Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola


Nade Mží 1, Plzeň 318 00

Soukromá střední odborná škola ochrany
osob a majetku.
SOŠ OOM, střední škola má policejně právní a sportovní charakter a zakončena maturitní zkouškou.
Učební plán a náplň danných předmětů jsou uzpůsobeny tak, aby odpovídali požadavkům kladeným na pracovníky PČR, městské policie, bezpečnostních agentur, celnic, vězeňské služby, nebo justiční stráže a jiných složek zaměřených na ochranu osob a majetku.
V praxi se tedy absoloventi uplatní v povolání, kde je pracovní činnost vázana na znalost a správné využití právních předpisů ČR ve věcech veřejného pořádku, vnitřní bezpečnosti a fyzické zdatnosti.
Díky této fyzické zdatnosti a speciálních dovedností z profesní sebeobrany je schopen zařadit se do speciálních jednotek PČR a armády.
Kromě toho má škola kvalitní přípravu pro další studium na VŠ (zaměření sportovní, právní, vojenské aj.)
Školní vzdělávací program zahrnuje kromě těchto všeobecně vzdělávacích předmětů mimo jiné i odborné
předměty, mezi které patří právo, kriminalistika, kriminologie, bezpečnostní příprava, speciální tělesná výchova, kynologie.

IČ: 25214144
DIČ: CZ25214144
Okres: Plzeň-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Josef Krysta

Střední školy Plzeň

Střední školy Plzeň

SOŠ OOM, střední škola má policejně právní a sportovní charakter a zakončena maturitní zkouškou. Učební plán a náplň danných předmětů jsou uzpůsobeny tak, aby odpovídali požadavkům kladeným na pracovníky PČR, městské policie, bezpečnostních agentur, celnic, vězeňské služby, nebo justiční stráže a jiných složek zaměřených na ochranu osob a majetku.


Střední škola Plzeň

Střední škola Plzeň

Máte v rodině "deváťáka", který stále ještě nemá zvolenou střední školu? Pomáháte mu řešit dilema, kam se přihlásit? Rozšiřte možnosti o soukromá zařízení. Oproti státním školám nabízíme řadu výhod; menší počet žáků ve třídách, nadstandardní vybavení či pestré mimoškolní aktivity. Jinými slovy: soukromé školy nabízejí přidanou hodnotou. A jak si mezi všemi školami vybrat tu pravou? Nejlepší je osobní návštěva. K té slouží dny otevřených dveří, během kterých se seznámíte nejen s učiteli, ale také s prostředím a celkovým zázemím školy. Vážení, přijďte navštívit naši školu ve středu 13. února od 12.00 do 16.00 nebo kdykoliv po předchozí domluvě. Navštívit nás můžete i 16. ledna a 13. února 2013, vždy mezi 10 a 17 hodinou nebo kdykoliv po předchozí domluvě. Více info naleznete viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • středoškolské vzdělávání s maturitou, studium ve čtyřletých oborech, dálkové studium, vzdělávací programy


Související články
Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň - Obchodní akademie, Cestovní ruch i řada zajímavých praktických oborů
Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň - Obchodní akademie, Cestovní ruch i řada zajímavých praktických oborů

Vybrat správnou střední školu není rozhodně snadný úkol, ať už pro rodiče nebo samotné žáky. Právě výběr správného oboru totiž může ovlivnit budoucí život a kariéru dítěte. Pokud hledáte školu se skutečně širokou nabídkou oborů, je pro vás Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň tou správnou volbou. Nabízíme totiž studium nejrůznějších oborů s maturitou, jako jsou například Obchodní akademie, Cestovní ruch či Modelářství a návrhářství oděvů, ale i praktické učební obory nejrůznějšího typu. Na své si u nás tak přijde manuálně zručný student, i ten, který se chce připravit na vysokoškolské studium.


Třeboň nabízí nejrůznější možnosti vzdělání - obchodní akademie, střední škola i učiliště s celou řadou oborů
Třeboň nabízí nejrůznější možnosti vzdělání - obchodní akademie, střední škola i učiliště s celou řadou oborů

Kam po základní škole, kde pokračovat ve studiu a jaké možnosti má vlastně střední škola nebo učiliště? A jaké oblasti vzdělávání poskytuje město Třeboň?


Studuj u nás – ve Škole plné života
Studuj u nás – ve Škole plné života

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola v Opavě je v současnosti největší multioborovou školou v regionu nabízející celou škálu studijních oborů pro uchazeče ze základních škol. Výuka se uskutečňuje v sedmi budovách rozmístěných v centru Opavy a dále na smluvních pracovištích významných podniků a firem, které se aktivně podílejí na vzdělávání a výchově žáků.


Vzdělání na Střední škole zemědělské a Vyšší odborné škole Chrudim
Vzdělání na Střední škole zemědělské a Vyšší odborné škole Chrudim

Vzdělání patří do důležité životní etapy každého člověka a obvykle to pouze základním vzděláním nekončí. Je důležitý správný výběr střední školy nebo následného studia po maturitě či vyučení, aby byl snadnější výběr zaměstnání a každý dělal to, co ho baví. Zajímavé studijní obory má pro své studenty připravené Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim.