ITS Holding, s.r.o.


Patočkova 39, Praha 6 160 00

Nenechávejte zbytečně Vaše finance v zahraničí. Vyřídíme Vám vratky zahraniční DPH z vašich výdajů v zemích EU. Vracení DPH ze zahraničí provádíme již více než 15 let. Vracení DPH ze zahraničí = refundace zahraniční DPH. Vyřídíme vrácení DPH z Německa, Rakouska, Slovenska a z dalších zemí EU. Pro dopravce je velmi důležitá vratka DPH z nafty. Dále se jedná často o výstavy a veletrhy. Uspoříme Vám cca 20% z Vašich zahraničních výdajů.

IČ: 64574792
DIČ: CZ64574792
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Ivan Bublík

Vracení zahraniční DPH

Vracení zahraniční DPH

Nenechávejte zbytečně Vaše finance v zahraničí. Vyřídíme Vám vratky zahraniční DPH z vašich výdajů v zemích EU. Vracení DPH ze zahraničí provádíme již více než 14 let. Vracení DPH ze zahraničí = refundace zahraniční DPH. Vyřídíme vrácení DPH z Německa, Rakouska a z dalších zemí EU. Pro dopravce je velmi důležitá vratka DPH z nafty. Dále se jedná často o výstavy a veletrhy. Uspoříme Vám cca 20% z Vašich zahraničních výdajů. Nízká provize, dlouholetá zkušenost, renomovaná společnost se statem daňového poradce. Vyřídíme Vám vratku DPH z nákupů strojů, technologií, osobních automobilů a ostatních dopravních prostředků ze zemí EU. Vyřídíme Vám i vracení DPH z dovozů ze zemí mimo EUR (např. dovoz osobního automobilu z USA, …). Nenechávejte zbytečně propadat Vaše finanční prostředky zahraničním finančním úřadům a požádejte o vrácení zahraniční DPH, která se našim FÚ neodvádí a tvoří Vám mimořádný zisk.Další produkty a služby
  • finanční produkty, spoření dětem, úspory na stáří, stavební spoření, životní pojištění, podílové fondy, hypoteční úvěry


Související články
Jak se zbavit dluhů?
Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit
S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. Pomůžeme vám jak s prodejem vaší firmy, tak s vyhledáním vhodné firmy ke koupi. V obou případech zajistíme kompletní transakci od začátku do konce a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez komplikací.


Prodej ziskových firem a společností
Prodej ziskových firem a společností

Říkáte si, proč právě prodej ziskových společností? Jaký to má vůbec důvod? To si hned osvětlíme. Naše firma OMEGA, spol. s.r.o., má mnoho zkušeností a vždy se snaží jednat diskrétně a seriózně. Firmy se obecně prodávají hned z několika různých důvodů. Někteří majitelé už kvůli vysokému věku nemohou pokračovat, nebo jsou zde ti, kteří prodávají firmu, protože chtějí začít znovu anebo jednoduše jenom chtějí firmu zpeněžit. Proto se naše firma specializuje na tuto problematiku a prodeji firem věnuje vše.


Investice do cenných papírů, akcií, dluhopisů
Investice do cenných papírů, akcií, dluhopisů

V dnešním světě mají finance bohaté zastoupení a tak není divu, že se každý zabývá tím, jak ještě zvýšit svůj zisk. Jedním z mnoha užitečných praktik může být i investice do cenných papírů a to například za pomocí firmy S&P Czech Finance, s.r.o., která se tímto tématem zabývá již celou řadu let.