Valdo Café Systeme s.r.o.


Nuselská 53, Praha 4 140 00

Pronájem automatických kávovarů.

IČ: 62581619
DIČ: CZ62581619
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: János Szászik

Kávovar zdarma

Kávovar zdarma

Kávovar zdarma s odběrem surovin Valdo Cafe v hodnotě 2522 Kč měsíčně. Výhody: * žádný nájem s DPH 20% * investice do zboží s DPH 10% * lepší přehled nákladů * 40% sleva na nadlimitní odběr zboží


Praha pronájem kávovarů Valdo Cafe

Praha pronájem kávovarů Valdo Cafe

Naše společnost Valdo Cafe Systeme s.r.o. pronajímá více druhů kávovarů podle možností a přání zákazníků. Nabízíme plně automatické kávovary na mléčné a kávové produkty. Nájemné obsahuje i bezplatný servis a nelimitované dodávky surovin, nebo nájemné s odběrem surovin Valdo cafe v hodnotě 2522 ,- Kč měsíčně.


Pronájem kávovarů Valdo Cafe

Pronájem kávovarů Valdo Cafe

Nabízíme plně automatické kávovary na mléčné a kávové produkty. Buď formou pronájmu se zajištěním bezplatného servisu a nelimitovanými dodávkami surovin nebo bez nájemného s odběrem surovin Valdo Cafe v hodnotě jen 2522 Kč měsíčně.Další produkty a služby
  • pronájem nápojových automatů, automaty na kusové zboží, automaty na teplé nápoje, svačinové automaty, instantní směsi do automatů


Související články
Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním
Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním

Co rozhoduje o tom, zda zákazník přijde do kavárny či restaurace? Velmi často je rozhodujícím kritériem to, zda tam umí připravit kvalitní a chutnou kávu. Příprava i pití kávy je rituál, který by měl oslovit všechny smysly. I u nás si již lidé zvykli na kvalitní kávu. A kvalitní káva předpokládá především profesionální kávovar, dobrá kávová zrna nestačí. Záleží vždy na tom, jaký přístroj k přípravě kávy použijete. Luxusní kávu ocení každý zákazník.


Dobrá káva a další nápoje z českých kávomatů a automatů
Dobrá káva a další nápoje z českých kávomatů a automatů

Někdy není čas udělat si dobrou kávu nebo někam na ní zajít. A co víc, chytne vás hlad zrovna tam, kde není nablízku obchod. Avšak jen do té doby, než zjistíte, že před vámi stojí kávomat, nápojový automat a dokonce s balenými potravinami. Najednou máte kávu, slazenou vodu a ještě něco dobrého k snědku. A o to se stará ryze česká firma zaměřená na dodávku nápojových automatů a kávomatů ATE company s.r.o.


Nápojové a prodejní automaty od české společnosti s převážně českými výrobky
Nápojové a prodejní automaty od české společnosti s převážně českými výrobky

Nápojové a prodejní automaty jsou každou chvíli po ruce vašim zákazníkům i zaměstnancům. Společnost ATE Company ve svých automatech používá kvalitní suroviny převážně od českých výrobců. V jejich nabídce najdete automaty na teplé a studené nápoje, prodejní automaty na balené nápoje a balené potraviny včetně baget.


Moderní nápojové automaty boří mýty o kvalitě
Moderní nápojové automaty boří mýty o kvalitě

Myslíte si, že káva z automatu nemůže chutnat stejně dobře, jako ve Vaší oblíbené kavárně? Automaty na kávu od společnosti Delikomat Vás přesvědčí o pravém opaku. Dokáží totiž „uvařit“ nápoje srovnatelné kvality a chuti, a to včetně čerstvě namleté zrnkové kávy.