LJ spol s r.o. LJ KUCHYNĚ NA MÍRU


Čáslavská 245, Heřmanův Městec 538 03

Kuchyňské studio:
-3D grafický návrh zdarma
-výroba atypických kuchyní bez příplatku
-montáž i doprava zdarma
- záruka 7 let

- vestavěné skříně na míru

E-shop s kuchyňskými spotřebiči, elektronikou, s bytovým i kancelářským nábytkem i doplňky

Prodej nábytku:
-bytový nábytek
-kancelářský nábytek.

Kuchyňské studio&prodejna nábytku Pardubice:
-Jana Palacha 474
530 02 Pardubice
e-mail: pardubice@lj.cz.

Využijte možnosti až 30% slev a vyberte si moderní kuchyňskou linku přímo na míru. Využijte záruky 7 let. Naši zákazníci mají kuchyně od nás nejen v Pardubicích, ale i v Čáslavi, Kolíně, Nymburku, Poděbradech, dokonce i v Praze a po celé republice.

IČ: 27467678
DIČ: CZ27467678
Okres: Chrudim
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Vladimír Jirásek

7 let záruka na kuchyně od LJ spol s.r.o.

7 let záruka na kuchyně od LJ spol s.r.o.

Využijte nabídky na sedmiletou záruku na naše kuchyňské linky, možnost zhotovení atypů bez příplatku, nebo využijte individuálních slev až do výše 30%. Inspirujte se v našich fotogaleriích kliknutím přes spodní odkaz a nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma.


Kuchyně Pardubice - LJ spol s.r.o. výrobce moderních kuchyní a interierů

Kuchyně Pardubice - LJ spol s.r.o. výrobce moderních kuchyní a interierů

Naše firma Vám nabízí kvalitní moderní kuchyně a kompletní vybavení interiérů. Projděte si přes spodní odkaz do fotogalerie realizovaných zakázek, inspirujte se a neváhejte vyplnit formulář o zpracování nezávazné kalkulace zdarma, případně nás navštivte v našich kuchyňských studiích v Heřmanově Městci nebo v Pardubicích. Díky své kvalitě a přijatelné ceně montujeme kuchyně po celé ČR.


LJ spol s.r.o. - vestavěné skříně na míru

LJ spol s.r.o. - vestavěné skříně na míru

LJ spol s.r.o. Vám nabízí výrobu kvalitních vestavěných skříní na míru.Podívejte se přes spodní odkaz na fotogalerii nebo do našeho e-shopu. Nechte si zpracovat nezávazný cenový návrh zdarma, nebo si vyberte z již hotových skříní přímo v e-shopu. K vyráběným skříním na míru je montáž zdarma a dále 7 let záruka.


LJ spol s.r.o. kuchyně na míru Hradec Králové

LJ spol s.r.o. kuchyně na míru Hradec Králové

LJ spol s.r.o. Vám nabízí výrobu kvalitních kuchyní a interierů na míru. Klikněte si na spodní odkaz a inspirujte se v naší fotogalerii. Přesto že jsme firma z Heřmanova Městce, svou kvalitou a zároveň přijatelnou cenou montujeme kuchyňské linky po celé ČR. Nechte si zdarma zpracovat nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.


LJ spol s.r.o. Heřmanův Městec - moderní kuchyně na míru

LJ spol s.r.o. Heřmanův Městec - moderní kuchyně na míru

Naše firma Vám nabízí výrobu kvalitních kuchyňských linek na míru. Prohlédněte si naši fotogalerii ve spodním odkazu a kontaktujte nás, nechte si zdarma zpracovat nezávaznou kalkulaci zdarma. Kuchyňské linky dopravujeme a montujeme po celé ČR.


