Plzeňská 5b/3185
Praha 5 - Smíchov 150 00
tel.: +420 225 091 111
email: info@ttesa.cz

KONTAKT
VíCE >

ocelové produkty, elektronické komponenty

Výroba náhradních dílů, TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A.,  Zpracování kovů Praha +
DALŠÍ
FOTKY
TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., organizační složka v České republice
V České republice působí divize zpracování kovů, výroby náhradních dílů a logistiky, robotiky a projektového řízení, chemického zpracování a elektroniky a spotřebního zboží.

Oddělení oceli zajišťuje dodávky ocelových produktů jako jsou tyče, dráty, trubky a ploché výrobky v širokém spektru provedení.

Tyto produkty nabízíme ve spolupráci se strategickými partnery po celém světě a ročně obchodujeme se 14 miliony tun ocelových výrobků. V rámci vlastní výroby v ČR a Turecku jsme schopni nabídnout příčné a podélné dělení ocelových svitků (uhlíkatý i nerez materiál), tvarové přístřihy a výlisky.

Zároveň naše servisní centrum v Turecku zajišťuje dělící a laminovací operace elektrotechnické oceli. V rámci kooperace se strategickými partnery poskytujeme služby jako je ohýbání, kování, sváření, pěchování, obrábění či povrchové úpravy materiálu.

Oddělení Electronics zajišťuje distribuční společenství s producenty elektronických komponentů, celosvětové vyhledávání součástek a komponentů, strategické partnerství v rámci Evropy i mimo ni. Dále poskytuje podporu v oblasti kontroly cen, kvality a dokumentace. Součástí služeb je i poskytování a koordinace kompletačních služeb v rámci EMS společností v Evropě.

Oddělení Plastics se zabývá domácími prodeji, importem a exportem, obchodováním s třetími zeměmi, managementem kvality, kontrolou skladů, výrobou komponentů pro automobilový průmysl a domácí elektroniku, výrobou gumových a pryskyřicových směsí.

Oddělení Global parts má na starosti kontrolu a inspekci kvality, pojištění, zajišťování dokumentace (PPAP, 8D, IMDS), budování mezinárodních celosvětových dodavatelských sítí.

Oddělení Machinery
Project Machinery se zaměřuje prodej, import a export, instalace a relokační práce, podporu v certifikátech CE a EMC – tedy celkovým managementem projektů.
Jyobihin Machinery je soustředěn na nabídku náhradních dílů a spotřebního materiálu pro výrobu (kontrola dodávek, technická podpora, bezpečnost skladování).

Oddělení Non-Ferrous metal se zaměřuje na obchodování, logistické služby (kontrola skladů a objednávek, ověřování kvality, přeprava, skladování) a recyklaci.

Oddělení Warehouse se zabývá skladováním, kontrolou kvality, FIFO managementem, důkladnou kontrolou objednávek dle požadavků zákazníka a přebalováním.
VÍCE

Zařazení do katalogu:

Autodíly a autopříslušenství
Export, Import, Velkoobchod, Výroba
, Elektronické přístroje a komponenty
Export, Import, Velkoobchod
, Hutní materiál
Export, Import, Velkoobchod
, Plastové polotovary
Export, Import, Velkoobchod
, Průmyslové chemikálie
Export, Import, Velkoobchod
, Stroje jednoúčelové a speciální
Export, Import, Velkoobchod
, Železné a neželezné kovy
Export, Import, Velkoobchod
WEBOVÁ STRÁNKA TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., Zpracování kovů Praha

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., Zpracování kovů Praha

http://www.ttesa.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Hodnota společnosti Toyota Tsusho neustále roste

Hodnota společnosti Toyota Tsusho neustále roste

Hledáte spolehlivého a osvědčeného prodejce automobilů? Rádi byste používali vůz od značky, která je na trhu úspěšná a ekonomicky stále vzrůstá? Odpovědí je společnost Toyota Tsusho, které se v posledních letech mimořádně daří.

VÍCE
Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Ačkoliv je mezinárodní společnost Toyota Tsusho Europe S.A. známá z oblasti automobilového průmyslu, není to zdaleka jediný obor, kterému se věnuje. Své podnikání zacílila i do dalších oblastí a poskytuje mnoho služeb v nejrůznějších oborech a divize má také na čtyřech místech v České republice. Provádíme zpracování kovů, dodáváme produkty a elektronické komponenty nutné pro výrobu, plasty, chemikálie, zajistíme prodej a vývoz zboží i kontrolu kvality.

VÍCE
Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

V chemické a syntetické oblasti šplhají stále výš, podnikli nové obchodní aktivity. Zprostředkovávají kompozitní materiály pro automobilový průmysl a spotřební elektroniku. V oblasti robotiky řeší veškeré problémy, konzultace, plánování, vývoj technologií, řízení kvality. Řeší zařízení pro veškerá odvětví.

VÍCE
VÍCE ČLÁNKŮ

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zpracování kovů - ocelové tyče, ocelové dráty a další - komponenty vhodné pro jakoukoliv výrobu

Zpracování kovů - ocelové tyče, ocelové dráty a další - komponenty ...

Společnost TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., to je mnoho nejrůznějších služeb a oddělení. Jednou z našich specialit je však zpracování kovů.

Projektové řízení - robotika Praha - řízení projektů a programů robotů

Projektové řízení - robotika Praha - řízení projektů a programů robotů

Divize robotiky a projektového řízení od firmy Tsusho Europe poskytuje plnou oporu nejrůznějším průmyslovým oborům souvisejícím se strojním zařízením a elektronikou.

Chemické zpracování materiálů pro spotřební elektroniku

Chemické zpracování materiálů pro spotřební elektroniku

Divize chemického zpracování a elektroniky funguje pod křídly firmy Toyota Tsusho Europe. Produkuje výrobky chemické a ze syntetické pryskyřice. Obstarává základní energické zdroje, jako je ropa a uhlí z celého světa. Splňují tak ...

Komponenty pro automobilovou výrobu Praha

Komponenty pro automobilovou výrobu Praha

Divizi náhradních dílů pro automobilový průmysl a logistiku vede v České republice firma Toyota Tsusho Europe. Našimi hlavními produkty a službami jsou komponenty pro automobilovou výrobu, logistika, materiály a příslušenství pro vozy, ...

VÍCE MICROSITE


TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A.,
Zpracování kovů Praha

Plzeňská 5b/3185
Praha 5 - Smíchov
150 00

Telefon:
+420 225 091 111
Email:
email
Web:
Fax:
+420 225 091 100
IČ: 26455137
DIČ: CZ26455137
Okres: Praha-město
Právní forma ostatní
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
VÍCE

OBRÁZKY

left right

Výroba náhradních dílů, TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., Zpracování kovů Praha


Výroba náhradních dílů, TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A.,  Zpracování kovů Praha