ALIATECH METAL s.r.o.
Komponenty pro vzduchotechniku

Společnost ALIATECH METAL s.r.o. působí v oblasti vzduchotechniky a jednoúčelových strojních zařízení. Na trhu jsem od roku 1993 a naše cenné zkušenosti a znalosti se snažíme uplatňovat na českém i zahraničním trhu. Zabýváme se výrobou komponentů pro vzduchotechniku a automatických strojů. Náš výrobní program zahrnuje komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky, speciální stroje a zařízení pro automobilový, průmysl, zpracování plechů a pro průmysl zpracování obalů. Vyrábíme a dodáváme nejen standardní díly, ale i díly dle dokumentace zákazníka a nestandardní díly námi vyvinuté.dodáváme nejen standardní díly, ale i díly dle dokumentace zákazníka a nestandardní díly námi vyvinuté.

Výroba vzduchotechnické prvky a komponenty:
- spojky pro spojení rozvodů kruhového průřezu
- potrubí, tvarovky
- hrdla, výfuková hrdla a hlavice, škrtící (regulační) klapky
- koncové kryty (záslepky)
- pravoúhlá kolena, přechody a redukce
- odbočky pravoúhlé i úhlové, segmentové oblouky s R=1D
- tlumiče hluku
- odbočky s náběhovým kónusem
- křížové kusy
- odbočky redukované, excentrické a úhlové
- kalhotové kusy
- připojovací komory
- doplnkový program: protidešťové žaluzie a stříšky, výfukové hlavice a výduchy, uzavírací klapky, kryty.

Výroba jednoúčelových strojů:
- stroje pro automobilový průmysl: manipulátory, dokončovací stroje a zařízení, zařízení pro předehřev lisovacích nástrojů, zařízení pro dělení kartonáže
- stroje a zařízení pro průmysl zpracování plechu: dělící stroje, děrovačky, prostřihovadla, plazmová dělící centra.

Navrhujeme stroje a zařízení vyrábějící finální výrobky i stroje působící jako součásti různých výrobních linek. Dodáváme stroje, které umí manipulovat s materiálem a následně ho dělit k přípravě pro další zpracování.
Sídlíme na adrese Jugoslávská 1588/5, Plzeň a snažíme se o širokou působnost, naši zákazníci nejsou pouze z České republiky, ale i z Německa, Rakouska, Polska, Švýcarska nebo Mexika.


Katalog firem:    Průmyslové roboty a manipulátory,  Stroje a zařízení pro strojírenství, kovoobrábění,  Stroje jednoúčelové a speciální,  Vzduchotechnika, klimatizace a ventilace,  
Štítky: vzduchotechnické prvky, výroba jednoúčelových strojů, spojky, potrubí, manipulátory, komponenty