kabely, náhradní displeje
  • interiérová a venkovní svítidla, lampy a lustry, bodová světla, světelné zdroje, led osvětlení
  • antény pro sítě, antény pro digitální vysílání, montáž satelitní techniky, seřízení paraboly, naladění TV programů
  • prodej kopírek, značkové tiskárny, kvalitní skenery, skartovací stroje, počítačové monitory, stolní počítače, počítačové komponenty
  • elektronika pro regulační soustavy, mikroprocesorové systémy, výroba elektronických zařízení, elektrické napájecí zdroje


Související články
Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř
Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř

Světelné zdroje jako jsou různé druhy žárovek, svítidla jako například podhledová bodová světla a další druhy svítidel a také vypínače, rozbočky, objímky a mnohé další produkty jsou pro náš život nepostradatelné. Proto je potřebné, aby zakoupené produkty plnily svůj účel dlouhodobě a zároveň krášlily interiér a exteriér. A o všechny vaše požadavky a kompletní sortiment se dokonale postará firma Kanlux s.r.o. se sídlem ve Frýdku Místku a také v Trenčíně.


Přístrojové transformátory proudu nízkého napětí
Přístrojové transformátory proudu nízkého napětí

Zajímáte se o vysoké a nízké napětí? V tom případě se seznamte se společností KPB INTRA s.r.o., která se věnuje vývoji, výrobě a prodeji přístrojových transformátorů proudu a napětí. Jejich přístroje jsou určeny k měření a jištění rozvodných zařízení vysokého napětí vnitřního a venkovního provedení pro nejvyšší napětí soustavy 40.5 kV.


Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů
Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů

Nedílnou součástí každé stavby je vyřešení otázky elektroinstalace. Bez té se žádná moderní budova, ať už domovní, nebo průmyslová, neobejde. Společnost Manel se sídlem v Praze je připravena položit základy kvalitní a spolehlivé elektroinstalace ve všech domovních i průmyslových objektech.


Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku a v dnešní době jsme autorizovaným dealerem značky Husqvarna. Pro naše zákazníky chceme vždy jen to nejlepší, a proto poskytujeme spolehlivý a rychlý servis a máme rozsáhlý sortiment zboží.