Dvůr Střítež A - mercata s.r.o.


č.156, Střítež 674 01

Ubytování, dětský park - školící centrum.

Ubytování - tři typy ubytování rozdělené podle vybavení pokojů:
-v moderních pokojích v novém křídle hotelu
-ve standardních pokojích se sociálním zařízením
-levné turistické ubytování.

Centrum pro děti:
-velký krytý dětský zábavní park
-venkovní dětské hřiště, dětský koutek
-dětský koutek s živými zvířaty
-jízda dětí na živých ponících pod dohledem kvalifikovaných instruktorů.

Školící centrum pro školení ve vybavených prostorách s potřebným servisem - k dispozici je projekční plátno, PC/notebook, dataprojektor, flipchart.

Stylová restaurace.

Střežené hotelové parkoviště.

IČ: 43371426
DIČ: CZ43371426
Okres: Třebíč
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Blanka Procházková

Školící prostory Třebíč

Školící prostory Třebíč

Chystáte pro své zaměstnance školení a nevíte, kde jej uskutečnit? Navštivte jezdecký, sportovní a rekreační areál s hotelem a restaurací nabízející firmám a společnostem pronájem školících prostor k pořádání firemních akcí, večírků, školení, workshopů a dalších. Naše školící centrum se skládá ze dvou školících místností a velkého sálu. K dispozici je Vám velký školící prostor s kapacitou 60 osob, malá školící místnost pro 30 osob a velký sál s kapacitou 100 osob. V případě zájmu zajistíme projekční plátno, PC, notebook, dataprojektor i flipchart. Využít můžete také služby hotelu, ve kterém nabízíme tři typy ubytování rozdělené podle vybavení pokojů pro náročné i méně náročné klienty, obchodní zástupce hledající ubytování na jednu noc stejně tak i rodiny s dětmi, která hledá ubytování se vším servisem a chce v našem areálu strávit svou dovolenou. Na všech pokojích se můžete bezplatně připojit k internetu přes hotelovou wifi. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo se přijeďte osobně podívat do Stříteže nedaleko Třebíče.


Svatby Třebíč, svatební hostina

Svatby Třebíč, svatební hostina

Chystáte svatbu a hledáte krásné místo pro Vaši svatební hostinu? Společnost Dvůr Střítež s.r.o. provozuje jezdecký, rekreační a sportovní areál s ubytováním nedaleko Třebíče. Svým návštěvníkům nabízíme prostory k pořádání různých akcí, rodinných oslav i svatebního veselí. K dispozici je Vám restaurace, konferenční sál a přilehlá terasa s možností grilování a opékání. Sál naší restaurace a konferenční místnost lze využít k pořádání seminářů, vzdělávacích akcí, svateb, rodinných a firemních oslav, schůzí, večírků, či jiných kulturních a společenských akcí. K pořádání svatební oslavy můžete využit sál s kapacitou 100 osob. Cena za pronájem sálu se pohybuje od 100 do 500 Kč/hod. dle počtu osob. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte náš rekreační areál nedaleko Třebíče.


Svatby, oslavy Vysočina, Třebíč

Svatby, oslavy Vysočina, Třebíč

Nabízíme ubytování s restaurací, školícími prostory a dětským zábavní centrem. Stylová restaurace, stravování, denní menu, otvírací doba je od 11-21.30 hod. Pronajímáme velký sál s kapacitou 100 osob s vlastní terasou, která je pro 60 osob a s možností grilování. Je možné zde pořádat různé oslavy, večírky i třeba svatební hostiny. Jezdecký, sportovní a rekreační areál Dvůr Střítež naleznete nedaleko Třebíče. Více informací najdete na webových stránkách.


Ubytování Třebíč

Ubytování Třebíč

Společnost Dvůr Střítež s.r.o. Vám nabízí na výběr tři tyby ubytování. Vybere si jak rodina s dětmi, která vyžaduje servis i zábavu pro děti, tak i zákazník, který je náročnější, ale i méně náročný. Děti do 3 let mají ubytování zdarma. Nabídneme Vám turistické ubytování, ubytování ve standardních pokojích se sociálním zařízením, a ubytování moderní v novém křídle hotelu. Klienty ubytujeme vždy od 11 hodin, ale po telefonické domluvě můžeme zařídit i dříve. Možnost stravování v naší restauraci, využití školícího centra a pro děti velká nabídka zábavy, velké zábavní centrum. Ubytování Třebíč.


