VDA Praha - výrobní družstvo Praha prodej servis autobaterie VARTA


Bubenské nábřeží 10, Praha 7 170 00

Velkoobchod, maloobchod, prodej, servis,
montáž:
- startovací autobaterie pro osobní automobily
- startovací autobaterie pro nákladní automobily
- startovací autobaterie pro užitkové automobily
- baterie pro traktory
- motobaterie, baterie pro motocykly
- motobaterie, baterie pro motorky
- autobaterie pro speciální a stavební stroje
- autobaterie pro zemědělské stroje
- autobaterie pro sportovní lodě, motorové saně atp.
- značky: AKUMA, VARTA, YUASA, FAAM, OPTIMA
- trakční baterie
- značky AKUranio - Mladá Boleslav
podle technologie italského výrobce URANIO S.p.A.
- alkalické články
- nabíjecí akumulátory.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej
servis a montáž:
- držitel certifikátu ISO/TS 16949
- Zlatý formel nejvyšší ocenění od firmy VARTA a Akuma.

Akumulátory automobilové
Akumulátory motocyklové
Akumulátory pro volný čas
Akumulátory trakční
Akumulátory nabíjecí
Startovací zdroje.

Akumulátory pro dětské vozíky na bateriový pohon ( autíčka, tříkolky, atp.)
- motorové čluny s elektromotorem
- letecké a lodní modely
- radioamatery
- invalidní vozíky
- vysokozdvižné a paletové vozíky
- záložní baterie ústředen atd.
- nouzové zdroje ve veřejných prostorech ( kina, divadla, nemocnice,
bytový fond a pod.)

Odběr a likvidace dle odpadového zákona:
- nefunkční a vyřazené autobaterie.

Obchodní a servisní zástupce:
- VARTA
- AKUMA a.s. Mladá Boleslav

Pobočky:
- Praha 7, Bubenské nábřeží 10
- Praha 5, Na Valentince 6
- Mladá Boleslav, Nádražní 84

IČ: 40762084
DIČ: CZ40762084
Okres: Praha-město
Právní forma: družstvo
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Pavel Kalvas

Prodej a servis autobaterií pro nákladní a osobní auta Praha

Prodej a servis autobaterií pro nákladní a osobní auta Praha

Společnost VDA Praha nabízí široký sortiment autobaterií pro osobní a nákladní automobily. Poskytujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej servis a montáž autobaterií. Sortiment baterií se týká také traktorů, motocyklů, speciálních a stavebních strojů, zemědělských strojů, sportovních lodí a další. Značky: - AKUMA, VARTA, YUASA, FAAM, OPTIMA. Jsme držitelé certifikátu ISO/TS 16949 a získali jsme nejvyšší ocenění od firmy VARTA a Akuma - Zlatý Forbel. Pro bližší informace včetně nabídky našeho eshopu najdete na odkazu viz níže.


Zimní úschova, nabíjení a dobíjení startovacích autobaterií  Praha

Zimní úschova, nabíjení a dobíjení startovacích autobaterií Praha

Společnost VDA Praha - výrobní družstvo Praha nabízí tzv. Službu zimní úschovy. Jedná se o úschovu baterií, které se slouho nepoužívají jako např.: - baterie z karavanů - baterie motocyklů - baterie lodí - záložních baterií na chatách - baterie v odstavených automobilech na zimu. Tyto baterie během úschovy pravidelně dobíjíme a tímto prodlužujeme jejich životnost o několik let. Naší další službou je nabíjení a dobíjení startovacích baterií do osobních a nákladních automobilů, také motocyklů a čtyřkolek. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Praha prodej a servis trakční baterie

Praha prodej a servis trakční baterie

VDA Praha - výrobní družstvo nabízí prodej a servis trakčních baterií. Jedná se zejména o akumulátory pro: - vozíky pro invalidy - paletové vozíky - vysokozdvižné vozíky. Dále se dají také využít jako záložní baterie pro ústředny, nouzové zdroje ve veřejných prostorech jako je např. kino, divadlo, nemocnice apod. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Autobaterie prodej Praha

Autobaterie prodej Praha

Velkoobchod, maloobchod, prodej, servis, montáž: - startovací autobaterie pro osobní automobily - nákladní a užitkové automobily - značky: AKUMA, VARTA, YUASA, FAAM, OPTIMA - trakční baterie - značky AKUranio - Mladá Boleslav - alkalické články. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


E-shop autobaterie osobní, nákladní

E-shop autobaterie osobní, nákladní

Společnost VDA Praha provozuje také e-shop. Nabízíme: - autobaterie osobní - autobaterie nákladní - trakce a záložní zdroje - motobaterie - generální opravy akumulátorů do stávajícího pryžového (asfaltového) bloku - veteráni - nabíječky. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Akumulátory pro invalidní vozíky Praha

