Rodak - úklidová firma Břeclav Dagmar Galbová


náměstí T. G. Masaryka 2957/9a, Břeclav 690 02

Úklidová firma, služba, úklidové práce (služby, firmy):
-generální úklid domácností, budov, kanceláří, firmy, rodinné domy, dům, RD, byty, průmyslové objekty, restaurace, hotely, penziony, ubytovací zařízení, ubytovny, salónky, obchody, ordinace, sklady, veřejné prostory, čekárny, nemocnice
-mytí oken, okna, dveří, rámů, parapetů, podhledů a stropů
-stěr prachu, leštění nábytku
-mytí a leštění kuchyně, kuchyní
-dezinfekce, mytí a leštění koupelny+WC
-odstranění pavučin
-luxování, vysávání
-mytí podlah včetně schodiště
-čištění podlahy, dlažby, čalounění, koberců
-úklid po akcích, večírcích a společenských příležitostech
-úklid po malířích, stavebních pracích, řemeslnících
-trvalé, denní i jednorázové úklidy, generální
-běžné, speciálně čistící a úklidové práce včetně potřebného vybavení a prostředků pro úklid
-další úklidové práce dle dohody
-přizpůsobení časového rozvrhu i dnu úklidu tak, aby zákazníkovi co nejvíce vyhovoval.

IČ: 75647583
DIČ:
Okres: Břeclav
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Kristýna Jandásková

Úklidové práce a služby -  pravidelný i jednorázový úklid domácností Břeclav

Úklidové práce a služby - pravidelný i jednorázový úklid domácností Břeclav

Úklidové práce a služby - pravidelný i jednorázový úklid domácností, domů, bytů, firem, kanceláří, penzionů, ordinací od firmy Rodak - úklidová firma v Břeclavi.


Generální úklid domácností, úklidová firma, úklidové služby Břeclav

Generální úklid domácností, úklidová firma, úklidové služby Břeclav

Generální úklid domácností, firem, kanceláří, bytů a průmyslových objektů, úklidová firma, úklidové služby, od firmy Rodak v Břeclavi - kvalitní a spolehlivý úklid.


Úklidová firma, úklidové práce, služby Břeclav

Úklidová firma, úklidové práce, služby Břeclav

Hledáte-li firmu, která nabízí kvalitní a spolehlivé úklidové práce či služby, pak se obraťte na firmu Rodak- úklidová firma ve městě Břeclav, která nabízí veškeré úklidové práce. Naše firma Rodak je mladá, česká rodinná firma a naší náplní je poskytování těch nejlepších a kompletních služeb v oblasti úklidových prací. Nabízíme: -STANDART úklidové práce -úklidové práce STANDARD PLUS -úklidové práce ECONOMO -úklidové práce PARDONA -úklidové práce PRONTO -Nadstandardní úklidové práce FIABA. Vyberte si úklidové práce podle Vás u nás na webových stránkách podle toho která Vám bude nejvíce vyhovovat. Nabízíme úklidové práce jednorázové nebo i pravidelné. Uklidíme domácnost, firmu, kancelář, komerční objekty a další. Rádi Vám přijedeme uklidit po malířích, stavebních úpravách a podobně. Více na našich webových stránkách.


Úklidové služby, úklidové práce Břeclav

Úklidové služby, úklidové práce Břeclav

Hledáteš kvalitní a spolehlivou úklidovou firmu, u které si chcete objednat úklidové práce či služby pro Váš dům, firmu a podobně, pak vyzkoušejte služby od firmy Rodak, která sídlí v Břeclavi a nabízí komplexní úklidové služby v Břeclavi a okolí. Nabízíme úklidové práce: -mytí oken, dveří, rámů, parapetů, podhledů a stropů -stěr prachu, leštění nábytku -mytí a leštění kuchyně -dezinfekce, mytí a leštění koupelny+WC -odstranění pavučin -luxování, vysávání -mytí podlah včetně schodiště -čištění podlahy, dlažby -čištění čalounění, koberců -úklid po akcích, večírcích a společenských příležitostech -úklid po malířích, stavebních pracích, řemeslnících -denní i jednorázové úklidy -generální úklid -běžné, speciálně čistící a úklidové práce včetně potřebného vybavení a prostředků pro úklid -a další dle dohody se zákazníkem. Úklidové práce přizpůsobíme Vašemu časového rozvrhu. Více informací a kompletní nabídku úklidových služeb naleznete na webových stránkách.


