KLEPRO - Dub Karel


Ke Dračkám 1443, Praha 5 - Zbraslav 156 00

Maloobchod, prodejna klempířského materiálu
a prvků, střešních tašek, střešních oken

Prodej klempířský materiál, výrobky, zboží:
- tabulový plech
- svitkový plech
- plechové střechy (plech měď, pozink,
titanzinek, nerez
- žlaby, svody, venkovní parapety
- plechové tabule i svitky
- rovinné plechy měděné, železozinkové,
titanzinkové, hliníkové, nerezové
- lakované hliníkové plechy v různých
barvách a zlatá barva
- klempířské prvky, výroba včetně venkovních parapetů
- klempířský materiál, výrobky, zboží.

Prodej klempířských prvků:
- klempířské prvky (Cu, Al, TiZn, PZ)
- klempířské výrobky z pozinkovaného
plechu nebo z mědi, háky, objímky,
okapy, parapety, oplechování komínů
- okapový systém LINDAB, RANNILA
-pozink, měď, plast
-střešní a stěnové konstrukce
-rovinné plechy
-spojovací materiál
-okapový systém Wavin
- okapové systémy
- žlaby, prodej žlabů
- svodové roury
- kolena
- odskoky
- lapače listí
- kotlíky
- chrliče
- rohy vnější/vnitřní lisované
- háky, střešních háků
- objímky
- veškeré klempířské střešní prvky
- podkladní a okapové plechy, parapety
- lemování, lišty, oplechování atiky
v rovném profilování v sedmi rozvinutých
šířkách (materiál měď, titanzinek,
pozink, hliník přírodní i lakovaný)
- ohýbané prvky do délky 6 bm

Klempířské práce:
- ohýbání plechů
- za použití všech druhů materiálů
Cu (Povrly, SaG), Pz, TiZn (Rheinzink,
Reinzink, Cinkotit), Al (Prefa)
- OKAPOVÉ SYSTÉMY (žlaby) z plechu
Na zakázku vyrobíme parapety, štítové
lemování a okapnice

Prodej:
- střešní krytina LINDAB, TONDACH, BRAMAC, KM BETA, šindel
- pálené a betonové tašky
-
Prodej:
- střešní okna VELUX, PRIMA FENESTRA,
ROTO, HELIOS (ostatní dle dohody a konzultace)
- střešní okno a vikýře VELUX, ERGO,
FAKRO
Prodejce výrobků, materiálů pro klempířské práce:
- široký sortiment nýty, hřebíky,
letovací vody, cín
- spojovací materiály
- nářadí
- pracovní pomůcky pro klempířství a
řemeslo klempíř

IČ: 67784771
DIČ: CZ6604081649
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Karel Dub

Řemeslo klempíř, Praha klempířské práce, ohýbání plechů.

Řemeslo klempíř, Praha klempířské práce, ohýbání plechů.

Společnost Klepro nabízí klempířské práce: - ohýbání plechů - za použití všech druhů materiálů Cu (Povrly, SaG), Pz, TiZn (Rheinzink, Reinzink, Cinkotit), Al (Prefa) - OKAPOVÉ SYSTÉMY (žlaby) z plechu Na zakázku vyrobíme parapety, štítové lemování a okapnice. Prodej: - střešní krytina LINDAB, TONDACH, BRAMAC, KM BETA, šindel - pálené a betonové tašky - střešní okna VELUX, PRIMA FENESTRA, ROTO, HELIOS (ostatní dle dohody a konzultace) - střešní okno a vikýře VELUX, ERGO, FAKRO Prodejce výrobků, materiálů pro klempířské práce: - široký sortiment nýty, hřebíky, letovací vody, cín - spojovací materiály - nářadí - pracovní pomůcky pro klempířství a řemeslo klempíř Prodej klempířský materiál, výrobky, zboží: - tabulový plech - svitkový plech - plechové střechy (plech měď, pozink, titanzinek, nerez - žlaby, svody, venkovní parapety - plechové tabule i svitky - rovinné plechy měděné, železozinkové, titanzinkové, hliníkové, nerezové - lakované hliníkové plechy v různých barvách a zlatá barva - klempířské prvky, výroba včetně venkovních parapetů - klempířský materiál, výrobky, zboží.


