Plzeňská 5b/3185
Praha 5 - Smíchov 150 00
tel.: +420 225 091 111
email: info@ttesa.cz

KONTAKT
VíCE >

Pronájem skladů, skladovací areál Kolín, ocelové produkty, elektronické komponenty

Výroba náhradních dílů, TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A.,  Zpracování kovů Praha +
DALŠÍ
FOTKY
TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., organizační složka v České republice
V České republice působí divize zpracování kovů, výroby náhradních dílů a logistiky, robotiky a projektového řízení, chemického zpracování a elektroniky a spotřebního zboží.

Oddělení oceli zajišťuje dodávky ocelových produktů jako jsou tyče, dráty, trubky a ploché výrobky v širokém spektru provedení.

Tyto produkty nabízíme ve spolupráci se strategickými partnery po celém světě a ročně obchodujeme se 14 miliony tun ocelových výrobků. V rámci vlastní výroby v ČR a Turecku jsme schopni nabídnout příčné a podélné dělení ocelových svitků (uhlíkatý i nerez materiál), tvarové přístřihy a výlisky.

Zároveň naše servisní centrum v Turecku zajišťuje dělící a laminovací operace elektrotechnické oceli. V rámci kooperace se strategickými partnery poskytujeme služby jako je ohýbání, kování, sváření, pěchování, obrábění či povrchové úpravy materiálu.

Oddělení Electronics zajišťuje distribuční společenství s producenty elektronických komponentů, celosvětové vyhledávání součástek a komponentů, strategické partnerství v rámci Evropy i mimo ni. Dále poskytuje podporu v oblasti kontroly cen, kvality a dokumentace. Součástí služeb je i poskytování a koordinace kompletačních služeb v rámci EMS společností v Evropě.

Oddělení Plastics se zabývá domácími prodeji, importem a exportem, obchodováním s třetími zeměmi, managementem kvality, kontrolou skladů, výrobou komponentů pro automobilový průmysl a domácí elektroniku, výrobou gumových a pryskyřicových směsí.

Oddělení Global parts má na starosti kontrolu a inspekci kvality, pojištění, zajišťování dokumentace (PPAP, 8D, IMDS), budování mezinárodních celosvětových dodavatelských sítí.

Oddělení Machinery
Project Machinery se zaměřuje prodej, import a export, instalace a relokační práce, podporu v certifikátech CE a EMC – tedy celkovým managementem projektů.
Jyobihin Machinery je soustředěn na nabídku náhradních dílů a spotřebního materiálu pro výrobu (kontrola dodávek, technická podpora, bezpečnost skladování).

Oddělení Non-Ferrous metal se zaměřuje na obchodování, logistické služby (kontrola skladů a objednávek, ověřování kvality, přeprava, skladování) a recyklaci.

Oddělení Warehouse se zabývá skladováním, kontrolou kvality, FIFO managementem, důkladnou kontrolou objednávek dle požadavků zákazníka a přebalováním.
VÍCE

Zařazení do katalogu:

Autodíly a autopříslušenství
Export, Import, Velkoobchod, Výroba
, Elektronické přístroje a komponenty
Export, Import, Velkoobchod
, Hutní materiál
Export, Import, Velkoobchod
, Plastové polotovary
Export, Import, Velkoobchod
, Průmyslové chemikálie
Export, Import, Velkoobchod
, Stroje jednoúčelové a speciální
Export, Import, Velkoobchod
, Železné a neželezné kovy
Export, Import, Velkoobchod
WEBOVÁ STRÁNKA TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., Zpracování kovů Praha

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., Zpracování kovů Praha

http://www.ttesa.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Ačkoliv je mezinárodní společnost Toyota Tsusho Europe S.A. známá z oblasti automobilového průmyslu, není to zdaleka jediný obor, kterému se věnuje. Své podnikání zacílila i do dalších oblastí a poskytuje mnoho služeb v nejrůznějších oborech a divize má také na čtyřech místech v České republice. Provádíme zpracování kovů, dodáváme produkty a elektronické komponenty nutné pro výrobu, plasty, chemikálie, zajistíme prodej a vývoz zboží i kontrolu kvality.

VÍCE
Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

V chemické a syntetické oblasti šplhají stále výš, podnikli nové obchodní aktivity. Zprostředkovávají kompozitní materiály pro automobilový průmysl a spotřební elektroniku. V oblasti robotiky řeší veškeré problémy, konzultace, plánování, vývoj technologií, řízení kvality. Řeší zařízení pro veškerá odvětví.

VÍCE
Hodnota společnosti Toyota Tsusho neustále roste

Hodnota společnosti Toyota Tsusho neustále roste

Hledáte spolehlivého a osvědčeného prodejce automobilů? Rádi byste používali vůz od značky, která je na trhu úspěšná a ekonomicky stále vzrůstá? Odpovědí je společnost Toyota Tsusho, které se v posledních letech mimořádně daří.

VÍCE
VÍCE ČLÁNKŮ

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zpracování kovů - ocelové tyče, ocelové dráty a další - komponenty vhodné pro jakoukoliv výrobu

Zpracování kovů - ocelové tyče, ocelové dráty a další - komponenty ...

Společnost TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., to je mnoho nejrůznějších služeb a oddělení. Jednou z našich specialit je však zpracování kovů.

Projektové řízení - robotika Praha - řízení projektů a programů robotů

Projektové řízení - robotika Praha - řízení projektů a programů robotů

Divize robotiky a projektového řízení od firmy Tsusho Europe poskytuje plnou oporu nejrůznějším průmyslovým oborům souvisejícím se strojním zařízením a elektronikou.

Chemické zpracování materiálů pro spotřební elektroniku

Chemické zpracování materiálů pro spotřební elektroniku

Divize chemického zpracování a elektroniky funguje pod křídly firmy Toyota Tsusho Europe. Produkuje výrobky chemické a ze syntetické pryskyřice. Obstarává základní energické zdroje, jako je ropa a uhlí z celého světa. Splňují tak ...

Komponenty pro automobilovou výrobu Praha

Komponenty pro automobilovou výrobu Praha

Divizi náhradních dílů pro automobilový průmysl a logistiku vede v České republice firma Toyota Tsusho Europe. Našimi hlavními produkty a službami jsou komponenty pro automobilovou výrobu, logistika, materiály a příslušenství pro vozy, ...

VÍCE MICROSITE


TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A.,
Zpracování kovů Praha

Plzeňská 5b/3185
Praha 5 - Smíchov
150 00

Telefon:
+420 225 091 111
Email:
email
Web:
Fax:
+420 225 091 100
IČ: 26455137
DIČ: CZ26455137
Okres: Praha-město
Právní forma ostatní
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
VÍCE

OBRÁZKY

left right

Výroba náhradních dílů, TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., Zpracování kovů Praha


Výroba náhradních dílů, TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A.,  Zpracování kovů Praha