DIPRO, spol. s r.o.


Modřanská 11/1387, Praha 4 140 00

Dopravní a inženýrské projekty:
-projektová a inženýrská příprava
staveb silnic a místních komunikací
-projektování tramvajových tratí a
železnic
-projektování kanalizací, vodovodů,
plynovodů, úprav vodotečí
-inženýrská činnost ve výstavbě
-štoly a protlaky
-městské inženýrství
-krajinářské inženýrství.

IČ: 48592722
DIČ: CZ48592722
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jan Zrzavý

I vaší cestě tramvají předchází kvalitní projekt dopravní stavby

I vaší cestě tramvají předchází kvalitní projekt dopravní stavby

Možná trochu nadsázka, ale je to tak. Aby bylo naše cestování pohodlné a především bezpečné, je potřeba dopravní stavby, jako silnice, železnice, ale také městské komunikace, stavět a rekonstruovat s rozmyslem. Stavebním společnostem k tomu pomáhají kvalitně zpracované projekty dopravních staveb. DIPRO neboli celým názvem Dopravní a inženýrské projekty s.r.o. je česká firma profilující se jako projektová, inženýrská a konzultační kancelář právě v oboru projektů dopravních staveb. Své služby poskytuje například architektonickým studiím, developerským společnostem, obcím a městům, ale také fyzickým osobám.


Dopravní a inženýrské projekty Praha 4

Dopravní a inženýrské projekty Praha 4

Projektovou a inženýrskou přípravu pro Vás obstará společnost DIPRO s. r. o. Naše služby nabízíme především právnickým osobám - developerským společnostem, městům, obcím a studiím- ale také i osobám fyzickým. Vyprojektujeme pro Vás: - tramvajové tratě a další dopravní plochy - kanalizaci, vodovody a plynovody - železnice - městské silnice a komunikace - protlaky, štoly, šachty - speciální vodohospodářská díla. Ve výstavbě zařídíme inženýrskou činnost a jsme auditory bezpečnosti pozemních komunikací. Připravíme podklady, studie a vizualizace finálního projektu, projednáme DSP a DÚR a nakonec sestavíme realizační dokumenty a na danou stavbu dohlížíme. K vizualizaci budoucích staveb využíváme moderní 3D software.


Inženýrské stavby, které uspějí v konkurenci - Praha

Inženýrské stavby, které uspějí v konkurenci - Praha

Název společnosti DIPRO vznikl spojením dvou slov – dopravní a inženýrské projekty. Už od roku 1993 navrhujeme komplexní projektové a inženýrské stavby. Firma začínala se dvěma zaměstnanci, o 11 let později už majitelé zaměstnávali 28 pracovníků. Navrhujeme pro vás následující inženýrské stavby: - účelové a městské komunikace a silnice - vodovody, plynovody a kanalizace - stavby pro kolejovou dopravu - úpravy vodotečí a speciální vodohospodářské stavby - malá báňská díla - auditorské služby bezpečnosti pozemních komunikací Od začátku naší činnosti se soustředíme na pět hlavních bodů firemní politiky. Záleží nám na vztazích uvnitř firmy, stejně jako na komunikaci s klienty. Snažíme se neustále inovovat inženýrské stavby a vést dobrou obchodní politiku. V neposlední řadě při naší práci zohledňujeme i ekologické aspekty. Při nákupu nových přístrojů záměrně vybíráme ekologicky nejšetrnější a podporujeme naše zaměstnance, kteří při dojíždění do práce, volí jízdní kolo. Díky naší poctivé práci a individuálnímu přístupu jsme za více jak 20 let nasbírali stovky pozitivních hodnocení od našich klientů. V roce 2007 jsme například projektovali komunikační propojení městské části Praha 12 s Pražským okruhem. Dále jsme navrhovali páteřní komunikaci v Logistickém parku Jeneč nebo mobilní protihlukové stěny na Spořilově. Za inženýrské stavby a další návrhy jsme získali řadu prestižních ocenění: - 1995: Čestné uznání v soutěži Grand Prix 1995 Obce architektů ČR - 2006: Nominace do soutěže Nadace Partnerství „Cesty městy“ - 2012: 3. místo v soutěži „Cyklozaměstnavatel roku 2012“


Dopravní projekty pro městské komunikace i kolejovou dopravu Praha

Dopravní projekty pro městské komunikace i kolejovou dopravu Praha

Kde začíná bezpečnost silnic, chodníků, parkovišť a dopravy vůbec? No přece u kvalitního projektu. A pro tvorbu takových projektů je tu firma DIPRO, specialista na dopravní a inženýrské projekty všeho druhu. Společnost DIPRO se zabývá tvorbou dopravních projektů již do roku 1993. Spolupracujeme s městy, soukromníky i velkými developerskými společnosti. A proč si vybrat k vytvoření dopravního projektu právě nás? Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a přesně vyhovíme všem požadavkům zákazníka i prostředí, ve kterém se bude projekt realizovat. Při projektování dbáme na celkový dojem a snažíme se, aby komunikace či chodník vždy dokonale podtrhly a sjednotily daný prostor. Naše společnost je specialistou na projektování městských silnic a komunikací. Kromě toho však nabízíme řadu dalších služeb, které můžete využít. Odborné projekty vytváříme například také pro: - Dopravní plochy a účelové komunikace (parkoviště, zásobovací rampy…) - Stavby pro kolejovou dopravu Služby firmy DIPRO to ale není jen vypracování dopravních projektů. My pro vás zařídíme kompletní servis od obstarání všech potřebných podkladů a studií, přes vizualizaci až po zhotovení realizační dokumentace staveb a výkon autorského dozoru. Také dokumentaci k územnímu řízení či stavební povolení jsme schopni obstarat za vás. S námi tak máte jistotu, že vás při realizaci projektu nic nepřekvapí.


