KRÁLOVSKÁ REALITNÍ, spol. s r.o.


Blanická 1008/28, Praha 2 - Vinohrady 120 00

Realitní servis - zajištění:
- prodej bytu, byty
- pronájem bytu, byty
- domy prodej
- domy pronájem
- prodej komerční prostory
- pronájem komerční prostory

IČ: 27166040
DIČ: CZ27166040
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč

Prodej bytů a pozemků Praha

Prodej bytů a pozemků Praha

Průvodce prodejem Vaší nemovitosti: - návštěva certifikovaného makléře do 24 hodin - zhotovení fotodokumentace nemovitosti - podpis zprostředkovatelské smlouvy - prezentace nemovitosti - prohlídka Vaší nemovitosti se zájemcem - složení rezervační jistiny kupujícím - příprava kupní smlouvy - podpis kupní smlouvy - podání kupních smluv na Katastr nemovitostí - výplata peněz prodávajícímu - předání nemovitosti kupujícímu - vyplnění daňového přiznání k dani z převodu nemovitostí.


Praha realitní servis

Praha realitní servis

Společnost KRÁLOVSKÁ REALITNÍ, spol. s r.o. nabízí realitní servis: - prodej bytu, byty - pronájem bytu, byty - domy prodej - domy pronájem - prodej komerční prostory - pronájem komerční prostory. Služby: - Právní servis - Výkup nemovitostí - Služby investorům - Hypotéky - Finanční poradenství. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Realitní kancelář Praha 2

Realitní kancelář Praha 2

KRÁLOVSKÁ REALITNÍ, spol. s r.o. je certifikovaná společnost s profesionálním zaměřením na prodej a pronájem nemovitostí se zastoupením ve všech oblastech České republiky. Součástí naší činnosti je dále spolupráce s developerskými společnostmi. KRÁLOVSKÁ REALITNÍ, spol. s r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří České republiky. Aktuální nabídky na prodej bytů, výkup nemovitostí, služby investorům, komerční prostory a další najdete na: www.kralovskarealitni.cz


Prodej hotelu okres Kutná Hora

Prodej hotelu okres Kutná Hora

Společnost KRÁLOVSKÁ REALITNÍ, spol. s r.o. nabízí prodej hotelu v okrese Kutná Hora. Je to objekt bývalého prvorepublikového prominentního hotelu Lutrýn v Ratajích nad Sázavou Stojí na skále s výhledem na řeku Sázavu, přímo u lesa a 200 m od místního zámku. Praha vzdálenost 55km. Výměra objektu činí: - 660 m2 užitné plochy - zastavěná plocha objektu 270 m2 - celková předpokládaná čistá výměra bytových jednotek dle studie včetně přístavby v dvorním traktu činí 844 m2. Celkem 1463m2.


Akce znalecký posudek zdarma!!!

Akce znalecký posudek zdarma!!!

Pro majitele nemovitostí jsme připravili tento měsíc akci, při které nabízíme všem prodávajícím vyhotovení znaleckého posudku pro účely daně z převodu nemovitostí ZDARMA. Neváhejte a svěřte prodej Vaší nemovitosti naší realitní kanceláři a získejte zdarma znalecký posudek. Volejte zdarma 800811111


Prodej a pronájem nemovitostí

Prodej a pronájem nemovitostí

KRÁLOVSKÁ REALITNÍ, spol. s r.o. je certifikovaná společnost s profesionálním zaměřením na prodej a pronájem nemovitostí se zastoupením ve všech oblastech České republiky. Součástí naší činnosti je dále spolupráce s developerskými společnostmi. KRÁLOVSKÁ REALITNÍ, spol. s r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří České republiky. Aktuální nabídky na prodej bytů, výkup nemovitostí, služby investorům, komerční prostory a další najdete na: www.kralovskarealitni.czDalší produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitostí, příprava bytů pro předvedení, zveřejnění inzerátu s nemovitostmi, zabezpečení prezentace nemovitosti


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.


G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce
G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce

Hledáte nové bydlení? Najdeme vám vhodnou lokalitu, poradíme a pomůžeme rovněž s vyřízením hypotéky. Jsme totiž zlínská realitní kancelář G2 Reality, s.r.o., která zajišťuje tradiční realitní služby pro kupující i prodávající. Vykupujeme nemovitosti, zprostředkujeme prodej nemovitostí i jejich pronájem a postaráme se také o rekonstrukce. Naše služby využijete v celém Zlínském kraji.


AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení
AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

Hledáte realitní kancelář, která vám pomůže s nákupem či prodejem nemovitosti? Dejte na skvělé reference a doporučení, které má AVAPO – realitní kancelář Opava. Specializujeme se na prodeje a pronájmy bytů, prodeje rodinných domů, pozemků, ale také kanceláří v Opavě a okolí. Na našem webu si můžete přečíst i zkušenosti našich předchozích klientů.