Veterinární klinika Minář s.r.o.


Nový Malín 898, Nový Malín 788 03

Veterinární klinika Minář s.r.o. působí v okolí Šumperka již od roku 2000. Poskytneme Vašim mazlíčkům veterinární péči na vysoké úrovni.
Působíme jako veterinární ambulance, veterinární klinika, veterina, veterinář.

Veterinární všeobecná péče, prevence a odborná vyšetření v těchto oborech:
- chirurgie
- ortopedie - prasklé a křížené vazy - TTA
- digitální RTG a ultrazvuk + vyšetření dysplazie
- interní medicína
- dermatologie
- oční - oftalmologie - vyšetření očí, fluoresceinový test, slzný Schirmerův test, měříme nitrooční tlak
- ultrazvuková diagnostika
- stomatologie - zubní ultrazvuk
- cytologie
- vyšetření krve
- vyšetření trusu
- vyšetření moči
- čipování
- očkování, vakcinace
- vyšetření kulhání, vady postoje, zlomeniny
- sterilní operační sál, moderní inhalační přístroj.
PET SHOP - prodej:
- ROYAL CANIN
- klinické diety
- krmiva.

IČ: 29451817
DIČ: CZ29451817
Okres: Šumperk
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: MVDr. Marek Minář

Zlomeniny u psů, prasklé křížové vazy metoda TTA Šumperk

Zlomeniny u psů, prasklé křížové vazy metoda TTA Šumperk

Veterinární klinika Minář poskytuje veterinární péči na vysoké úrovni. Díky špičkovému vybavení si poradí s kulháním i zlomeninou nejen u psů. Na klinice provádí také operace prasklých zkřížených vazů metodou TTA. Nejen člověk může přijít k úrazu, ale i vaše domácí zvířata. Pokud váš pejsek kulhá, navštivte zkušeného ortopeda, kterého najdete na klinice v Novém Malíně. Ve veterinární klinice Minář s.r.o. dostanou vaši mazlíčci potřebnou profesionální veterinární péči. Naše služby: - ortopedie - diagnostika kulhání, vady postoje, zlomeniny - vyšetření vady chůze, bolestivosti při pohybu - operace zkřížených vazů metodou TTA nebo extrakapsulární stabilizace - léčba zlomenin a luxací, traumat šlach svalů a kloubů - kloubní operace - běžná i specializovaná rentgenologická vyšetření - preventivní péče a běžné ambulantní zákroky. V našem přátelském prostředí nabízíme komplexní veterinární péči na vysoké odborné úrovni.


Veterinární ambulance, klinika, vakcinace, očkování Šumperk

Veterinární ambulance, klinika, vakcinace, očkování Šumperk

Veterinární klinika Minář s.r.o. poskytuje veterinární péči na vysoké úrovni pro pejsky, kočičky a drobná zvířata. Nabízí všeobecnou péči, prevenci, ale i odborná vyšetření Vašich mazlíčků. Všeobecná péče, prevence a vyšetření: - vyšetření krve, moči, trusu - čipování - aplikace preparátů proti vnějším parazitům - odčervení - vyšetření kulhání, vady postoje, zlomeniny - vakcinace, očkování - ultrazvuková diagnostika - stomatologie - zubní ultrazvuk - cytologie - chirurgie - ortopedie - digitální RTG a ultrazvuk + vyšetření dysplazie - interní medicína - dermatologie - kožní testy - oční - oftalmologie - vyšetření očí, fluoresceinový test, slzný Schirmerův test, měření nitroočního tlaku - disponují bakteriologickou mikrolaboratoří - následná péče po chirurgickém zákroku, 9 pooperačních boxů. Naši veterinární ambulanci najdete v Novém Malíně nedaleko Šumperka v nových moderních prostorách. Díky nám bude Váš zvířecí přítel vždy v dobré kondici a náladě.


Veterina, vyšetření kulhání, digitální RTG Šumperk

Veterina, vyšetření kulhání, digitální RTG Šumperk

V naší veterinární klinice MVDr. Marka Mináře nabízíme: - ortopedie - vyšetření kulhání, zlomeniny - digitální RTG - chirurgie - vakcinace - vlastní laboratoř krve - cytologie - ultrazvuková diagnostika - čipování - všeobecná péče - chirurgie - postoperační péče - péče o zuby - ultrazvukové čištění kamene - nadstandartní anestezie. U nás Vám poskytne všeobecnou péči, prevenci, ale i odborná vyšetření.


