Karel BENÍŠEK


Aubrechtové 3110/8, Praha 10 106 00

Technická ochrana majetku, osob Praha a Střední Čechy.
Servis a montáže ESZ.
Na českém trhu působíme od roku 1992.

Služby, které zajišťujeme:
- poruchy alarmů ESZ, EPS, stálá poruchová služba
- technická ochrana majetku a osob
- montáže systémů
- napojení na pulty centralizované ochrany - PCO
- elektrické zabezpečovací systémy EZS
- elektrické požární signalizace - EPS
- systémy EPS signalizačních prvků, neadresné systémy
- adresné konvenční i analogové sestavy
s rozsahem přes 1000 hlásičů
- kamerové systémy, CCTV průmyslová televize
- kamery vnitřní, venkovní, skryté, černobílé, barevné
- nahrávání záznamu na video i PC
- kvadrátory, multiplexy, monitory
- Time laps videorekordéry, infrasvítidla,
- docházkové a propouštěcí systémy
- kontrola a řízení přístupu osob, identifikace
- čtečky, magnetické karty
- docházkové a obchůzkové hodiny
- bezpečnostní solární okenní fólie
- TV, VKV a SAT antény a rozvody, včetně STA a TKR
- centrální vysavače Husky.

Jako specializovaná montážní firma Vám nabízíme prodloužené záruky.
Náš tým profesionálů Vám se vším rád poradí.

IČ: 42550211
DIČ: CZ5905191006
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Karel Beníšek

Montáž a servis zabezpečovací signalizace a alarmů Praha

Montáž a servis zabezpečovací signalizace a alarmů Praha

Bezpečnost vašeho majetku a vás samotných může zajistit společnost ALARMSERVIS, která svým klientům zajišťuje rychlou a spolehlivou montáž a následný servis. Díky více než dvacetiletým zkušenostem firmy je možné se na kvalitu služeb plně spolehnout. K dispozici máme kvalitní a osvědčené alarmy, elektrické zabezpečovací systémy EZS a elektrické požární signalizace EPS. Postaráme se jak o samotnou montáž a instalaci, tak o následnou údržbu a servis. Revize jsou do balíčku našich služeb zahrnuty také. Služby jsou nabízeny pro všechny klienty z Prahy a ze středních Čech. Díky profesionalitě nabízíme možnost prodloužené záruky. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na horkou linku na čísle 603 44 11 20.


Kamery, kamerové systémy CCTV-montáž a servis Praha

Kamery, kamerové systémy CCTV-montáž a servis Praha

Společnost ALARMSERVIS nabízí nonstop montáž a servis kamer a kamerových systémů CCTV. Na českém trhu působíme od roku 1992. Zabýváme se technickou ochranou majetku a osob. Naše služby: - elektrická zabezpečovací a požární signalizace - slaboproudé rozvody - domovní telefony a videotelefony - satelitní antény a rozvody. Tyto služby zajišťujeme v Praze a po celém Středočeském kraji. Nabízíme výhody prodloužené záruky na naše služby. Poradíme Vám s výběrem a možnostmi, máme vyškolený tým profesionálů.


Alarmy montáž a servis nonstop Praha

Alarmy montáž a servis nonstop Praha

Nabízíme nonstop montáž a servis alarmů v Praze a Středočeském kraji. Dále také můžeme nabídnout údržbu a revizi těchto zařízení. V tomto oboru se pohybujeme již od roku 1992. Zajímavé a nestandardní požadavky vítáme. Jednáme poctivě, rovně a vstřícně. Pro bližší informace navštivte naše webové stránky viz odkaz níže.


EZS alarmy-servis a montáž Praha

EZS alarmy-servis a montáž Praha

Společnost ALARMSERVIS nabízí rychlý servis a montáže elektronických zabezpečovacích zařízení a technických disciplín souvisejících s bezpečností v Praze a Středních Čechách. Nabízené produkty: - ALARMY - EZS a EPS - elektrická zabezpečovací a požární signalizace - KAMERY - CCTV a přístupové systémy - ACC - slaboproudé rozvody, domovní videotelefony a telefony, PC sítě - TV, VKV a SAT antény a rozvody, včetně STA a TKR - centrální vysavače Husky - bezpečnostní a solární okenní fólie. Pro více informací nás kontaktujte na našem telefonním čísle: 603 44 11 20 nebo na emailové adrese: info@alarm-servis.cz


Zabezpečovací systémy EZS Praha, Středočeský kraj

Zabezpečovací systémy EZS Praha, Středočeský kraj

Nabízíme údržbu, servis, montáže a revize EZS (elektrické zabezpečovací signalizace a systémy). V tomto oboru se pohybujeme od roku 1992 a působíme v Praze a Středočeském kraji. Naší prioritou byla a je technická ochrana majetku a osob, především rychlý servis a montáže EZS a technických disciplín s bezpečností přímo souvisejících. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Elektrická zabezpečovací a požární signalizace Praha

Elektrická zabezpečovací a požární signalizace Praha

Společnost ALARMSERVIS nabízí služby spojené s elektrickou zabezpečovací a požární signalizací: Služby: - údržby - servisu - montáže - revize. Prodej: - alarmy, kamery, přístupové systémy - EZS - elektrická zabezpečovací signalizace - EPS - elektrická požární signalizace - slaboproudé rozvody - domovní systémy - antény a rozvody. S výběrem Vám poradíme a nalezneme společné nejvýhodnější řešení.


Prodej montáž kamery CCTV přístupové systémy ACC Praha

Prodej montáž kamery CCTV přístupové systémy ACC Praha

Společnost ALARMSERVIS nabízí prodej a montáž kamery CCTV přístupových systémů ACC. Kamery: - vnitřní - venkovní - skryté - černobílé - barevné - nahrávání záznamu na video - nahrávání záznamu do PC. Naší prioritou je zajištění techniky pro ochranu majetku a osob. Zajistíme rychlý servis a montáže. Nabízíme i prodloužené záruky na přístroje. Jsme tým vyškolených profesionálů. Více info naleznete viz odkaz níže:


Technická ochrana majetku a osob Praha

Technická ochrana majetku a osob Praha

Společnost ALARMSERVIS nabízí technickou ochranu majetku a osob. Spolupracujeme s vybranými PCO - pulty centralizované ochrany. S výběrem poradíme, doporučíme a napojíme nejvhodnější PCO v dané lokalitě. Staré a současné systémy většinou známe, novinky se učíme stále... Jako autorizovaná montážní firma můžeme nabídnout výhody prodloužené záruky. Pracujeme převážně pro Prahu a střední Čechy.Další produkty a služby
  • poplašné a výstražné systémy, kamerové systémy, požární signalizace, bezdrátová technologie, záplavový snímač


Související články
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.


Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy
Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO
Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.


Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek
Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek

Chcete mít klidný spánek a udělat to nejlepší pro ochranu osob, majetku i celých objektů? Společnost 4M zabezpečovací systémy je profesionálem v oblasti dodávky a instalace zabezpečovacích a kamerových systémů. Mimo to se zabývá protipožární ochranou, počítačovými sítěmi a realizací jakýchkoliv slaboproudých rozvodů.