Pražská 16
Praha 10 102 21
tel.: +420 800 117 556
email: prodej@autosklocz.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 13.06.2016 13:35

Leptání a pískování VIN pro zabezpečení Vašeho vozidla

Označení autoskel pomocí pískování nebo leptání VIN je ideální způsob, jak své auto zabezpečit pro případ nežádoucího odcizení. Zvýšíte tak nejen jeho ochranu, ale také jeho případnou dohledatelnost ve chvíli, kdy ke krádeži přece jenom dojde. Leptání a pískování provádíme u všech nových i ojetých vozů, bez ohledu na značku. Vybrat si navíc můžete ze tří různých variant.

Ochraňte svůj vůz díky pískování nebo leptání VIN na okna - AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.

Leptání a pískování VIN na autoskla vozidel všech typů a značek

Díky našemu smluvnímu partnerství v systému CEBIA Vašemu vozu přinášíme tu nejlepší současnou ochranu proti odcizení. Ať už je Vaše vozidlo nové či ojeté, na naší centrále v Praze 10 se postaráme o vyleptání či vypískování identifikačních znaků na jeho sklo. Samozřejmostí pak je také vystavení dvou samolepících etiket OCIS, identifikační karty OCIS a Osvědčení o registraci údajů o vozidle do Systému OCIS.

Leptání a pískování VIN pro zvýšení ochrany Vašeho vozidla

Tři varianty označení autoskel pro bezpečnost Vašeho vozu

Rozhodnete-li se zabezpečit své auto pomocí pískování či leptání VIN, pak si můžete zvolit jeden ze tří možných způsobů. Prvním je Systém bezpečnostního označení neboli SBZ OCIS, který znamená vypískování speciálního sedmimístného kódu schváleného policií ČR. Druhou variantou je System EUROVIN OCIS spočívající v pískování VIN, tedy indentifikačního čísla vozidla. Poslední možností pak je Systém SOZ OCIS, který obnáší vyleptání VIN, avšak v porovnání s pískováním se jedná o nižší stupeň ochrany.