Klempířský materiál a nářadí prodej, zakázková výroba Praha

Klempířský materiál a nářadí prodej, zakázková výroba Praha

Společnost KLEPRO - Dub Karel nabízí prodej klempířského materiálu a uakázkovou výrobu. Na trhu fungujeme od roku 2005, naše sídlo se nachází na levém břhu Vltavy na Zbraslavi. Klempířské práce: - ohýbání plechů -žlaby, okapové systémy Na zakázkua dle Vašeho přání vyrobíme parapety, štítové lemování a okapnice. V našem sortimentu naleznete zboží - tabulkové plechy, svitkové plechy, střešní krytiny, střešní krytiny Lindab, klempířské nářadí, klempířský materiál, pomůcky a mnoho dalšího. Přijďte nás navštívit, těšíme se na Vaší návštěvu, kde se Vám budeme plně věnovat a rádi Vám poradíme.


Klempířské práce prodej klempířský materiál Praha

Klempířské práce prodej klempířský materiál Praha

Naše společnostpůsobí na trhu od roku 2005. Zaměřujeme se na prodej klempířského materiálu a nářadí. Sídlíme na Praze 5 na levém břehu Vltavy. Nářadí: klempířské prvky střešní klempířské prvky ostatní strešní krytiny Lindab Wavin - EKO plastik střešní okna vikýře spojovací materiál nářadí pracovní pomůcky. Provádíme i zakázkovou výrobu klempířských prvků. Vyrobíme okenice, parapety, žlaby atd. Rádi Vám se vším poradíme. Více info naleznete viz odkaz níže.


Praha klempíř, prodej klempířského materiálu, prvků, žlabů.

Praha klempíř, prodej klempířského materiálu, prvků, žlabů.

Maloobchod, prodejna klempířského materiálu a prvků, střešních tašek, střešních oken. Prodej klempířský materiál, výrobky, zboží: - tabulový plech - svitkový plech - plechové střechy (plech měď, pozink, titanzinek, nerez - žlaby, svody, venkovní parapety - plechové tabule i svitky - rovinné plechy měděné, železozinkové, titanzinkové, hliníkové, nerezové - lakované hliníkové plechy v různých barvách a zlatá barva - klempířské prvky, výroba včetně venkovních parapetů - klempířský materiál, výrobky, zboží. Prodej klempířských prvků: - klempířské prvky (Cu, Al, TiZn, PZ) - klempířské výrobky z pozinkovaného plechu nebo z mědi, háky, objímky, okapy, parapety, oplechování komínů - okapový systém LINDAB, RANNILA -pozink, měď, plast -střešní a stěnové konstrukce -rovinné plechy -spojovací materiál -okapový systém Wavin - okapové systémy - žlaby, prodej žlabů - svodové roury - kolena - odskoky - lapače listí - kotlíky - chrliče - rohy vnější/vnitřní lisované - háky, střešních háků - objímky - veškeré klempířské střešní prvky - podkladní a okapové plechy, parapety - lemování, lišty, oplechování atiky v rovném profilování v sedmi rozvinutých šířkách (materiál měď, titanzinek, pozink, hliník přírodní i lakovaný) - ohýbané prvky do délky 6 bm Klempířské práce: - ohýbání plechů - za použití všech druhů materiálů Cu (Povrly, SaG), Pz, TiZn (Rheinzink, Reinzink, Cinkotit), Al (Prefa) - OKAPOVÉ SYSTÉMY (žlaby) z plechu Na zakázku vyrobíme parapety, štítové lemování a okapnice.


Praha, prodej klempířské prvky materiál, tabulový svitkový plech.

Praha, prodej klempířské prvky materiál, tabulový svitkový plech.

