ARMOSPOL CZ s.r.o.


Myslínova 1377, Brno 612 00

Výroba, prodej:
-betonářské výztuže (armatury).

Dodávka, montáž:
-betonářské výztuže pro monolitické betonové konstrukce.

Dodávka doplňkových prvků pro monolitické betonové konstrukce:
-distanční prvky z plastů a oceli, z vláknobetonu
-distanční prvky pro bednění
-pracovní spáry
-ztracené bednění
-těsnění
-tkanina na bednění
-prvky pro napojení výztuží pomocí zpětných ohybů.

Dodávka:
-prvky pro přerušení tepelných mostů u monolitických betonových konstrukcí (Schöck, Halfen)
-smykové výztuže.

Izolace proti kročejovému hluku:
-zvuková izolace
-tepelná izolace.

Systém pro dilatační spáry.
Mapa sídla firmy viz naše www. stránky.

VÝROBA A PRODEJ BETONÁŘSKÉ VÝZTUŽE.

IČ: 26903431
DIČ: CZ26903431
Okres: Brno-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Radek Cupák

Distanční prvky pro monolitické betonové konstrukce

Distanční prvky pro monolitické betonové konstrukce

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem betonářských výztuží a ocelí. Naleznete u nás i distanční prvky por monolitické betonové konstrukce. Na trhu působíme již od roku 1994 a od svého založení procházíme zvyšováním celkového objemu výroby a udržením žádané kvality spolupracujeme s velice významnými společnostmi jako jsou Imos Brno a.s, Firesta a.s., Subterra a.s. a další. Navázali jsme trvalou spolupráci s firmami dodávající veškerou doplňkovou nabídku pro monolitické betonové konstrukce. Největší z firem je Dis-Tech s.r.o dovážející do ČR distanční a doplňkové prvky. Nabízíme dodávku doplňkových prvků pro monolitické betonové konstrukce: -distanční prvky z plastů a oceli -distanční prvky z vláknobetonu -distanční prvky pro bednění -pracovní spáry -ztracené bednění -těsnění -tkanina na bednění. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Betonářská ocel pro betonové konstrukce

Betonářská ocel pro betonové konstrukce

Betonářská ocel pro betonové konstrukce. Naše společnost byla založena roku 1994 a ze začátku jsme se zabývali jen zpracováním betonářské ocele. Větší rozvoj společnosti začal až v roce 1995, kdy jsme dosáhli dvojnásobného obratu a to díky odkoupení technologické linky na zpracování betonářské oceli společnosti Peddinghaus a to včetně včetně haly a jeřábu od společnosti Spilberg a.s. Nabízíme: Betonářské výztuže: -ohýbaná betonářská výztuž -rovná betonářská výztuž -ocelová spirála -ocelový kruh -kari sítě včetně střihu a ohybu -dodáme betonářskou výztuž pro větší i běžné stavební projekty -zajistíme ji jak v ČR, tak i pro projekty v SR -výztuž dokážeme upravit jak tvarově tak délkově dle přesného zadání -používaná ocel prochází kontrolou kvality. Betonářská ocel. Pro vyztužení konstrukcí: -použití kvalitní ocele -vhodná pro posílení únosnosti betonové konstrukce -minimální deformace -záruka dlouhodobé životnosti staveb. Dodávaná ocel: -betonářská ocel BST 500 S ( B 500 B) - žebírková v tyčích -betonářská ocel BST 500 KR( B 500 A)- žebírková – svitky za studena upravené -betonářská ocel BST 500 WR ( B 500 B) – žebírková – svitky za tepla válcované -betonářská ocel hladká- E–svitky.


Betonářské výztuže, betonové konstrukce Brno

Betonářské výztuže, betonové konstrukce Brno

Společnost ARMOSPOL CZ s.r.o., Brno nabízí betonářské výztuže pro stavební projekty: -dodáme betonářské výztuže pro větší i běžné stavební projekty -zajistíme ji jak v ČR, tak i pro projekty v SR -výztuž dokážeme naohýbat, upravit délku dle přesného zadání, používaná ocel prochází kontrolou kvality. Nabízené výztuže - ohýbané betonářské výztuže, rovné betonářské výztuže, ocelové spirály, ocelové kruhy,kari sítě včetně střihu a ohybu a další. Betonářské výztuže, betonové konstrukce Brno. Více informací najdete na webových stránkách.


Betonářská ocel

Betonářská ocel

Betonářská ocel. Požadujete dodávku betonářských výztuží a oceli na míru a chcete jistotu, že betonové konstrukce budou opravdovou zárukou pevnosti po dlouhá léta, pak se obraťte na Armospol! Služby a dodávané produkty: -betonářské výztuže rovné a ohýbané, rovné betonářské výztuže, ocelové spirály a kruhy, kari sítě včetně střihu a ohybu aj. Betonářská ocel pro vyztužení konstrukcí: -použítí kvalitní ocele,vhodná pro posílení únosnosti betonové konstrukce,minimalizace deformací, záruka dlouhodobé životnosti staveby. Vyrába výztuží mnoha průměrů: -tyčové (10 – 32 mm), svitkové (6 až 14 mm). Dodávaná ocel: -betonářská ocel BST 500 S ( B 500 B) - žebírková v tyčích -betonářská ocel BST 500 KR( B 500 A)- žebírková – svitky za studena upravené -betonářská ocel BST 500 WR ( B 500 B) – žebírková – svitky za tepla válcované -betonářská ocel hladká- E–svitky.