Inženýrské a dopravní projekty Praha.

Inženýrské a dopravní projekty Praha.

Dopravní a inženýrské projekty. Projektová a inženýrská příprava staveb silnic a místní komunikací. Projektování tramvajových tratí a železnic. Projektování kanalizací, vodovodů, úprav vodotečí. Městské a krajinářské inženýrství.


Projektování staveb pro kolejovou dopravu, Praha.

Projektování staveb pro kolejovou dopravu, Praha.

Projektování staveb pro kolejovou dopravu. Společnost DIPRO se dlouhodobě orientuje na projektování staveb pro kolejovou dopravu. Nabízíme zpracování vyhledávacích studií vedení tras kolejové dopravy, územně technických a dopravně urbanistických studií i studií proveditelnosti staveb pro kolejovou dopravu. Vždy uplatňujeme komplexní pohled na území, jeho specifika a charakteristiky i předpokládaný budoucí urbanistický rozvoj i ochranu životního prostředí v okolí navrhovaných kolejových tras. Zpracujeme projektovou dokumentaci modernizací a rekonstrukcí železničních tratí stejně tak jako dokumentaci doplnění vlečkových kolejišť v nově budovaných nebo rekonstruovaných průmyslových a skladových areálech. Projektově připravujeme i speciální vícerozchodné kolejiště pro přestavbu závodu na výrobu kolejových vozidel.


Projektování komunikací Praha.

Projektování komunikací Praha.

Projektování městských komunikací a silnic. Projektování tramvajových tratí. Projektování dopravních ploch a účelových komunikací. Projektování železnic. Projektování kanalizací, vodovodů, plynovodů. Projektování malých báňských děl -protlaky, šachty, štoly do 16m2 výrubu.


Dopravní a inženýrské projekty.

Dopravní a inženýrské projekty.

CZECH REPUBLIC Dopravní a inženýrské projekty: -projektová a inženýrská příprava staveb silnic a místních komunikací -projektování tramvajových tratí a železnic -projektování kanalizací,vodovodů, plynovodů,úprav vodotečí -inženýrská činnost ve výstavbě -štoly a protlaky -městské inženýrství -krajinářské inženýrství.Další produkty a služby
  • údržba zeleně, úpravy stromů a dřevin, renovace trávníků, instalace zavlažovacích systémů, terénní úpravy, péče o zeleň
  • projekty rodinných domů, vypracování studie stavby, návrhy interiérů, zpracování projektové dokumentace


Související články
Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech
Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

V současné době se roztrhl pytel s kritikami potravin, jako jsou vajíčka, mléko, ale i maso. Spotřebitelé se tak potýkají s nepříjemnou situací, kdy neví, komu a čemu věřit a podle čeho vybírat kvalitní maso. Neexistuje nějaký univerzální návod, díky kterému si můžete být jisti, že zakoupené maso vytvoří explozi chuťových buněk. Jedno je však jisté - s masem se musí od začátku do konce zacházet podle přesných technologických postupů.


Projektování a inženýring
Projektování a inženýring

Sháníte kvalitní projektové a inženýrské služby v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby nebo provozy pro zpracování potravin? V tom případě jsme vaší vhodnou volbou! Naše firma PMZ PROJEKT spol. s.r.o. působí po celé České republice i na Slovensku. Na kontě již máme stovky malých i velkých zakázek. Některé sahají až do stovek milionů korun. Věnujeme se vypracování projektů pro potravinářský průmysl, pro průmyslové stavby a dále pro pozemní stavitelství.


Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café
Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café

Stavební společnost HAVAX a.s., se zaměřuje na výstavbu náročných stavebních zakázek. Po celé České republice zrealizují jakoukoliv zakázku v té nejvyšší kvalitě a ve velice krátkém časovém termínu. Garantují maximální stavební kvalitu. Jejich posledním příspěvkem je projekt Terasy Café. Podařilo se jim vytvořit moderní a zároveň útulné prostředí pro hosty.


Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin
Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Specifické požadavky na řešení potravinářských provozů vyžadují kvalifikované odborníky na vypracování projektu a návrhu odpovídajících technologií pro maximální efektivitu a bezpečnost práce. PMZ PROJEKT disponuje všemi prostředky a profesionálními pracovníky pro bezproblémové, a hlavně komplexní řešení provozů potravinářského průmyslu včetně jejich realizace.