B.I.B. spol. s r.o.


Bořivojova 35, Praha 3 - Žižkov 130 00

Virtuální kancelář v Praze1. 3 a 8, Ostravě

Poskytneme Vám sídlo v Praze a Ostravě, kontaktní a korespondenční adresu.

Převezmeme Vaši poštu dle instrukcí. Informaci o přijetí pošty nebo vzkazu Vám zašleme e-mailem. To vše od 480 Kč měsíčně podle zvolené lokality a frekvence platby. Bez registračních nebo skrytých poplatků.

Dále je možné vyřizování telefonních hovorů, přeposlání pošty na jinou adresu, zastupování. Disponujeme zázemím pro Vaše obchodní jednání a semináře, projekční technikou.

Umožňujeme archivaci účetnictví v sídle společnosti. Nabízíme Vám chytré řešení s tradicí již od roku 2005.

Založení firmy zdarma, jen za cenu kolků a notáře při využití služeb naší virtuální kanceláře v Praze za 540 Kč měsíčně.
Garantujeme zapsání, bez vícenákladů v případě komplikací. Neriskujte zamítnutí návrhu do OR a ztrátu 6.000 Kč. Konečnou cenu si spočítejte ihned, objednejte on-line. Zajistíme vše včetně živností a registrace k daním. V nejrychlejším možném termínu a na klíč.


Kompletní servis zakládání a fungování společností.

Levné, rychlé a spolehlivé služby.

- zakládání společností
- založení společnosti
- založení společnosti zdrama
- virtuální kancelář
- zákonné poplatky
- nové firmy
- zastupování společnosti
- založení společnosti on-line
- kompletní přebírání Vaší pošty
- zajištění přebírání Vaší pošty
- poštovní servis
- základní servis
- standartní servis
- VIP servis
- přehled o doručené poště
- korespondenční adresa
- naskenování pošty
- přeposlání pošty
- on-line odložení daně z příjmu
- odklad daně
- odklad daně fyzická osoba
- odklad daně právnická osoba
- platba daně
- daňové přiznání

IČ: 61249866
DIČ: CZ61249866
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč

Založení firmy v zahraničí s sebou přináší výhody - Velká Británie

Založení firmy v zahraničí s sebou přináší výhody - Velká Británie

Chystáte se podnikat, ale české zákony se vám zdají příliš limitující? Společnost B.I.B. ví, jak se vyhnout nevýhodným daním a dalším úředním nevýhodám. Založte společnost ve Velké Británii! Zdá se vám to složité? Díky firmě Limited nemusí. Britská společnost Limited vám nabízí rychlé a snadné založení společnosti on-line. Vy tak budete vlastníkem firmy během krátké doby a ještě si budete užívat výhod podnikání ve Velké Británii: - činnost můžete zahájit už do 48 hodin - založení firmy je jednodušší - běžná daňová sazba je 19%, ale pomocí jednoduchého způsobu ji můžete snížit - k založení společnosti nejsou potřebné služby notáře - základní kapitál tvoří pouhá 1 britská libra - jednatelem může být i jiná právnická osoba, může být jen jeden společník - veškeré změny v obchodním rejstříku se zapíší do 24 hodin - a mnoho dalších Poznejte výhody britského podnikání i vy! Je to tak jednoduché a vaši společnost založíte během krátké doby, navíc z pohodlí domova díky on-line založení. Tu největší výhodu založení britské společnosti jsme si však nechali na konec. Představte si, že jste zbaveni povinnosti podávat daňové přiznání a platit daně. Takhle benevolentní k podnikatelům Velká Británie je. Nebojte se využívat těchto výhod, založení britské společnosti je zcela legální a nemusíte se obávat nařčení z obcházení zákonů. A pokud se vám byznys rozjede, můžete založit dceřinou českou společnost se sídlem třeba v Praze.


