Pražská 16
Praha 10 102 21
tel.: +420 800 117 556
email: prodej@autosklocz.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 13.06.2016 12:01

Řešení pojistné události při poškození autoskla

Rozbité autosklo je zajisté nepříjemná věc - když už k ní však dojde, je důležité obrátit se na skutečné odborníky, kteří Vám pomohou celou záležitost co nejrychleji vyřešit. Jakožto smluvní partner všech pojišťoven Vám tuto službu rádi zajistíme i my. V případě pojistné události se postaráme o výměnu Vašich autoskel, aniž byste museli cokoliv platit. Navíc obstaráme i veškerou s tím spojenou administrativu, tedy například fotodokumentaci či nahlášení pojišťovně.

AUTOSKLO SERVIS CZ Praha, smluvní partner pojišťoven

Co dělat v případě pojistné události?

V první řadě zavolejte na naši bezplatnou infolinku 800 117 556 nebo rovnou navštivte některou z našich 6 pražských poboček. Dostavit se musí majitel osobně, jde-li však například o služební vůz či pronájem, je potřeba mít s sebou alespoň plnou moc od majitele. Dále si nezapomeňte svůj řidičský průkaz, velký technický průkaz od vozidla, devinkulaci a pojistnou smlouvu. O vše ostatní se postaráme my.

Informace k řešení pojistné události

Kompletní servis při likvidaci pojistné události - vše důležité vyřídíme za Vás

Abychom Vám v případě pojistné události vše co nejvíce usnadnili, postaráme se o všechno za Vás - od nahlášení události Vaší pojišťovně přes potřebnou fotodokumentaci až po prohlídku vozu likvidátorem. Bude-li pojistná událost hrazená z havarijního pojištění nebo připojištění předního skla, vyměníme Vám autosklo zcela bez placení a úhradu si sami zajistíme přímo s pojišťovnou.

Bezplatná výměna autoskel při pojistné události