Maloobchod, prodejna klempířského materiálu a prvků, střešních tašek, střešních oken. Prodej klempířský materiál, výrobky, zboží: - tabulový plech - svitkový plech - plechové střechy (plech měď, pozink, titanzinek, nerez - žlaby, svody, venkovní parapety - plechové tabule i svitky - rovinné plechy měděné, železozinkové, titanzinkové, hliníkové, nerezové - lakované hliníkové plechy v různých barvách a zlatá barva - klempířské prvky, výroba včetně venkovních parapetů - klempířský materiál, výrobky, zboží Prodej klempířských prvků: - klempířské prvky (Cu, Al, TiZn, PZ) - klempířské výrobky z pozinkovaného plechu nebo z mědi, háky, objímky, okapy, parapety, oplechování komínů - okapový systém LINDAB, RANNILA -pozink, měď, plast -střešní a stěnové konstrukce -rovinné plechy -spojovací materiál -okapový systém Wavin - okapové systémy - žlaby, prodej žlabů - svodové roury - kolena - odskoky - lapače listí - kotlíky - chrliče - rohy vnější/vnitřní lisované - háky, střešních háků - objímky - veškeré klempířské střešní prvky - podkladní a okapové plechy, parapety - lemování, lišty, oplechování atiky v rovném profilování v sedmi rozvinutých šířkách (materiál měď, titanzinek, pozink, hliník přírodní i lakovaný) - ohýbané prvky do délky 6 bmDalší produkty a služby
  • ruční elektrické nářadí, dílenské nářadí, profi nástroje, pásové brusky, domácí kutilství, aku vrtačky
  • kotevní technika, nýtovací matice, závitové vložky, závitové tyče, šestihranné šrouby, samojistící šrouby, šrouby s nákružkem, závitořezné šrouby, samořezné šrouby
  • betonové střešní tašky, asfaltové šindele, plechová krytina, pozinkovaný plech, trapézové plechy, tašky bobrovky
  • montáž střešních krytin, dodávky střech, střechy na klíč, montáž klempířských prvků, další zpracování plechu
  • dílenské nářadí, pilníky a rašple, svěráky, brusné kotouče, šroubováky, kladiva a sekery, železné hřebíky
  • slévárenské odlitky, barevné kovy, ocel a nerez, speciální slitiny, legované materiály, přesné lití
  • tyče tvarovky, sloupky a balustrády, mřížové ploty, umělecké zámečnictví, brány a zábradlí


Související články
Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!
Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

Jsou všude kolem nás. Stožáry, sloupy veřejného osvětlení, dopravní značky, sloupy semaforů, ale také reklamní stožáry, značky na železnici a jiné ocelové konstrukce. Běžní kolemjdoucí jejich kvalitě přílišnou pozornost nevěnují, ale přitom by to bez stožárů a sloupů šlo jen těžko. Potřebujete-li, aby váš dopravní či reklamní stožár, sloup či jiná ocelová konstrukce opravdu něco vydržela, obraťte se na AMAKO – vyrobí je pro vás přímo na míru a v té nejvyšší možné kvalitě.


Hliníkové i ocelové desky a další tvarové díly, díky kterým ušetříte
Hliníkové i ocelové desky a další tvarové díly, díky kterým ušetříte

Volba výchozích produktů je jedním z faktorů určujících kvalitu každého zboží. Ocelové a hliníkové desky ani tvarové díly nejsou výjimkou. Potřebujete kvalitní přířezy či desky, které vám ušetří náklady do budoucna? Naše firma HABA vám je poskytne. Zabýváme se přípravnými pracemi v oblasti činnosti s ocelí a hliníkem.


Korozivzdorné produkty
Korozivzdorné produkty

Už nikdy nechcete ani koutkem oka zahlédnout rez? V tom případě vyzkoušejte korozivzdorné produkty! Specialistou na jejich výrobu je společnost ITALINOX s.r.o., která nabízí korozivzdorné produkty, jako jsou svitky, plechy, přístřihy a kotouče, dekorativní plechy a mnohé další mezi které se řadí i dlouhé trubky elektricky svařované, a tyče (kruhové, ploché, válcové, šesti hrané atd.)


Prodej hliníkových a nerezových profilů
Prodej hliníkových a nerezových profilů

Sháníte spolehlivou firmu, která bude mít vlastní skladové zásoby, atesty a dopravu zařídí kamkoliv? Pak si vyberte osvědčenou firmu, která v této oblasti má rozhodně co poskytnout. Prodáváme nejenom hliníkové a nerezové profily, ale i mnoho dalších produktů.