Truhlářství Nymburk, Poděbrady – LJ spol. s.r.o. Heřmanův Městec

Truhlářství Nymburk, Poděbrady – LJ spol. s.r.o. Heřmanův Městec

Výrobce kuchyní LJ spol. s.r.o. se sídlem v Heřmanově Městci Vám vyrobí jakoukoliv kuchyň nebo nábytek od návrhu až po montáž i v okolí Nymburka a Poděbrad. Po ucelené představě a vypracovaném grafickém návrhu, přijde na řadu naše truhlářská dílna, která je k dispozici i zákazníkům z okolí Nymburku a Poděbrad. Kuchyně na míru a veškerý nábytek vyrobí naše truhlářská dílna na nejmodernějších strojích. Truhlářství používá pouze profesionální a kvalitní nářadí, tím docílíme opravdu velmi kvalitní výsledky. Neváhejte a přijeďte se do Heřmanova Městce o našich kvalitách přesvědčit.


Vestavěné skříně na míru Pardubice, Praha – LJ spol. s.r.o.

Vestavěné skříně na míru Pardubice, Praha – LJ spol. s.r.o.

Společnost LJ spol. s.r.o. vyrábí vestavěné skříně na míru na nejmodernějších strojích a naši zkušení zaměstnanci se rádi postarají i o to nejnáročnější přání. Oslovit nás můžou i zákazníci z Prahy a okolí. Vestavěné skříně od LJ se vyznačují vysokou kvalitou - jsme přímo výrobci vestavných skříní a velice nízkými cenami skříní. Vestavěné skříně vyrábíme levně. Na všechny dodávané skříně vyrobené na míru nabízíme 7 let záruku, protože za svou prací si plně stojíme. Díky řešení na míru jsme schopni splnit jakékoliv Vaše přání. Vaši vestavnou skříň snů Vám samozřejmě předem zdarma navrhneme a zhotovíme cenovou nabídku. Návrh vestavěné skříně je pro Vás zdarma. Tak pokud jste z Pardubic, Prahy a okolí, neváhejte nás oslovit. Působíme po celé ČR.


Kuchyňské linky na míru Čáslav– LJ spol s.r.o. – moderní kuchyně

Kuchyňské linky na míru Čáslav– LJ spol s.r.o. – moderní kuchyně

Využijte našich více jak 15 let zkušeností a stovky referencí a napište si o nezávaznou kalkulaci. Firma LJ spol. s r.o. Vám nabízí výrobu kuchyňských linek na míru. Na všechny námi dodávané kuchyně dáváme 7 let záruku, návrh je samozřejmě zdarma. Naši pracovníci přijedou, kuchyň profesionálně zaměří, zpracují návrh tak, aby co nejvíce vyhovoval Vašim požadavkům a možnostem. Montáž je zdarma. Díky velké poptávce vyrábíme také levné kuchyně na míru se slevami až 30%. Naše firma LJ spol. s.r.o. vyrábí nejen kuchyňské linky, ale také vestavěné skříně, obývací stěny a mnoho dalšího. Mezi naše klienty patří nejen zákazníci z Heřmanova Městce, ale také z Čáslavi, Pardubic, Hradce Králové a z celé ČR.


Truhlářství Pardubice – LJ spol.s.r.o. - moderní kuchyně na míru

Truhlářství Pardubice – LJ spol.s.r.o. - moderní kuchyně na míru

Truhlářská firma LJ spol. s.r.o. nedaleko Pardubic se zaměřuje na výrobu moderních kuchyní na míru za bezkonkurenční ceny. Naši zákazníci jsou i z Pardubic a okolí. Kuchyně na míru od firmy LJ spol. s.r.o. zaručují moderní design, který podtrhne Váš domov. Grafický návrh a dále rozvoz a montáž moderních kuchyní na míru poskytuje firma LJ spol. s.r.o. zdarma. Také nabízíme velký výběr materiálů, skvělé ceny, kvalitu a hlavně zkušenosti. Je zbytečné, abyste Vy plýtvali svým časem. Pokud jste kousek od Pardubic a vybíráte novou kuchyň, neváhejte nás oslovit nebo se přímo zastavit v LJ spol. s.r.o. Rádi Vás přivítáme.


