LG Electronics CZ, s.r.o.


Nádražní 23/344, Praha 5 151 34

Výroba spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, mobilních telefonů, IT produktů a klimatizačních jednotek.

Výroba a prodej:
- spotřební elektronika (LCD/LED/plazmové TV, televizory s 3D technologií LG CINEMA 3D, domácí kina, Blu-ray přehrávače, audio/video)
- mobilní komunikace (chytré telefony z rodiny Optimus – Optimus Black, Optimus 2X, Optimus 3D, LG PRADA 3.0)
- domácí spotřebiče (pračky s motorem Direct Drive a technologií 6Motion, sušičky, ledničky, myčky)
- klimatizační jednotky (klimatizace pro domácnosti a komerční klimatizace)
- IT produkty a Business Solutions (LCD/LED/3D/IPS monitory, komerční displeje, hotelové systémy)

IČ: 27089762
DIČ: CZ27089762
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Martin Malý - tiskový mluvčí

Spotřební elektronika  - LCD a plazmové televizory prodej

Spotřební elektronika - LCD a plazmové televizory prodej

Spotřební elektronika: - mezi hlavní portfolio LG produktů se řadí zejména LCD, LED a plazmové televizory - Blu-ray přehrávače - DVD rekordéry a přehrávače - systémy domácího kina a autorádia. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže,


Domácí spotřebiče  prodej Praha

Domácí spotřebiče prodej Praha

Náš sortiment: - Spotřební elektronika (LCD a plazmové televizory - Blu ray a DVD systémy domácího kina - rekordéry a přehrávače, autorádia - Domácí spotřebiče (pračky a myčky DirectDrive - beznámrazové chladničky NoFrost, mikrovlnné trouby, vysavače) - Klimatizační jednotky (ArtCool, MultiSplit, VRV) - Mobilní telefony (především s celodotykovou obrazuvkou a IT (monitory, vypalovací mechaniky). Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Ventilace a optimalizované klimatizace prodej Praha

Ventilace a optimalizované klimatizace prodej Praha

Ventilace a optimalizované klimatizace. Společnost LG se stává vedoucí společností i mimo rámec aplikací pro obytné a komerční prostory a posiluje svou úlohu na trzích pro průmyslové podniky a na specializovaných trzích. Dodává komplexní řešení: - vytápění - ventilace - optimalizované klimatizace (řešení HVAC – Heating, Ventilation and Air Conditioning. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Otočné a spirálové kompresory výroba, prodej

Otočné a spirálové kompresory výroba, prodej

Společnost LG Electronics vyrábí ročně 18 milionů otočných a spirálových kompresorů, což jsou klíčové součásti klimatizačních zařízení. Divize LG Air Conditioning Company tyto klíčové součásti také individuálně přizpůsobila pro použití v klimatizacích pro obytné i komerční prostory. Pro další podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.


Komerční displeje prodej Praha

Komerční displeje prodej Praha

Společnost LG Electronics CZ, s.r.o. nabízí komerční displeje pro použití: - v hotelích - nemocnicích - a dalších veřejných prostorech. Společnost LG je předním prodejcem komerčních displejů a již třetím rokem zaujímá největší podíl na trhu. Komerční displeje společnosti LG instalované v amerických hotelích využívají technologie bránící ilegální duplikaci chráněného obsahu. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Informační a zábavní systémy do automobilů výroba, prodej Praha

Informační a zábavní systémy do automobilů výroba, prodej Praha

Informační a zábavní systémy do automobilů. Společnost LG uvedla na trh výkonný a stylový audio systém LAC8900N do automobilu. Systém lze připojit pomocí rozhraní USB 2.0 a Bluetooth. Disponuje: - výkonným vestavěným 53wattovým 4pásmovým zesilovačem - má příjemný, přizpůsobitelný vzhled. Vyrábíme nejrůznější komplexní multimediální zařízení, která mají mnohem širší využití než běžné stereofonní soupravy pro automobily a navigační systémy. Zahrnují telematické funkce, které představují nejpokročilejší současný systém informací pro řidiče, a také špičkové audio systémy. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Dotykový telefon LG GD510 PoP prodej Praha

Dotykový telefon LG GD510 PoP prodej Praha

Dotykový telefon LG GD510 PoP. LG mobilní telefon GD510 Pop se pohodlně ovládá pomocí rychlého uživatelského rozhraní A-class UI s možností nastavení oblíbených aplikací a třemi úvodními obrazovkami. LG GD510 Pop s hmotností pouhých 88g je všestraně vybavený telefon s: - 3 MPx fotoaparátem - přehráváním videa ve formátu MPEG4 - hudebním přehrávačem - FM rádiem -a spoustou dalších funkcí. Pro přenos dat je k dispozici EDGE, GPRS a Bluetooth. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • digitální kamery, domácí kina, multimediální centra, projekční technika, video příslušenství, televizní příslušenství
  • prodej bílé techniky, prodej černé techniky, drobné domácí spotřebiče, servis elektrospotřebičů, prodej ledničky, prodej pračky
  • mobilní telefony, chytré telefony, telefony pro seniory, opravy mobilních telefonů, obaly na mobilní telefony, nabíječky na mobilní telefony, baterie mobilních telefonů
  • telefony a faxy, kabelové rozvody, telefonní ústředna, analogová a digitální telekomunikace, gsm brány
  • prodej kopírek, značkové tiskárny, kvalitní skenery, skartovací stroje, počítačové monitory, stolní počítače, počítačové komponenty


Související články
Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?
Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?

Potřebujete opravit myčku, chladničku, mrazničku nebo pračku? Pak se obraťte na služby firmy Chladservis VaRa, spol. s.r.o., která má bohaté zkušenosti s opravami. Díky nim nebudete muset investovat do koupě nového spotřebiče, ale po opravě Vám opět bude fungovat ten starý a bude jako nový!


Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete
Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie, individuální péče o klienta a znamenitý poměr užitné hodnoty výsledného produktu a jeho ceny - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Kvalitní varné desky, kuchyňské spotřebiče i další elektro za výhodné ceny
Kvalitní varné desky, kuchyňské spotřebiče i další elektro za výhodné ceny

Zařizujete byt a potřebujete kuchyňské spotřebiče nebo jiné elektro? Nemůžete si dovolit zcela nové či zbytečně předražené spotřebiče a sháníte proto výhodnější, ale přitom neméně kvalitní alternativu? Pak přijďte k nám! DUO SERVIS ELEKTRO vám nabízí nejen zcela nové produkty, ale i varné desky, myčky, mikrovlnky, pračky a další elektro II. jakosti. Kromě toho vám poskytneme i servis elektra či náhradní díly do vašich spotřebičů.