MISTRAL PLUS s.r.o.


Táborská 3203/80, Brno - Židenice 615 00

Velkoobchod, maloobchod, prodej:
-fasádní silikonové, silikátové, akrylátové, disperzní nátěrové hmoty-barvy
-interiérové silikonové, silikátové, akrylátové, disperzní nátěrové hmoty-barvy
-míchání barev.
Firma MISTRAL PLUS s.r.o. se převážně specializuje na prodej a míchání nátěrových hmot ve stavebnictví značky VIP ITALY, na jejichž distribuci získala výhradní obchodní zastoupení pro celou Českou republiku a nyní i Slovenskou republiku. Máme na tyto vysoce profesionální výrobky certifikát UNI EN ISO 9001:2000.
Značka VIP ITALY nátěrové hmoty, se zařazuje svou kvalitou, která je daná mnohaletým vývojem a také zkušenostmi mezi nejkvalitnější v tomto odvětví barev a laků. Nejdříve prochází všechny tyto výrobky vysoce náročným klimatickým podmínkám města BENÁTEK a jeho okolí, kde je velká vlhkost a teplota.
V naší nabídce máme i TEPELNĚ IZOLAČNÍ A ANTICONDENZAČNÍ BARVU - STĚRKU, která plně nahrazuje zateplení.
V našem širokém sortimentu této značky najdete barvy na fasádu – zde bychom chtěli upozornit na vynikající penetrační nátěry JUFOND a také na jeden z nejkvalitnějších fasádních nátěrů JUCOLOR, tak i přírodní minerály na fasádu CALCE A PENNELO, dále nabízíme barvy do interiéru, na dřevo, kov – tady bychom chtěli obzvlášť upozornit na velmi žádaný antikorozní email FERRANTICO.
Velmi úzce spolupracujeme s architekty a památkáři, kteří vyžadují profesionální, kvalitní a ekologické nátěrové hmoty.
V roce 2007, se nám podařilo dostat pro Brno, výhradní zastoupení tuzemského výrobce nátěrových hmot, společnosti EKOLAK s.r.o., Bílovice.
Systém míchání barev na počkání.

IČ: 26955504
DIČ: CZ26955504
Okres: Brno-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Helena Paděrová

Ferrantico - antikorozní email

Ferrantico - antikorozní email

FERRANTICO - antikorozní email VLASTNOSTI Antikorozní email na bázi syntetické pryskyřice a kysličníku šupinového železa. Zajišťuje vysokou mechanickou a chemickou odolnost u všech druhů výrobků a zároveň jim dává hezký povrch se starobylým patinovaným vzhledem, typickým pro tepané železo. PŘÍPRAVA PODKLADU: Železo: Pečlivě odstraňte případné stopy rzi nebo starých odlupujících se emailů, pokud je to nutné, použijte CONVERTITORE DI RUGGINE AD ACQUA (vodou ředitelný reaktivní nátěr) a zbavte prachu. Odstraňte stopy mastnoty a tuků pomocí hadru namočeného v ředidle. Nechejte dokonale uschnout, můžete přebrousit smirkovým papírem a zbavit prachu. Naneste dvě vrstvy ANTIRUGGINE OLEOFENOLICA MINIO (suříková oleofenolová antikorozní barva) nebo ANTIRUGGINI OLEOFENOLICHE (oleofenolové antikorozní barvy) nebo ANTIRUGGINI GLICEROFENOLICHE (glycerofenolové antikorozní barvy), nechejte uschnout po dobu 24 hodin, přebruste smirkovým papírem a zbavte prachu, pak naneste jednu nebo dvě vrstvy SOTTOSMALTO (základová barva). Pozinkovaný plech: odstraňte zinkové soli, pečlivě zbavte tuku pomocí rozpouštědel nebo vhodných tensioaktivních látek, naneste jednu vrstvu PRIMER SPECIALE A SOLVENTE (speciální základová barva rozpouštědlová), nechejte uschnout po dobu alespoň 24 hodin. PVC: pečlivě odmastěte, naneste jednu vrstvu PRIMER SPECIALE A SOLVENTE (speciální základová barva rozpouštědlová), nechejte dokonale uschnout po dobu aspoň 24 hodin. Nové dřevo: vytmelte případné díry a trhliny pomocí tmelu JUSTUCK nebo RIEMPISTUCK, nechejte uschnout, přebruste smirkovým papírem a zbavte prachu. Dřevo již natřené: pokud je ve špatném stavu, odstraňte předchozí nátěry a přebruste, pokud je v dobrém stavu, pouze stačí odmastit a přebrousit. Naneste jednu nebo dvě vrstvy FONDO OPACO (matná základová barva) pro vnitřní použití nebo SOTTOSMALTO (základová barva pod emaily) pro venkovní použití a nechejte uschnout po dobu alespoň 24 hodin. VRCHNÍ NÁTĚR: Naneste dvě vrstvy FERRANTICO s minimálně 24 hodinami mezi jednotlivými nátěry.Další produkty a služby
  • ochranné nátěrové hmoty, syntetické a univerzální barvy, ředidla a rozpouštědla, olejové laky a fermeže
  • dodávky nátěrových hmot, průmyslové antikorozní nátěrové hmoty, široký sortiment malířských potřeb


Související články
Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče
Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

Stavba domu nebo jiných projektů sebou přináší nejen mnoho starostí, ale také nákupů potřebného materiálu, a sice především toho stavebního. Kromě toho potřebujete s výběrem i množstvím poradit, dopravit, namíchat barvu nebo si vybrat vhodné řešení koupelny. A přesně takový servis vám s profesionálním přístupem a technikou poskytnou STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v prodejnách Břeclav, Podivín a Hustopeče.


Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.


Ochraňte svou fasádu proti sprejerům
Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.


Jarní obnova nátěrů po zimě – dřevo, kov, beton
Jarní obnova nátěrů po zimě – dřevo, kov, beton

Ať už pro soukromé využití nebo profesionálně, každý využívá různé druhy nátěrových hmot a dalších produktů z této oblasti. Proto zajisté uvítáte nejen samotný prodej, ale také poradenství, tónování a další servis, který vám poskytne firma SILESIA COLOR Ostrava.