AUTOSKLA SVATOŇ-VAVERKA s.r.o.


Železničního pluku 673, Pardubice - Zelené předměstí 530 02

- výměna autoskel
- opravy autoskal
- tónování
- pojištění skel
- velkoobchod s autoskly pro autoservisy
- výměna autoskla do druhého dne
- prodej i montáž střešních oken
- VIN CODE leptání

Pokud jste pojištěni, nemusíte chodit na pojišťovnu, vše zařídíme za Vás. Jsme smluvní opravnou všech pojišťoven

Přijeďte k nám do Pardubic, nebo do některé z našich poboček

Pobočky Kolín, Hradec Králové, Vysoké Mýto, centrála Pardubice

IČ: 62064321
DIČ: CZ62064321
Okres: Pardubice
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč

Výměna autoskel Pardubice - SVATOŇ-VEVERKA s.r.o.

Výměna autoskel Pardubice - SVATOŇ-VEVERKA s.r.o.

Naše pardubická firma SVATOŇ-VEVERKA s.r.o. Vám nabízí tyto služby: - výměna autoskel - oprava autoskla - tónování skel - VINPRINT (leptání VIN na skla) - VINFOTO CEBIA (zdokumentování stavu při podpisu smlouvy) - střešní okna - pojištění autoskel - velkoobchod s autoskly pro servisy Výměna autoskel u nás je zárukou maximální kvality použitých materiálů a rychlosti opravy. - výměna autoskla v gumovém rámu bez lepení asi 30 minut - výměna lepením asi 4 hodiny - lepení skla za použití speciálního rychletuhnoucího tepidla zhruba 1 hodinu - autoskla která nejsou na skladě výměna do druhého dne. 90% autoskel máme skladem. Na autoskla Vám dáme záruku 2 roky. V případě že jste pojištěni, můžete nahlásit pojistnou událost přímo u nás a my se o vše postaráme, jelikož jsme smluvní opravnou veškerých pojišťoven. Naše pobočky najdete nejen v Pardubicích, ale také v Hradci králové, Kolíně a Vysokém Mýtě.Další produkty a služby
  • čelní autosklo, prodej bočních autoskel, zadní skla automobilů, zasklívání automobilů


Související články
Výměna autoskla
Výměna autoskla

Řeknete si, že je to na pohled obyčejná a jednoduchá záležitost. Jenomže takovouto záležitost si neprovedete doma v garáži a proto existují firmy, které se na výměnu autoskel specializují. Některé z nich se zabývají pouze a výhradně touto profesí, a proto můžeme říci, že mají opravdu mnoho zkušeností, ze kterých mohou čerpat. Stejně jako firma Autoskla Kudrna-Car.


Tónování autoskel – Petr Gregor
Tónování autoskel – Petr Gregor

Naši provozovnu naleznete na Palackého 248, Pardubice. Nacházíme se naproti hypermarketu Albert. Vyměňujeme autoskla na automobilech a zdarma je to v případě pojistné události. Specializujeme se také na instalování ochranných fólií. Fólie zaručí zredukování slunečního záření a tím větší pohodlí při řízení a cestování. Navíc chrání potahy a odolává vůči nárazům a oděrům, zabraňují UV záření.


Výměna autoskel, pneuservis i mnohem víc: Vše kolem vašeho vozu spolehlivě vyřeší MS steel Havířov
Výměna autoskel, pneuservis i mnohem víc: Vše kolem vašeho vozu spolehlivě vyřeší MS steel Havířov

Komplexní služby pro váš vůz, jako je výměna autoskel, půjčovna, ruční mytí, autoservis a pneuservis, ale také dovoz vozů a příslušenství z USA. To vše nabízí společnost MS steel Havířov. Obraťte se na nás, o vše kolem vašeho vozu se postaráme!


Ceník autoskel hledat nemusíte – zavolejte naší bezplatnou linku 800 117 556!
Ceník autoskel hledat nemusíte – zavolejte naší bezplatnou linku 800 117 556!

Pokud řešíte pojistnou událost a potřebujete co nejrychleji vyměnit autoskla na vašem vozidle, tak se obraťte na servis, který vám umožní rychlé a profesionální jednání s možností opravy či výměny zdarma na pojišťovnu. Naše firma AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s centrálou v Praze 10 vám poskytne prvotřídní služby.