Založení společnosti, virtuální kancelář, sídlo firmy Praha, Ostrava

Založení společnosti, virtuální kancelář, sídlo firmy Praha, Ostrava

Plánujete založit společnost a nevíte, jak na to? Chcete fungovat jako online firma a trápí vás ze zákona povinné sídlo firmy? Nevíte si rady, nebo jen potřebujete poradit? V každém případě kontaktujte společnost B.I.B. – vašeho partnera pro založení firmy a poskytnutí sídla. Sloužíme jako vaše virtuální kancelář. Poskytujeme vám sídlo firmy v atraktivních lokalitách měst Praha a Ostrava za bezkonkurenční služby, bez skrytých poplatků! Naše kancelář bude sloužit jako sídlo vaší firmy nebo jako kontaktní adresa. Pokud si zvolíte tuto cestu, neváhejte využít i možnosti poštovních služeb. Co zahrnují? Nabízíme: - Příjem pošty - Přeposlání pošty a faxu - Příjem telefonních hovorů jménem vaší firmy - Zaznamenávání vzkazů - Zastupování před veřejností a úřady veřejné správy - Krátkodobý pronájem zasedací místnosti s projekční technikou - Virtuální asistentka Jsme zkrátka vaší virtuální kanceláří, se kterou získáte mnoho výhod. Například můžete kontrolovat naši činnost neustále online. Hlavní výhodou virtuální kanceláře je ale ušetření nákladů za zřizování vlastní kanceláře. Ještě před samotným provozem vaší nové společnosti vás totiž čekají nemalé náklady za založení společnosti advokátem, pronájem kanceláře a její základní vybavení, které se může vyšplhat až ke stotisícovým nákladům. S virtuální kanceláří ale veškeré náklady padají a vy můžete brázdit český trh na internetových vlnách. Společnost B.I.B. za vás převezme část povinností, které si vyžaduje zařízení nové společnosti. Dodáváme firmu na klíč a garantujeme vám 2 roky předplacených služeb. To všechno za minimální náklady! Částku, kterou zaplatíte nám za komplexní služby, byste utratili jen za vybavení vaší kanceláře. Pro bezstarostné a nenákladné založení firmy kontaktujte společnost B.I.B.


Založení společnosti  s.r.o. ZDARMA - on-line

Založení společnosti s.r.o. ZDARMA - on-line

Společnost B.I.B. spol. s r.o. nabízí a zprostředkovává rychlé on-line založení nové společnosti s ručením omezeným. U nás je založení firmy na klíč zdarma - pouze za cenu zákonných poplatků, s garancí zápisu, bez rizika vícenákladů a sídlem se zajištěnou administrativou za 480 Kč měsíčně! Navíc s poskytnutým základním jměním 200.000 Kč! Naše virtuální kanceláře: - Praha 1, Praha 3, Praha 8 a Ostrava. Naší prioritou je bezplatné a co nejrychlejší vyřízení při zakládání nových firem. Vše jednoduše a bezplatně! Neváhejte nás kontaktovat!


Virtuální kancelář Praha Ostrava

Virtuální kancelář Praha Ostrava

Společnost B.I.B. spol. s r.o. nabízí založení virtuální kanceláře. Základní služby virtuální kanceláře: - poskytnutí sídla - poskytnutí kontaktní adresy - příjem pošty - přeposílání pošty - přeposílání faxu - příjem telefonních hovorů jménem zastupované společnosti - zastupování před veřejností - pronájem zasedací místnosti s projekční technikou. Zároveň jsme pro Vás připraveni pracovat v případě potřeby jako virtuální asistentka. Sídlo firmy v Praze již od 480 Kč měsíčně! Žádné skryté poplatky! Výběr virtuálních kanceláří - Praha 1, 3 a Praha 8! Přehled o došlé poště on-line na našem webu! Poštovní servis za 90 Kč měsíčně! Korespondenční adresa jen za 190 Kč Pronájem zasedací místnosti za 125 Kč na hodinu! S námi získáte pražskou adresu! Ušetříte náklady na provoz vlastní kanceláře! Více info naleznete viz odkaz níže:


