Milan Brťka


Blachutova 929/1, Praha 9 196 00

Prodej a montáž GPS lokátorů pro on-line GPS lokalizaci dětí, osob, vozidel, zařízení, zvířat a zavazadel pomocí SMS bez závazků a smluv..

IČ: 47127872
DIČ: CZ6606201492
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

GPS lokátory s bezplatným sledováním

GPS lokátory s bezplatným sledováním

Nabízíme Vám GPS lokátory s jednoduchou obsluhou a nízkými provozními náklady, které Vám zajistí ochranu firemního majetku a snížení nákladů omezením zneužívání vozidel i výrobních zařízení zaměstnanci, krádežemi a dalšími způsoby zvyšujícími náklady a poškozujícími Vaši firmu. Rovněž mohou tato zařízení sloužit pro ochranu Vašich blízkých, Vašeho osobního vlastnictví a zvířecích miláčků. Co Vám tato zařízení umožní - online sledování zařízení v nastavených intervalech již od 30 vteřin se zpětným záznamem a kontrolou záznamů až 2 měsíce včetně vedení knihy jízd - možnost zjištění okamžité pozice zařízení mezi nastanovenými intervaly - kontrolu opuštění vymezené oblasti a kontrolu překročení rychlosti - SOS tlačítko pro případ nouze - otřesové čidlo - funkce mobilního telefonu, odposlech a další funkce kontroly a zabezpečení Zakoupením GPS lokátoru GUARDYS získáte - bezplatné online sledování libovolného počtu zařízení GUARDYS, včetně vedení knihy jízd všech zařízení v ČR i mimo po celém světě s pokrytím GPS a GSM bez smluv a jiných závazků - bezplatnou technickou podporu a registraci všech zařízení GUARDYS na sledovacím serveru - poplatky platíte jen za přenos dat ze SIM karty na sledovací server mobilnímu operátoru v ČR od 29,- Kč s DPH měsíčně (5400 impulzů/měsíc tj. každých 8 minut denně za měsíc) nebo dle roaming operátora mimo ČR - připravujeme NOVINKU naši SIM kartu za 950,- Kč s DPH/ rok (43200 impulzů/měsíc tj. každou 1 minutu denně za měsíc) v ČR Veškeré podrobnosti k jednotlivým zažízením najdete na www.TrackerGPS.cz v zákaznické podpoře. Neváhejte a kontaktujte nás : +420728037182 trackergps@email.cz Nabízíme Vám profesionální přístup a budeme vždy na Vaší straně. Děkujeme za přečtení a za Vaši případnou spolupráci s námi. Přejeme Vám krásný den Brťka MilanDalší produkty a služby
  • poplašné a výstražné systémy, kamerové systémy, požární signalizace, bezdrátová technologie, záplavový snímač
  • elektronická zabezpečovací signalizace, elektrická požární signalizace, systémy ochrany zboží, uzavřené kamerové okruhy


Související články
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.


Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy
Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO
Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.


Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek
Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek

Chcete mít klidný spánek a udělat to nejlepší pro ochranu osob, majetku i celých objektů? Společnost 4M zabezpečovací systémy je profesionálem v oblasti dodávky a instalace zabezpečovacích a kamerových systémů. Mimo to se zabývá protipožární ochranou, počítačovými sítěmi a realizací jakýchkoliv slaboproudých rozvodů.