František Špillar


Školní 197, Hodonice 671 25

posezení ve sklepě, vinařství, firemní akce ve sklepě, vinný sklípek jižní morava, Znojemsko
výroba, prodej, distribuce, dodávka vína
-červené, bílé odrůdy vín
-lahvové, sudové víno.
Archivní vinný sklep, sklípek a vinárna:
-kapacita vinárny je 40 osob
-na přání lze uspořádat v prostorách vinárny posezení s ochutnávkou vín z naší produkce a pohoštění
-možnost zajištění i živá cimbálová muzika a nocleh.

Výklad o jednotlivých odrůdách, o jejich specifikách a zvláštnostech včetně metod a způsobů výroby od sběru hroznů až po finální produkt.
Součástí vinařství je vinný archiv, kde jsou trvale uskladněna bílá i červená vína vysoké kvality ze soukromé produkce.Na přání degustace v archivu.

IČ: 46327401
DIČ: CZ5509171877
Okres: Znojmo
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: František Špillar

Vinný sklep Znojmo,ochutnávka vína, degustace

Vinný sklep Znojmo,ochutnávka vína, degustace

Vinný sklep u Špillarů. František Špillar, vinař. V roce 1999 byl vybudován nový vinný sklep U Špillarů. Vinařství. Nachází se tu výrobní prostory, archiv s bankou vín. Vinárna pro pořádaní akcí spojených s ochutnávkou vín. Ochutnávka vína provází okoštování, degustace vín. Pohoštění, ale možnost i cimbálky a zajištění noclehu. Výklad k vínu je samozřejmostí. Vybraná vína je samozřejmě možno zakoupit.


Vinařství, vinárna Znojmo

Vinařství, vinárna Znojmo

Rodinné vinařství u Špillarů Vám nabízí: -prodej a výroba vína -tradiční zpracování vinné révy -ve vinném sklepě lahvové i sudové víno -tradiční i nezvyklé odrůdy červených a bílých vín -řízené degustace kvalitních vín ve vinném archivu včetně výkladu. V naší vinárně s kapacitou 40 míst pořádáme akce a oslavy s možností ochutnávky a pohoštěním.Další produkty a služby
  • degustace vín, archivní vína, slámová a ledová vína, víno a vinařství, vinařská turistika
  • alkoholické nápoje, vinné produkty, vinařský sortiment, vinná réva, jakostní vína


Související články
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.


Komplexní služby pro vybavení vinotéky
Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Vlastní vinotéka nemusí být pouze vaše nesplněné přání, ale realita. S kompletním vybavením vinotéky a s kvalitním výběrem vína vám ochotně poradí a pomůže specializovaný velkoobchod Ráj Vína s.r.o. Díky nám budete mít podnik, ve kterém budete dělat radost zákazníkům, nebo můžete mít přímo doma menší vinotéku pro vlastní potřebu.


Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí
Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí

Kdo by aspoň jednou v životě neochutnal lahodný červený nebo bílý mok z hrozen zvaný víno? Ten, který dokáže zpříjemnit večery a nutí říkat pravdu? Právě naše země se pyšní spoustou vinařských oblastí, ve kterých víno má tradici a svůj příběh. Stejně jako Vinařství Líbal s.r.o. založeno v roce 2001, které se stalo rodinným bohatstvím.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo
Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.