Mevet spol. s r.o.


Pod Svahem 1791/6a, Praha 4 147 00

Společnost Mevet spol. s r.o. je výhradní distributor značky MERIAL.
Mezi tyto značky patří např. výrobek FRONTLINE (Spray a Spot On - hubí blechy, klíšťata a jiné parazity).

Dodáváme farmakologické přípravky pro veterinární lékaře.

Spolu se soustavnou marketingovou podporou, sítí veterinárních zástupců v regionech a úzkou spoluprací s naším dodavatelem se nám podařilo postupně se vypracovat mezi první tři největší dodavatele veterinárních léčiv na českém a slovenském trhu. Tato pozice je pro nás zavazující a vede nás k zajištění co nejlepšího servisu pro naše klienty.

IČ: 26728443
DIČ: CZ26728443
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: MVDr. Zdeněk Sýkora

Antiparazitní přípravky FRONTLINE

Antiparazitní přípravky FRONTLINE

Společnost Mevet spol. s r.o. je výhradní distributor značky FRONTLINE. FRONTLINE je celosvětově nejpoužívanější přípravek na ochranu proti blechám a klíšťatům pro psy a kočky, který zajišťuje dlouhodobou ochranu, rychlost účinku, voděodolný,bezpečné použití. Frontline nemá repelentní účinek. Nehrozí zdravotní komplikace po olíznutí přípravku zvířetem. Produkty pro pejsky: FRONTLINE COMBO SPOT ON DOG FRONTLINE SPOT ON DOG FRONTLINE SPREJ Produkty pro kočky: FRONTLINE COMBO Spot On Cat FRONTLINE Spot On Cat FRONTLINE SPREJ.


Prodej veterinárních přípravků a vakcín Praha

Prodej veterinárních přípravků a vakcín Praha

Společnost Mevet spol. s r.o. se zabývá prodejem veterinárních přípravků a vakcín. Na českém trhu působíme více jak 20 let. V tomto oboru máme velké zkušennosti. Distribuce veterinárních léčiv pro společenská a hospodářská zvířata: psi a kočky, drůbež, přežvýkavci, koně, prasata. Veterinární léky od francouzské laboratoře Rhône Mérieux. Vakcíny, farmaceutika, mikročipy, gely a další. Naším cílem je ochrana zdraví zvířat a zajištění této ochrany, ať už preventivní nebo léčebné.


Vakcína proti vzteklině pro kočky

Vakcína proti vzteklině pro kočky

Firma Mevet spol. s r.o. se specializuje na vakcíny proti vzteklině pro kočky. Aktivní imunizace koček ve věku 12 týdnů a starších k prevenci mortality způsobené infekcí vztekliny. Nástup imunity: 4 týdny po primovakcinaci Trvání imunity po primovakcinaci: 1 rok Trvání imunity po revakcinaci: 3 roky Výsledkem použití vakcíny proti vzteklině je navození aktivní imunity proti vzteklině u koček. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Vakcinace psů proti psince

Vakcinace psů proti psince

Společnost Mevet spol. s r.o. se zabývá vakcinací psů proti psince. Vakcinujte pouze zdravá zvířata musí být správně odčervená minimálně 10 dní před vakcinací, nevystavovat psi velké fyzické námaze než se jim vyvine plně imunita. Feny je možné vakcinovat když jsou březí a laktující. Používejte sterilní injekční materiál, bez obsahu antiseptických a desinfekčních látek. Více informací naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • krmiva a doplňky výživy, péče o psy, kočky a koně, akvaristika a teraristika, ptáci a hlodavci
  • homeopatika a přírodní léčiva, bylinné sirupy a likéry, humánní a veterinární léčiva, výroba a distribuce léků


Související články
Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení
Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých receptur na tinktury, bylinné sirupy a další přírodní produkty. Zajímavými a v zimě velmi oblíbenými sirupy z naší produkce jsou pak bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání. A to jak pro dospělé, tak i pro děti již od 1 roku.


Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky
Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky

Léčiva, kosmetika, různé doplňky stravy a další přípravky podléhají přísným kritériím v oblasti technologických a hygienických norem a také vyžadují potřebnou certifikaci. Čeští výrobci, mezi které patří také Galenická laboratoř Ostrava, náleží mezi farmaceutické špičky. Splňují veškeré požadavky a přísné podmínky pro co nejkvalitnější výrobky, které se následně dostanou do rukou zákazníků.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.