Truhlářství Pardubice - LJ spol. s.r.o. kompletní interiér na míru

Truhlářství Pardubice - LJ spol. s.r.o. kompletní interiér na míru

Firma LJ spol. s.r.o. se zabývá kompletní výrobou interiérů na míru za skvělé ceny. Pro zákazníky z Pardubic a okolí firma LJ spol. s.r.o. vypracuje kompletní návrh interiéru na míru. Návrh interiéru, dopravu a montáž poskytuje firma LJ spol. s.r.o. zcela zdarma. K dispozici nabízíme velký výběr materiálů a klademe důraz na kvalitu. Kdo jste z Pardubic a okolí, neváhejte firmu LJ spol. s.r.o. kontaktovat.


Kuchyňské studio Hradec Králové – truhlářství LJ Heřmanův Městec

Kuchyňské studio Hradec Králové – truhlářství LJ Heřmanův Městec

Firma LJ spol. s.r.o. Vám nabízí kuchyňské linky na míru, vestavěné skříně, židle, vybavení interiérů. Jste z Hradce Králové a přemýšlíte, proč zvolit právě nás? - 7 let záruka na kuchyňské linky - Grafický návrh zdarma - Montáž zdarma - Jsme výrobci = nejlepší cena a žádný příplatek za atyp - 15 let na trhu – stovky dobrých referencí Navštivte naše pobočky v Chrudimi, Kolíně a v Pardubicích, případně neváhejte a navštivte naše stránky, na kterých si můžete vybrat z mnoho akčních cen, nebo vyplnit nezávazný poptávkový formulář. V našem e-shopu www.bilyraj.cz si můžete koupit mnoho doplňků nejen do kuchyně, ale také spotřební elektroniku, tablety a mnoho dalšího.


Kuchyňské linky na míru Hradec Králové - 7let záruka od LJ spol s.r.o.

Kuchyňské linky na míru Hradec Králové - 7let záruka od LJ spol s.r.o.

Firma LJ spol s.r.o. nabízí výrobu kuchyňských linek přímo na míru. Proč si nechat vyrobit kuchyňskou linku do své kuchyně právě od nás? - grafický návrh vám uděláme zdarma - díky našim zkušenostem doporučíme nejlepší řešení na míru - jsme výrobci, tudíž jsou naše ceny nejnižší - doprava a montáž po celé ČR - montáž zdarma - 7 let záruka - množství akčních nabídek, které neustále měníme Jste z Hradce Králové, Pardubic, Chrudimi, Mladé Boleslavy, z Prahy nebo odjinud? Neváhejte a navštivte náš web, na kterém můžete vyplnit nezávaznou poptávku, nebo můžete navštívit náš e-shop www.bilyraj.cz, ve kterém najdete nejen spotřebiče do kuchyně, ale také veškerou další elektroniku, od tabletů až po dřezy


Kuchyně na míru Nymburk, Poděbrady – LJ spol. s.r.o.

Kuchyně na míru Nymburk, Poděbrady – LJ spol. s.r.o.

Firma LJ spol. s.r.o. se zabývá výrobou kuchyní na míru za skvělé ceny. Naši zákazníci jsou i z Nymburka, Poděbrad a okolí. Kuchyně na míru od firmy LJ spol. s.r.o. zaručují moderní design, který podtrhne Váš domov. 3D grafický návrh kuchyně, dopravu a montáž poskytuje firma LJ spol. s.r.o. zdarma. Také nabízíme velký výběr materiálů, kvalitu a atypy bez příplatků. Neváhejte kontaktovat firmu LJ spol. s.r.o.


Kuchyně na míru Pardubice – moderní kuchyně od LJ spol. s.r.o.

Kuchyně na míru Pardubice – moderní kuchyně od LJ spol. s.r.o.