Akumulátory pro invalidní vozíky Praha

Společnost VDA Praha - výrobní družstvo prodává akumulátory pro: - invalidní vozíky - vysokozdvižné a paletové vozíky - záložní baterie ústředen atd. - nouzové zdroje ve veřejných prostorech ( kina, divadla, nemocnice, bytový fond a pod.) Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Praha autobaterie VARTA

Praha autobaterie VARTA

Společnost VDA Praha - výrobní družstvo nabízí široký sortiment startovacích autobaterií pro: - osobní, nákladní a užitkové automobily - motocykly - speciální a stavební stroje - zemědělské stroje - sportovní lodě - motorové saně atp. Obchodní a servisní zástupce: - VARTA - AKUMA a.s. Mladá Boleslav. Podrobnější informace o naší činnosti najdete na našich webových stránkách www.autobaterie.cz


Startovací autobaterie Praha

Startovací autobaterie Praha

Společnost VDA Praha - výrobní družstvo nabízí široký sortiment startovacích autobaterií pro: - osobní automobily - nákladní automobily - užitkové automobily - motocykly - speciální a stavební stroje - zemědělské stroje - sportovní lodě - motorové saně atp. Velkoobchodní a maloobchodní prodej servis a montáž - držitel certifikátu ISO/TS 16949 - Zlatý formel Q : nejvyšší ocenění od firmy Akuma. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Oprava autoskla na počkání Praha

Oprava autoskla na počkání Praha

Společnost VDA Praha - výrobní družstvo provádí tyto opravy: - čerstvé praskliny - poškození předního skla - na počkání - drobné poškození na čelních sklech vozidel. GLASS REPAIR - Jediná technologie na opravy čelních autoskel, která dokáže spravit nejen plošná požkození od kaménků, ale i podélné praskliny až do 30 cm. Opravy drobných poškození na čelních sklech vozidel. V našich servisech vám na počkání opravíme bodová poškození "oka" do průměru 2, 5 cm (výrobcem zaručená pevnost do průměru 6 cm) a podélné praskliny do délky 15 cm (výrobcem zaručená pevnost do délky 30 cm). Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Oprava čelního autoskla na počkání

Oprava čelního autoskla na počkání

Oprava pouze čerstvých prasklin. Oprava poškozeného předního skla na počkání Opravy drobných poškození na čelních sklech vozidel GLASS REPAIR - Jediná technologie na opravy čelních autoskel, která dokáže spravit nejen plošná požkození od kaménků, ale i podélné praskliny až do 30 cm. Opravy drobných poškození na čelních sklech vozidel V našich servisech vám na počkání opravíme bodová poškození "oka" do průměru 2,5 cm (výrobcem zaručená pevnost do průměru 6 cm) a podélné praskliny do délky 15 cm (výrobcem zaručená pevnost do délky 30 cm). Opravy autoskel provádíme v provozovnách : Praha 7 Bubenské nábř.10 tel.: 220 875 032, 220 875 661 Praha 10 Na Hroudě 29 tel.: 267 312 898, 267 312 693


Autobaterie

Autobaterie

Na našich provozovnách nabízíme značkové startovací akumulátory do všech motorových vozidel, včetně baterií Hobby, nabíjecí zdroje, svorky. Montáž u nás zakoupené autobaterie samozřejmostí. Provozovny: Bubenské nábřeží 10, Praha 7 tel. 220875661, 220875032 Na Valentince 6, Praha 5 tel. 257328108, Na Hroudě 29, Praha 10 tel. 267312693, 267312898 Nádražní 84, Mladá Boleslav tel. 326714221Další produkty a služby
  • originální autodíly, repasované díly, náhradní autobaterie, díly autoklimatizací, palivové hadice, autotěsnění


Související články
Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony
Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony

Společnost KTR CR, spol. s r.o. se zabývá hydraulickými komponenty. Umí najít vždy techniky a ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tisíce aplikací jim pomáhají najít východisko pro mnohá průmyslová odvětví. Veškeré hydraulické komponenty, ale také spojky a brzdy najdete právě zde.


Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě
Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.


Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje
Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje

Život bez vozidla není v dnešní době jednoduchý, a když se váš čtyřkolový miláček rozbije, tak to dokáže pořádně zkomplikovat život. Ale jen do té doby, než zjistíte, že máte možnost získat komplexní autoservisní služby a ještě něco navíc. Nejen o opravy, ale také o autoservis, pneuservis, údržbu a další záležitosti se profesionálně postará firma AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o. s provozem ve Zlíně.


Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK
Kvalitní a spolehlivý servis osobních a užitkových vozů, partner ÚAMK

Pro vaše vozidlo potřebujete servis osobních a užitkových vozů, díky kterému najdete všechny potřebné služby na jednom místě a to od autoservisu až po pneuservis a prodej náhradních dílů a provedení STK. Přesně takové podmínky svým klientům poskytuje firma AMB servis s.r.o.