Veterina, vyšetření kulhání, ortopedie Šumperk

Veterina, vyšetření kulhání, ortopedie Šumperk

Poskytujeme veterinární péči na vysoké úrovni pro pejsky, kočičky a drobná zvířata. Veterinární klinika nabízí tyto služby: - ortopedie - vyšetření kulhání, vyšetření zlomeniny - diagnostika kulhání - zhotovování RTG snímků - vyšetření ortopedických onemocnění - digitální RTG - vakcinace - vlastní laboratoř krve - cytologie - ultrazvuková diagnostika - čipování - všeobecná péče - chirurgie - postoperační péče - péče o zuby - ultrazvukové čištění kamene - nadstandartní anestezie. U nás Vám poskytne všeobecnou péči, prevenci, ale i odborná vyšetření.


Veterinární klinika, veterinář, vakcinace, čipování Šumperk

Veterinární klinika, veterinář, vakcinace, čipování Šumperk

Veterinární klinika Minář s.r.o. poskytuje veterinární péči na vysoké úrovni pro pejsky, kočičky a drobná zvířata: - všeobecná péče - vakcinace - čipování - chirurgie - ortopedie (vyšetření kulhání, zlomeniny, zkřížené prasklé vazy metodou TTA) - postoperační péče ( infuze, 9 komfortních boxů) - péče o zuby (ultrazvukové čištění kamene) - nadstandartní anestezie (isofluran, kompletní monitoring životních funkcí) - digitální RTG - vlastní laboratoř krve - možnost okamžitého vyšetření, rychlý zákrok - ultrazvuková diagnostika - cytologie. Poskytujeme všeobecnou péči, prevenci, ale i odborná vyšetření. Nabízíme okamžité vyšetření a rychlý zákrok.


Veterina ortopedie, veterinář, veterinární klinika Šumperk

Veterina ortopedie, veterinář, veterinární klinika Šumperk

Veterinární klinika MVDr. Marek Minář Vám nabízí tyto služby: - vakcinace - všeobecná péče - chirurgie - ortopedie ( kulhání, zlomeniny, náhrady kyčelních kloubů) - postoperační péče ( infuze, 9 komfortních boxů) - péče o zuby (ultrazvukové čištění kamene) - digitální RTG - nadstandartní anestezie (isofluran, kompletní monitoring životních funkcí) - vlastní laboratoř krve - možnost okamžitého vyšetření, rychlý zákrok - cytologie - ultrazvuková diagnostika - čipování.


Veterina, veterinář, veterina ortopedie Šumperk

Veterina, veterinář, veterina ortopedie Šumperk

Veterinární klinika MVDr. Marek Minář - tým čtyř lékařů a dvou sester připravený naslouchat Vašim přáním a pomáhat v oblasti prevence: - vakcinace, všeobecné péče, chirurgie, ortopedie ( kulhání, zlomeniny, náhrady kyčelních kloubů), postoperační péče ( infuze, 9 komfortních boxů), péče o zuby(ultrazvukové čištění kamene), digitální RTG, nadstandartní anestezie( isofluran, kompletní monitoring životních funkcí), vlastní laboratoř krve = okamžité vyšetření, rychlý zákrok.Další produkty a služby
  • krmiva pro zvířata, vybavení pro chovatele psů, akvaristické zboží, domácí mazlíčci, stelivo pro hlodavce
  • péče o zvířata, léčba domácích mazlíčků, operační zákroky, veterinární léčiva, nemoci zvířat


Související články
Veterinární neurologie a neurochirurgie
Veterinární neurologie a neurochirurgie

Zvířata, zejména psi a kočky, jsou našimi kamarády již od nepaměti. Chcete jim dopřát kvalitní péči, odborné zdravotnické vyšetření a preventivní očkování? Zdraví se totiž týká nejenom nás lidí, ale také našich blízkých kamarádů. MVDr. Petr Johanides ve Žďáru nad Sázavou má vybudovanou veterinární kliniku, která řeší případy nejenom běžných a preventivních kontrol, ale díky nadstandardnímu vybavení také jakékoliv vážnější onemocnění psů a koček a to dokonce i formou operací.


Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.