Výrobce nábytku firma LJ spol. s.r.o. se zaměřuje na výrobu moderních kuchyní na míru za velice rozumné ceny. Naši zákazníci jsou i z Prahy a okolí. Kuchyně na míru od firmy LJ spol. s.r.o. zaručují moderní design, který podtrhne Váš domov. Grafický návrh a dále rozvoz a montáž poskytuje firma LJ spol. s.r.o. zdarma. Také nabízíme velký výběr materiálů, skvělé ceny, kvalitu a hlavně zkušenosti. Je zbytečné, abyste Vy plýtvali svým časem. Od toho tu je firma LJ spol. s.r.o., kuchyně dodáváme po celé ČR.


Kuchyňské linky na míru Chrudim – truhlářství LJ spol. s.r.o.

Kuchyňské linky na míru Chrudim – truhlářství LJ spol. s.r.o.

Firma LJ spol. s.r.o. se specializuje na kuchyňské linky na míru za rozumné ceny. Naši zákazníci mají kuchyně od nás nejen v Chrudimi, ale i v Čáslavi, Kolíně, Nymburku, Pardubicích, dokonce i v Praze a po celé republice.. Kuchyně na míru od firmy LJ spol. s.r.o. Vás okouzlí svým moderním designem a svou propracovaností se perfektně hodí do jakéhokoliv interiéru. Naše truhlářská dílna pro Vás zhotoví i atypy bez příplatku. Montáž i doprava jsou zdarma. Neváhejte nás oslovit nebo se přímo zastavit v LJ spol. s.r.o. Rádi Vás přivítáme.


LJ spol. s.r.o. – kuchyňské linky na míru – moderní kuchyně Kolín

LJ spol. s.r.o. – kuchyňské linky na míru – moderní kuchyně Kolín

Firma LJ spol. s.r.o. se specializuje na kuchyňské linky na míru za velice rozumné ceny. Naši zákazníci jsou i z Kolína a okolí. Kuchyně na míru od firmy LJ spol. s.r.o. zaručují moderní, levnou a perfektně padnoucí kuchyňskou linku do jakéhokoliv interiéru. Vypracujeme pro Vás zdarma grafický návrh a také nábytek u Vás doma zdarma smontujeme. Neváhejte nás oslovit nebo se přímo zastavit v LJ spol. s.r.o.Další produkty a služby
  • kuchyňské linky, kuchyně na míru, závěsné skříňky, rustikální kuchyně, horní výklopné skříňky
  • zařízení ložnic, ložnicový nábytek, postele a matrace, ložnicové sestavy, šatní skříně
  • zakázková výroba nábytku, kuchyňské linky, jídelní stoly, obývací pokoje, sedací soupravy, konferenční stolky, návrhy interiérů
  • kožené sedací soupravy, luxusní rohové sedací soupravy, rozkládací sedací soupravy, celočalouněné sedací soupravy, sedací pytle
  • odkládací prostory, úložné prostory, vestavěné skříně do chodeb, úložné prostory do předsíní, skříně z masivu
  • jednací stoly, kovový nábytek, věšáky a ramínka, podnožky a opěrky, lavice a židle, nástěnky a tabule


Související články
Postele, skříně, matrace a rošty
Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru
Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada se zabývá truhlářskou výrobou již od roku 1996. Každý produkt je vyráběn s nejvyšší přesností. Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, proto je každý kus vyroben speciálně na míru.


Truhlářství Kafka vyrábí vestavěné skříně na míru a dle přání zákazníků
Truhlářství Kafka vyrábí vestavěné skříně na míru a dle přání zákazníků

V dnešní době se výroba nábytku přizpůsobuje dle požadavků klientů. Na přání Vám vyrobíme vestavěné skříně do ložnice, skříně do obývacího pokoje, sestavíme i celou předsíň nebo vyrobíme kuchyni podle daného prostoru přesně na zakázku.


Kvalitní nábytek na míru vám zajistí truhlářství Hranol
Kvalitní nábytek na míru vám zajistí truhlářství Hranol

Chtěli byste svou chatu, byt nebo kancelář vybavit nábytkem přesně podle vašich představ? Truhlářství a sklenářství Hranol z Ostravy pro vás na míru vyrobí celou kuchyň, podlahu, skříň nebo třeba jen poličku či práh.