Ubytování, školící prostory, dětské zábavní centrum Třebíč

Ubytování, školící prostory, dětské zábavní centrum Třebíč

Dvůr Střítež s.r.o. Jezdecký, sportovní a rekreační areál, najdete u Třebíče. Dvůr Střítež Vám nabízí ubytování v penzionu, levné turistické ubytování, ubytování ve standardních pokojích se sociálním zařízením, a ubytování v novém křídle hotelu v moderních pokojích. Stylová restaurace, polední menu, restaurace je otevřena každý den od 11hod do 21,30 hod. Firmám můžeme nabídnout naše školící centrum, k dispozici malá i velká školící místnost a velký sál.Zajistíme Vám projekční plátno, PC, notebook, dataprojektor, flipchart. Pro děti zde máme krytý zábavní park, dětské zábavní centrum, dětský koutek, dětské hřiště, jízdu na ponících, koutek se živými zvířaty. Ubytování, školící prostory,dětské zábavní centrum Třebíč. Více informací najdete na webových stránkách.


Jízda na koních Vysočina, Třebíč

Jízda na koních Vysočina, Třebíč

Dvůr Střítež s.r.o. Jezdecký, sportovní a rekreační areál, se nachází na Vysočině u Třebíče, a kromě hotelu s restaurací a ubytování, můžete využít i dětský koutek s živými zvířaty. Vaše děti si můžou prohlédnout a pohladit poníky, kamerunské kozy, které mají samostatný výběh, oslici Klárinku. Pro děti nabízíme jízdu na ponících, která je pod dozorem kvalifikovaného instruktora. Využít této služby můžete ve středu a pátek od 18-19 hodin. Dále máme v nabídce velký krytý zábavní park pro děti, dětské hřiště a hrací koutek. Jízda na koních, ustájení koní,jezdecká hala. Jízda na koních Vysočina, Třebíč Více informací najdete na webových stránkách.


Ubytování Třebíč, penzion Vysočina

Ubytování Třebíč, penzion Vysočina

Ubytování Třebíč Dvůr Střítež s.r.o. nabízí levné a kvalitní ubytování v nově rekonstruovaném penzionu. Ubytování pro jednotlivce i skupiny. Parkování vozidel zajištěno ve vlastním uzavřeném parkovišti v areálu dvora. Ubytování hotelového typu ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích (kapacita 18 lůžek) s vlastním sociálním zařízením, TV. Ubytování turistického typu ve třílůžkových pokojích (kapacita 12 lůžek). 2 kategorie ubytování: -pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, SAT -pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě třílůžkový pokoj -lze dokoupit snídani. Možnost ubytování menších zvířat po dohodě za poplatek. Pro firemní akce, školící agentury i cestovní kanceláře lze ceny ubytování kalkulovat individuálně. Více informacích o ubytování na Vysočině naleznete na webových stránkách.


Restaurace s ubytováním Třebíč

Restaurace s ubytováním Třebíč

Dvůr Střítež s.r.o. se sídlem v Třebíči nabízí prostory k pořádání firemních akcí a rodinných oslav v areálu. Nabízíme k dispozici restauraci, konferenční sál a přilehlou terasu s možností grilování a opékání. Sál restaurace a konferenční místnost lze využít i k pořádání seminářů, vzdělávacích akcí, svateb, rodinných a firemních oslav, schůzí, večírků, či jiných kulturních a společenských akcí. Restaurace Třebíč: -kapacita sálu: 45 - 50 osob -kapacita venkovní terasy: 40 osob -kapacita konferenčního sálu: 30 osob. Ceník pronájmu: Pronájem konferenčního sálu - bez PC a vybavení 95 Kč/hod - s PC a vybavením (projektor, flipchart, …) 195 Kč/hod. Otevírací doba restaurace Po - Pá 15:00 - 22:00 So - Ne 10:00 - 22:00. Pro více informací o restauraci nás neváhejte kontaktovat.Další produkty a služby
  • levné ubytování, dvou a třílůžkové pokoje, kompletně vybavené pokoje, pronájem pokojů, ubytovna pro dělníky
  • sport a odpočinek, wellnes program, vodní sporty, golfová hřiště, jízdy na koni, sportovní rybolov
  • kongresový sál, školení a semináře, salonky pro konference, firemní setkání a teambuilding
  • stravování v hotelu, rodinné oslavy, svatby, konference, pokoje a apartmány, ubytování
  • vegetariánská jídla, denní menu, hotová jídla, české pokrmy, zahraniční speciality, mořské speciality, hotová jídla, minutková kuchyně


Související články
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.