Paletový servis s.r.o.


V Pískovně 2057, Kralupy nad Vltavou 278 01

Poskytujeme kompletní paletový servis.

IČ: 27125416
DIČ: CZ27125416
Okres: Praha-západ
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jiří Chlapec

Paletový servis Kralupy nad Vltavou

Paletový servis Kralupy nad Vltavou

Společnost Paletový servis s.r.o. se zabývá výrobou, výkupem a prodejem palet v Kralupech nad Vltavou. Společnost poskytuje kompletní paletový servis: - prodej palet včetně jejich rozvozu po celé ČR. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Rozvoz palet Kralupy nad Vltavou

Rozvoz palet Kralupy nad Vltavou

Společnost Paletový servis s.r.o. provádí závozy palet do 24 hodin, dle požadavku, po celém území ČR. Splňujeme všechny současné normy EUR a IPPC + sušení dle požadavků zákazníka ve vlastních sušárnách. Pro další doplňující informace klikněte na odkaz viz níže.


Výkup paletových přířezů a hranolů

Výkup paletových přířezů a hranolů

Společnost Paletový servis s.r.o. nabízí tyto služby: - výrobu dřevěných palet včetně sušení - výkup palet - výkup paletových přířezů a hranolů Dopravu zajišťujeme po celé ČR. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Prodej dřevěných palet Kralupy nad Vltavou

Prodej dřevěných palet Kralupy nad Vltavou

Výroba, výkup a prodej palet Kralupy nad Vltavou. Společnost poskytuje kompletní paletový servis: - prodej palet včetně jejich rozvozu po celé ČR. Veškeré typy palet sušíme dle požadavku odběratele na požadovanou vlhkost. Pro dřevěné palety zajišťujeme taktéž jejich opravu. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Oprava použitých palet  Kralupy nad Vltavou

Oprava použitých palet Kralupy nad Vltavou

Společnost Paletový servis s.r.o. provádí: - opravy použitých palet EUR, EURO - likvidace palet - sešrotování palet - šrotace palet. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Výkup palet Kralupy nad Vltavou

Výkup palet Kralupy nad Vltavou

Společnost Paletový servis s.r.o. provádí výkup palet. Použité a rozbité palety od Vás vykoupíme, odvezeme, případně opravíme výměnným způsobem. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Výroba dřevěných palet Kralupy nad Vltavou

Výroba dřevěných palet Kralupy nad Vltavou

Společnost Paletový servis s.r.o. nabízí tyto služby: - výrobu dřevěných palet včetně sušení - výkup palet - výkup paletových přířezů a hranolů. Zajistíme dopravu po celé ČR. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • přepravní bedny, ohradové palety, nadrozměrné atypické obaly, paletové nástavby a ohrádky, euro palety


Související články
Náhradní plnění
Náhradní plnění

Náhradní plnění – pro některé lidi španělská vesnice. Toto téma se týká zaměstnavatelů a ukládá jim ze zákona jednu povinnost. Jakmile zaměstnavatel zaměstnává více jak 25 lidí, musí také zaměstnat lidi se zdravotním postižením. V případě, že to neuskuteční, může buďto zaplatit vysokou pokutu nebo naopak může nakoupit zboží od jiné firmy, která zaměstnává více jak 50% lidí zdravotně postižených. Tento požadavek splňuje i firma Akart CZ spol. s.r.o.


Dřevoprodej Jiří Hrůza: Stavebně truhlářská výroba a dřevo
Dřevoprodej Jiří Hrůza: Stavebně truhlářská výroba a dřevo

Dřevoprodej Ostrava je dlouholetým dodavatelem dřeva určeného na stavební využití, ale také dodavatelem stavebních truhlářských výrobků. Kromě samotného prodeje můžete využít i odborné poradenství, díky kterému se naučíte dřevu rozumět, a stane se součástí vašeho prostředí. Největší výhodou je, že nemusíte nakupovat pouze přímo na prodejně v Ostravě, ale také přes eshop, který umožňuje nákup pro zákazníky z celé ČR.


Prodej dřeva Prostějov: Stavební řezivo i jiný kvalitní dřevomateriál
Prodej dřeva Prostějov: Stavební řezivo i jiný kvalitní dřevomateriál

Sháníte dřevěné lišty, obkladové palubky, palety nebo jiné stavební řezivo pro výrobu pergoly, opravu střechy či renovaci podlah? Obraťte se na prostějovskou společnost PROŘEZ, která se specializuje na prodej dřeva a dřevomateriálu pro různá využití.


Prodej truhlářského řeziva Znojmo
Prodej truhlářského řeziva Znojmo

Záleží vám na vaši truhlářské výrobě a chcete prodávat výrobky pouze z kvalitních materiálů? Kvalita je zárukou spokojenosti a návratnosti zákazníků. Proto vše začíná výběrem materiálů a to i v případě dřeva. Pro kvalitní truhlářskou výrobu zajisté oceníte truhlářské řezivo vysoké kvality, které vám zajistí společnost FABRI-MORAVIA, s.r.o. z Moravských Budějovic.