HRAT, s.r.o.


Družstevní 294, Třinec 739 61

Jsme specializovanou poradenskou společností působící v oblasti regionálního rozvoje a dotačního managementu. Nabízíme profesionální služby v oblasti dotačního poradenství při přípravě, realizaci a následné administraci projektů v rámci Strukturálních fondů EU, tuzemských dotačních programů a ostatních zdrojů.

Dále nabízíme komplexní zajištění veřejných zakázek, služby v oblasti zpracování marketingových a ekonomických analýz, strategických plánů a jejich aktualizace, vzdělávání a environmentálního poradenství. Za dobu naší činnosti od roku 1995 jsme připravili velké množství úspěšných projektů pro podnikovou, komunální a neziskovou sféru a překročili jsme hranici 6, 7 miliard Kč schválených dotací s úspěšností nad 80 %.

Certifikace: ČSN EN ISO 9001:2009 (systém managementu jakosti) a ISO 14001:2005 (systém environmentálního managementu).

Nabídka:
Dotace na míru.
Pomoc při výběru vhodného dotačního titulu.
Zpracování dílčího dokumentu nezbytného pro předložení žádosti.
Kompletní projektová příprava vč. všech ne-/povinných příloh.
Kontinuální monitoring dotačních příležitostí.
Komplexní zajištění procesu strategického plánování.
Zajištění veřejné zakázky pro realizaci projektu.
Monitoring a vyúčtování projektu a povinnosti s tím spojené
Zpracování marketingové a ekonomické analýzy investičního záměru.
Environmentální poradenství

Pobočka Ostrava:
Výstavní 2224/8, 709 51 Ostrava – Mariánské Hory
tel.: 597 479 270
e-mail: ostrava@hrat.org

IČ: 64087352
DIČ: CZ64087352
Okres: Frýdek-Místek
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Marian Razima

Dotace a dotační poradenství Třinec

Dotace a dotační poradenství Třinec

Naše firma provádí poradenství v oblastí dotací na míru pro podnikatele, obce, neziskové organizace i veřejnost. Proč se obrátit na nás: Máme bohaté zkušenosti s vyřizováním dotací. Poradíme a pomůžeme, ušetříme Váš čas i náklady. Celý projekt zdokumentujeme a Vy jen můžete předložit žádost. Zpracujeme marketingovou a ekonomickou analýzu. Vybereme vhodný dotační titul. Zajistíme realizaci veřejných zakázek pro realizaci projektu, projekt monitorujeme a provedeme jeho vyúčtování. Organizujeme vzdělávací kurzy v oblasti finančních a ekonomických analýz, strategické plánování, řízení, zpracování žádosti o dotace. Navštivte nás osobně a my Vám rádi poradíme s výběrem projektu a dotace!


Dotace a dotační poradenství Třinec

Dotace a dotační poradenství Třinec

Dotace a dotační poradenství tvoříme pro klienty na míru!! Výběr vhodného dotačního titulu (rozcestník) – produkt zdarma. Kompletní projektová příprava (mašličky). Zpracování dílčího dokumentu nezbytného pro předložení žádosti(skládačka). Vyhodnocení reálné šance na získání dotace (rating). Kontinuální monitoring dotačních příležitostí (hlídač). Podpora pro příjemce: Zajištění veřejné zakázky pro realizaci projektu (výběrovka). Zajištění monitoringu projektu po získání dotace a jeho vyúčtování (průvodce). Zajištění profinancování projektu bankovním úvěrem (měšec) – produkt zdarma. Ostatní služby: Komplexní zajištění strategických a rozvojových plánů (strategie). Zpracování marketingové a ekonomické analýzy investičního záměru (analýzy). Poradce v oblasti environmentální problematiky (enviroporadce). Zpracování studií proveditelnosti. CB analýzy.


Dotace a dotační poradenství | Třinec, enviroporadce

Dotace a dotační poradenství | Třinec, enviroporadce

Dotace a dotační poradenství vám pomůžou vyřídit ve firmě HRAT, s.r.o v Třinci. Pro klienty tvoříme dotace na míru!! Výběr vhodného dotačního titulu (rozcestník) – produkt zdarma. Kompletní projektová příprava (mašličky). Zpracování dílčího dokumentu nezbytného pro předložení žádosti(skládačka). Vyhodnocení reálné šance na získání dotace (rating). Kontinuální monitoring dotačních příležitostí (hlídač). Podpora pro příjemce: Zajištění veřejné zakázky pro realizaci projektu (výběrovka). Zajištění monitoringu projektu po získání dotace a jeho vyúčtování (průvodce). Zajištění profinancování projektu bankovním úvěrem (měšec) – produkt zdarma. Ostatní služby: Komplexní zajištění strategických a rozvojových plánů (strategie). Zpracování marketingové a ekonomické analýzy investičního záměru (analýzy). Poradce v oblasti environmentální problematiky (enviroporadce). Zpracování studií proveditelnosti. CB analýzy.


Dotace a dotační poradenství

Dotace a dotační poradenství

Pro klienty tvoříme dotace na míru!! Výběr vhodného dotačního titulu (rozcestník) – produkt zdarma. Kompletní projektová příprava (mašličky). Zpracování dílčího dokumentu nezbytného pro předložení žádosti(skládačka). Vyhodnocení reálné šance na získání dotace (rating). Kontinuální monitoring dotačních příležitostí (hlídač). Podpora pro příjemce: Zajištění veřejné zakázky pro realizaci projektu (výběrovka). Zajištění monitoringu projektu po získání dotace a jeho vyúčtování (průvodce). Zajištění profinancování projektu bankovním úvěrem (měšec) – produkt zdarma. Ostatní služby: Komplexní zajištění strategických a rozvojových plánů (strategie). Zpracování marketingové a ekonomické analýzy investičního záměru (analýzy). Poradce v oblasti environmentální problematiky (enviroporadce). Zpracování studií proveditelnosti. CB analýzy.Další produkty a služby
  • finanční produkty, spoření dětem, úspory na stáří, stavební spoření, životní pojištění, podílové fondy, hypoteční úvěry
  • banky a pojišťovny, družstevní záložny, finanční a leasingové společnosti, faktoringové instituce, daně a účetnictví


Související články
Jak se zbavit dluhů?
Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit
S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. Pomůžeme vám jak s prodejem vaší firmy, tak s vyhledáním vhodné firmy ke koupi. V obou případech zajistíme kompletní transakci od začátku do konce a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez komplikací.


SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků
SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

Potřebujete si nakoupit cizí měnu či ji vyměnit na české koruny? Pak je tu pro vás kamenná směnárna v Praze, kterou provozuje společnost SPORTTURIST – SPECIAL, spol. s r.o.. Kromě toho zajišťujeme také služby společnosti Western Union a jsme součástí prodejní sítě společnosti TicketArt.


Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě
Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě

Pravděpodobně jste se již někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali v co nejkratším čase převést jistou hotovost do zahraničí, nebo naopak ze zahraničí peníze přijmout. Právě na tyto případy myslí společnost Western Union, která zajišťuje převody peněz po celém světě. Mezi nejstarší agenty společnosti Western Union v České republice patří společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o.