Založení firmy zdarma Praha Ostrava

Založení firmy zdarma Praha Ostrava

Společnost B.I.B. spol. s r.o. Vám nabízí díky revolučnímu systému rychlé on-line založení nové společnosti s ručením omezeným zcela zdarma. Co potřebujete: - vyplněný formulář - plnou moc. Vše za Vás vyřídíme. - s garancí zápisu. - bez vícenákladů. Půjčíme Vám na splacení základního jmění 200.000 Kč. Postup založení společnosti: - vyplníte online-formulář (vyberete předměty podnikání, zadáte název, vlastní sídlo nebo vyberete naši virtuální kancelář, údaje jednatelů a společníků). Ihned v prvním kroku získáte konečnou cenu včetně poplatků a DPH! - do formuláře se můžete kdykoliv vrátit - na základě vyplněných údajů získáte přehled o potřebných dokumentech - vytisknete vygenerovanou plnou moc k založení společnosti a my uděláme vše potřebné - přehled on-line, o každém dílčím kroku v zakládání Vás budeme informovat e-mailem. - odešleme Vám složku se zakladatelskými dokumenty Vaší nové společnosti. Více info naleznete viz odkaz níže:


Hotové společnosti k prodeji s.r.o., a.s., ltd.

Hotové společnosti k prodeji s.r.o., a.s., ltd.

Nabízíme Vám české a britské obchodní společnosti (společnost s ručením omezeným, akciová společnost, limited, limited s organizační složkou v ČR) bez historie se sídlem v našem klientském centru! Společnosti sro s garancí bezdlužnosti společníků a jednatelů advokátní kanceláří. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • outsourcování správy softwarových programů, outsourcing hardware prvků, outsourcing informačních technologií


Související články
Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing
Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

Vyřízení dotace z OPŽP, environmentální outsourcing, posouzení vlivu staveb na životní prostředí i zpracování rozptylových a odborných posudků – to i mnohem víc vám nabízí společnost E – expert. Jsme stabilní konzultační společnost v oblasti energetiky a ekologie, která stále rozšiřuje své služby. Nabízíme konzultace v oblastech OPŽP, službu podnikový ekolog, pomoc při vypracování posudků, ale i řadu dalších služeb.


Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě
Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě

Malý, střední nebo velký podnik, všichni potřebují kvalitní servis spojený s IT službami. Profesionální služby v oblasti komunikačních a informačních technologií nabízí i společnost Experia Group, která dokáže maximalizovat využívání IT i ve vaší firmě. Nebojte se a svěřte se do rukou odborníků na outsourcing IT!


Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty
Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty

Personální řízení se stále vyvíjí. Personalisté i management firem by měli umět na tyto změny operativně reagovat. Pro snazší orientaci v nových trendech a změnách připravuje společnost DMC management consulting s.r.o. pravidelná setkání a školení v osvědčených i nových formátech. Navštívit můžete workshopy, snídaně i otevřená školení a kurzy. Vybere si každý personalista i manažer, kterému záleží na rozvoji jeho firmy a zaměstnanců. Každý z nabízených formátů setkání plní totiž rozdílné cíle.


Outsourcing ICT – IT bez starostí
Outsourcing ICT – IT bez starostí

V posledních letech je zajišťování služeb pomocí outsoucingu, neboli externí firmou, celosvětově zvyšujícím se trendem. Typickým outsourcingem je správa informačních technologií. EXPERIA GROUP s.r.o. je českou soukromou společností, která poskytuje expertní služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií (ICT). Zakládáme si na kvalitě naší práce, a tím získáváme důvěru našich zákazníků. Budujeme dlouhodobé vztahy a námi dodaná řešení podporujeme a rozvíjíme.