Stavby a izolace Praha s.r.o.


Na dolinách 362/44, Praha 4 - Podolí 147 00

Izolace a izolační práce:
- fasády
- střechy.

Stavební práce:
- hrubé stavby
- rekonstrukce koupelen
- opravy elektroinstalací
- opravy zdiva
- zednické práce
- topenářské práce
- elektrikářské práce
- demoliční práce
- tesařské práce
- pokrývačské práce
- sanace
- výkopy příkopů, jam, přípojek, základů.

IČ: 26152126
DIČ: CZ26152126
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Jaroslav Haubert

Zrekonstruovaný dům a zateplení fasády. Kdo by nechtěl bydlet komfortně?

Zrekonstruovaný dům a zateplení fasády. Kdo by nechtěl bydlet komfortně?

Po pádu železné opony se i v Česku projevil příznivý trend ve zvelebování příbytků a celkových rekonstrukcí domů a bytů. Komplexní rekonstrukce staveb jako jsou rodinné a panelové domy, veřejné, ale také historické budovy, k dnešní moderní době, kdy se snažíme žít pohodlně, ale zároveň úsporně a šetrně k naší přírodě, zkrátka patří.


Zateplení fasád, stavební práce, Praha

Zateplení fasád, stavební práce, Praha

Postavit dům je kumšt. Mohlo by se zdát, že jeho zateplení už bude jen třešničkou na dortu. Jenže i zateplení fasád představuje náročnou práci, kterou zvládnou jen zkušení profesionálové. Ty najdete ve společnosti Stavby a izolace Praha. Naší hlavní činností je právě zateplení fasád. Provádíme: - Tepelné izolace - Zvukové izolace - Prachové izolace - Protipožární izolace - Vodotěsné izolace Využíváme kvalitní izolační a hydroizolační fólie od osvědčených dodavatelů. Naši zkušení a precizní zaměstnanci provádí izolace na stavbách jakéhokoliv rozměru a typu. Jsme proto schopni provést izolaci rodinných domů, ale i historických objektů nebo průmyslových hal. S izolacemi a hydroizolacemi fasád a střech máme bohaté zkušenosti. Každý typ domu si vyžaduje jiný přístup, jiný druh použitého materiálu, atd. U nás pracují jen profesionálové, kteří svému řemeslu rozumí. Proto přesně víme, který typ materiálu je nejvhodnější zrovna pro vaši budovu. Zateplovací práce jsou základní činností společnosti Stavby a izolace Praha. Jak už ale název firmy napovídá, umíme toho mnohem více. Provádíme také veškeré stavební práce. V Praze a okolí se proto podílíme na stavbě nových domů, rekonstrukcích starších objektů a bytů, půdních vestaveb a nástaveb, atd. V oblasti stavebních prací mimo jiné nabízíme: - Hrubé stavby - Rekonstrukce koupelen - Opravy elektroinstalací - Opravy zdiva - Zednické práce - Topenářské a elektrikářské práce - Demoliční práce - Sanace - Výkopy příkopů, jam, přípojek či základů - A mnoho dalších


Izolace střech Praha

Izolace střech Praha

Firma Stavby a izolace Praha s.r.o. se specializuje na: - Ploché i šikmé střechy včetně zateplení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Stavební práce, Izolace -zateplování a Rekonstrukce

Stavební práce, Izolace -zateplování a Rekonstrukce

Provádíme kompletní stavební práce, novostavby i rekonstrukce. Nabízíme zateplování budov, realizace fasád, vodotěsných izolací a střech. Vlastníme ISO 9001:2001. Izolace a zateplování budov, fasády, vodotěsné izolace, střechy (ploché i šikmé s tvrdou krytinou), rekonstrukce balkonů a lodžií, půdní vestavby a nástavby, sádrokartony, poradenství. Stavební práce: - hrubé stavby - rekonstrukce koupelen - opravy elektroinstalací - opravy zdiva - zednické práce - topenářské práce - elektrikářské práce - demoliční práce - tesařské práce - pokrývačské práce - sanace - výkopy příkopů, jam, přípojek, základů.Další produkty a služby
  • izolování a hydroizolace, tepelné izolace, zateplení budov a fasád, izolace proti chemikáliím


Související články
Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora
Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

Stavění, budování, opravy i zateplování, to všechno vyžaduje kvalitní materiály, moderní technologii a profesionální přístup. Každá profesionální pomoc se hodí včetně odborných konzultací a dalšího poradenství. A abyste pro několik věcí nemuseli na několik různých míst, tak vše pod jednou střechou poskytuje firma K&T SYSTÉM, s.r.o. se sídlem v Kutné Hoře.


Hydroizolace, zateplení a sanace terasy, balkonu, lodžie a fasády
Hydroizolace, zateplení a sanace terasy, balkonu, lodžie a fasády

Potřebujete na svém domě provést kvalitní hydroizolaci? Nebo zateplení fasády? Či sanaci ploché střechy, terasy, balkonu nebo lodžie? V tom případě se obraťte na firmu, POPAS CZ, která sídlí v Trutnově.


Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby
Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Ještě jste neslyšeli o nadkrokevní izolaci? Jedná se o systém zateplení šikmé střechy. Jedna z nejnovějších technologií. Odborně Vám ji může provést firma BUČEK střechy. Firma provádí spolehlivě a odborně i veškeré ostatní práce na střechách - kompletní zastřešení budov, pokládka střešní krytiny, rekonstrukce střech a mnohé další služby.


Kompletní stavební práce a kanalizace
Kompletní stavební práce a kanalizace

Touha po vlastním domě bývá mnohdy nerealizovatelná nejen kvůli financím, ale třeba i kvůli tomu, že si netroufáte na stavbu svépomocně. Naštěstí však tento problém můžete velice rychle vyřešit a kromě stavby domu na klíč si můžete nechat zrealizovat i veškeré inženýrské sítě. A tyto služby v jednom poskytuje firma jednatele Karla Rulfa, RULF Nová Paka s.r.o.