Betonové konstrukce Brno

Betonové konstrukce Brno

Betonové konstrukce Brno. Dodání doplňků pro monolitické betonové konstrukce: -distanční prvky z plastů a oceli, z vláknobetonu -distanční prvky pro bednění -pracovní spáry -těsnění -tkanina na bednění -prvky pro instalaci výztuže pomocí zpětného ohybu. Betonářská výztuž: -ohýbaná -rovná -ocelová spirála -ocelový kruh -kari síť včetně střihu a ohybu.


Betonářská ocel, betonářské výztuže, betonové konstrukce Brno

Betonářská ocel, betonářské výztuže, betonové konstrukce Brno

Betonářská ocel, betonářské výztuže, betonové konstrukce Brno. Betonové konstrukce. Dodání doplňků pro monolitické betonové konstrukce: -distanční prvky z plastů a oceli, z vláknobetonu -distanční prvky pro bednění -pracovní spáry -těsnění -tkanina na bednění -prvky pro instalaci výztuže pomocí zpětného ohybu. Betonářské výztuže: -ohýbaná betonářská výztuž -rovná betonářská výztuž -ocelová spirála -ocelový kruh -kari sítě včetně střihu a ohybu. Betonářská ocel. Pro vyztužení konstrukcí: -použití kvalitní ocele -vhodná pro posílení únosnosti betonové konstrukce -minimální deformace -záruka dlouhodobé životnosti staveb. Dodávaná ocel: -betonářská ocel BST 500 S ( B 500 B) - žebírková v tyčích -betonářská ocel BST 500 KR( B 500 A)- žebírková – svitky za studena upravené -betonářská ocel BST 500 WR ( B 500 B) – žebírková – svitky za tepla válcované -betonářská ocel hladká- E–svitky. Betonářská výztuž: -dodáme betonářskou výztuž pro větší i běžné stavební projekty -zajistíme ji jak v ČR, tak i pro projekty v SR -výztuž dokážeme upravit jak tvarově tak délkově dle přesného zadání -používaná ocel prochází kontrolou kvality.


Betonářské výztuže

Betonářské výztuže

ARMOSPOL CZ s.r.o., Brno Betonářské výztuže pro stavební projekty: -dodáme betonářské výztuže pro větší i běžné stavební projekty -zajistíme ji jak v ČR, tak i pro projekty v SR -výztuž dokážeme naohýbat, upravit délku dle přesného zadání -používaná ocel prochází kontrolou kvality Nabízené výztuže: -ohýbané betonářské výztuže -rovné betonářské výztuže -ocelové spirály -ocelové kruhy -kari sítě včetně střihu a ohybu aj.Další produkty a služby
  • minerální vlna, sendvičové panely s polyuretanem, tepelné a akustické izolace, hydroizolační a bazénová fólie
  • betonové stavební prvky, dlažby a prefabrikáty, obrubníky a palisády, drobné cementové zboží


Související články
Stavebniny Praha 9 – kompletní sortiment stavebního materiálu
Stavebniny Praha 9 – kompletní sortiment stavebního materiálu

Stavební materiál je žádaný sortiment na všechny stavby, rekonstrukce či jiné úpravy. Nejen zdící a jiné materiály, ale také okna, obklady, dlažby či různé prostředky potřebné ke stavebním pracím uvítáte u jednoho obchodníka. A přesně takové služby poskytuje firma STAVEXA – stavebniny, spol. s r.o. v Praze 9.


Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky
Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky

Vilém Mach je firma, která vyrábí nejen celé betonové stavebnice pro připojení na plyn a na elektřinu, ale také disponuje širokým sortimentem v oblasti dvířek a dalších doplňků nebo samotných skříní, které se pro tato odvětví používají.


Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu
Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu

Výrobě betonových stropů, schodišť, balkónů a mnohých dalších výrobků právě z betonu, se věnuje společnost PLASTBETON s.r.o., která se zabývá především výrobou, prodejem a montáži betonových stavebnicových dílců jako jsou: stropy Spiroll, betonové schodiště, filigrány, podesty, balkóny a RZP překlady. Další součástí jejich práce je zpracování betonářské oceli.


Izolační panely pro stavebnictví i jiné využití vyrábí PSP Izoterm
Izolační panely pro stavebnictví i jiné využití vyrábí PSP Izoterm

Sendvičové panely pro stavebnictví, obytné kontejnery, chladicí či mrazicí boxy, automobilové nástavby nebo třeba izolace dodávek. Nejrůznější izolační panely vyrábí už od roku 1991 česká firma PSP Izoterm s.r.o. sídlící ve Vysokém Mýtě.