Úklidová služba Břeclav, Jihomoravský kraj

Úklidová služba Břeclav, Jihomoravský kraj

Firma Rodak- úklidová firma Břeclav nabízí veškeré úklidové služby. Nabízíme: -STANDART úklidové služby -úklidové služby STANDARD PLUS -úklidové služby ECONOMO -úklidové služby PARDONA -úklidové služby PRONTO -Nadstandardní úklidové služby FIABA -služba Bambino. Standart Úklidové služby obsahují: -základní služba úklidu -stěr prachu -úklid kuchyňské linky -úklid a dezinfekce koupelny a wc -odstranění pavučin -mytí vnitřních dveří -luxování -stírání podlah. úklidové služby STANDARD PLUS obsahují: -vše co obsahuje služba STANDARD navíc je mytí okem a venkovních dveří. úklidové služby ECONOMO obsahují: -služba je vhodná pro domácnost kde se nachází třeba domácí mazlíček -úklidovou službu zajistíme 2x do týdne -služba obsahuje stejné služby jako u úklidové služby STANDART ale mytí podlah je i dezinfekcí. úklidové služby PARDONA obsahují: -služba je vhodná pro tu domácnost, kde chtějí mít uklizeno po celý pracovní týden -úklidovou službu poskytuje 5x týdně -obsahuje stejné úklidové služby jako služba STANDARD. úklidové služby PRONTO obsahují: - v této úklidové službě se postaráme o veškeré maličkosti nad kterými strávíte spousty času --nakoupíme -vyzvedneme léky -vrátíme knihy do knihovny -vyzvedneme i zavezeme ošacení do a z čistírny -doprovodíme blízké k lékaři -po celý týden, na přání klienta. Nadstandardní úklidové služby FIABA obsahují: -zařídíme generální úklid Vaší domácnosti -umyjeme okna, dveře -umyjeme žaluzie -očistíme osvětlení -vyčistíme topení (různá topná zařízení) -omyjeme pokojové rostliny -povlékneme postele -vyžehlíme. služba Bambino: -služba která zajistí hlídání Vašich dětí v bezpečí Vašeho domova a to i v nočních hodinách. Více informací na webových stránkách.


Úklidové firmy Břeclav, břeclavsko, RODAK

Úklidové firmy Břeclav, břeclavsko, RODAK

Rodak- úklidová firma Břeclav Kristýna Jandásková - vaše domácnost, kancelář i byt se bude blýskat. Nabízíme tyto profesionální úklidové služby: - úklid domácností i kancelářských prostor - restaurace, byty, ordinace, hotely, penziony - rodinné domy, RD, nemovitosti - sklady, obchody, salony - denní, pravidelný i jednorázový úklid, generální - mytí oken, dveří, výloh - vysávání, luxování - koberce, čalounění, podlahy, kuchyně - mytí a desinfekce koupelen, WC - odstranění prachu, leštění nábytku - žehlení - úklid po malířích, řemeslnících ale také po večírcích a společenských událostech Veškeré úklidové práce dle přání zákazníka, přizpůsobíme se Vašim časovým potřebám. Kompletní zajištění úklidových prací, máme bohaté zkušenosti v tomto oboru a širokou nabídku služeb. Zajistíme kvalitu za dobrou cenu. Patříme mezi zavedené úklidové firmy. Práce provádíme především v regionu Břeclav a břeclavsko. Vyberte si z různých balíčků služeb: http://www.rodak.cz/?page_id=19 Nabízíme také hlídání Vašich dětí v bezpečí Vašeho domova. Proti případným škodám způsobených svoji podnikatelskou činností jsme pojištěni až do výše 5 mil. Kč, v oblasti Správa a údržba nemovitostí. Těšíme se na spolupráci s Vámi.Další produkty a služby
  • kompletní hygienický servis, vysávání koberců, mytí podlah a oken, úklid sociálního zařízení, úklid po malování


Související články
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu od roku 1993. Nabízí kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Vyklízí nejrůznější prostory, jako jsou byty, sklepy, dvory, půdy, nebytové prostory i další objekty. Už si nemusíte dělat starosti ani s likvidací pozůstalosti. Zajistíme kompletní služby.


Odstraňování graffiti – víme, jak na to!
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene
Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.


Úklidy bytů, domů, komerčních prostor, údržba zeleně a vyklízecí práce
Úklidy bytů, domů, komerčních prostor, údržba zeleně a vyklízecí práce

Úklid, věc, která nám zabere zbytečně moc času. Čas je drahocenný a raději jej můžete strávit jinak než jenom neustálým pobíháním s hadrem v ruce po bytě či po velkém domě.