AZ INVEST REAL s.r.o.


Slivenecká 1070/39, Praha 5 152 00

Společnost je certifikována dle ISO 9001:2001.

STAVEBNÍ ČINNOST:
- stavby na klíč, novostavby (včetně projektu)
- rodinné domy a domky i větší projekty
- architektonické studie a návrhy
- rekonstrukce bytů a nebytových prostor
- půdní vestavby, nástavby, přístavby
- rekonstrukce střech, dodávky - nové střešní pláště, šikmé i ploché střechy
- opravy a zateplování fasád
- zateplení objektů
- sádrokartony, montáž sádrokartonů
- štuky (štukatérské práce)
- drobné terénní úpravy a pokládka dlažby, zámková dlažba
- ocelové konstrukce, zámečnické práce..

DALŠÍ SLUŽBY:
- bourací práce
- zemní a výkopové práce
- veškeré řemeslné práce - sádrokartonářské, zednické, tesařské, klempířské, pokrývačské, podlahářské, elektrikářské.
- stavební autodoprava - odvoz suti a odpadu vč. ekologické likvidace

IČ: 27393453
DIČ: CZ27393453
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Martin Škarda

Pokládka zámkové dlažby, dlážděné chodníky, obrubníky, Praha

Pokládka zámkové dlažby, dlážděné chodníky, obrubníky, Praha

Nabízíme služby v oblasti realizace drobných terénních úprav: - pokládka zámkové dlažby - různé obrazce - dlážděné chodníky, obrubníky. Provádíme kvalitní zámkové dlažby a jsme schopni uskutečnit rychlou realizaci dlážděných chodníků a příjezdových cest, včetně instalace obrubníků. Pro správnou pokládku zámkové dlažby je nejdůležitější příprava a provedení podkladních vrstev na kterém závisí výsledná životnost a vzhled pokládané dlažby. Veškeré zemní práce včetně podkladních vrstev provádíme samozřejmě jako ucelenou a kompletní zakázku včetně dodávky zámkové dlažby. Nabízíme také veškeré další stavební práce pro stavbu i rekonstrukci rodinných domů - veškeré řemeslné práce, střechy, fasády atd. Neváhejte se na nás obrátit se svojí poptávkou!


Jádrové, štukové fasády, renovace starých fasád, zateplení, Praha

Jádrové, štukové fasády, renovace starých fasád, zateplení, Praha

Stavební firma nabízí zejména pro Prahu a okolí: - klasické jádrové a štukové fasády - opravujeme historické fasády - renovujeme staré fasády - zateplování starých i nových objektů - nátěry fasád - opravy nebo renovace klempířských částí fasád - lešenářské práce související s fasádou. Další činnosti: - elektroinstalace - zdravotechnika - ústřední topení - zámečnické práce + sádrokartony - práce malířské a natěračské - práce pokryvačské a klempířské - práce tesařské.


Rodinné domy, rekonstrukce a výstavba rodinných domů na klíč

Rodinné domy, rekonstrukce a výstavba rodinných domů na klíč

Nabízíme veškeré práce spojené s výstavbou či rekonstrukcí rodinných domů, domků i větších projektů. Rodinné domy stavíme na klíč. Nabízíme všechny stavební práce: - základovou konstrukci - hrubou stavbu - elektroinstalaci - topenářské a instalatérské práce - veškeré omítky - dokončovací práce - terénní úpravy. Dále jsme schopni zajistit také projekt a stavební dozor. Referenční stavby naleznete na našich www stránkách...


Tesařské práce, truhlářské práce, výstavba altánů, pergoly, Praha

Tesařské práce, truhlářské práce, výstavba altánů, pergoly, Praha

Nabídka tesařských a truhlářských prací: - provádíme veškeré tesařské práce pro bytové i nebytové domy - nabízíme tesařské práce včetně truhlářských pro výstavby krovů, altánů či pergol - Praha a okolí. Další činnosti: - elektroinstalace - zdravotechnika - ústřední topení - zámečnické práce + sádrokartony - práce malířské a natěračské - práce pokryvačské a klempířské.


Volné kapacity - zednické práce, vyzdívky, betonáž podlah, Praha

Volné kapacity - zednické práce, vyzdívky, betonáž podlah, Praha

Stavební firma se sídlem v Praze nabízí volné kapacity pro zednické práce: - veškeré zednické práce pro bytové objekty - vyzdívky nosných i nenosných stěn - vnitřní i vnější omítky - betonáže podlah - zateplování fasád. Profil činnosti společnosti: - bytová výstavba (výstavba RD) - rekonstrukce objektů, adaptace - opravy památek - výstavba výrobních a zdravotních provozů - výstavba průmyslových hal - zateplování budov.


Stavba, ploché střechy, šikmé střechy, krovy, opravy krovů, Praha

Stavba, ploché střechy, šikmé střechy, krovy, opravy krovů, Praha

Dodáváme střechy všech typů - ploché i šikmé střešní pláště s tvrdou nebou měkkou krytinou, provádíme nové krovy pro rodinné domy, opravy starých krovů, výměny starých krovů za nové. Nejvíce zakázek realizuje v Praze a okolí. Profil činnosti stavební firmy: - bytová výstavba (výstavba RD) - rekonstrukce objektů, adaptace - opravy památek - výstavba výrobních a zdravotních provozů - výstavba průmyslových hal - zateplování budov - opravy fasád.


Přijmeme stavbyvedoucího. Nabídka práce stavbyvedoucí volná pozice

Přijmeme stavbyvedoucího. Nabídka práce stavbyvedoucí volná pozice

Stavební firma se sídlem v Praze přijme stavebního technika na pozici stavbyvedoucího pro stavební zakázky v Praze a okolí. Zaručujeme výborné pracovní podmínky.Další produkty a služby
  • bourací a demoliční práce, jeřábnické práce, bourání ocelových konstrukcí, práce s těžkou technikou
  • slaboproudé a silnoproudé elektromontáže, rekonstrukce elektroinstalací, montáže telefonních linek, elektrické rozvody, elektrorevize
  • izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace proti stékající vodě, tepelné izolace
  • montáž okapů, oplechování parapetů, pokládka střech, výměna střešní krytiny, zateplení střech, pokládání falcované krytiny
  • zateplování budov, malířské práce, sádrokartonářské práce, prodej sádrokartonu, minerální podhledy
  • vázané konstrukce krovů, montáž příhradových konstrukcí, opravy dřevěných konstrukcí, bednění a podpůrné konstrukce
  • jednoduché zednické práce, betonování, zdění zdiva, montáž prefabrikátů, povrchové úpravy zdiva
  • nákup pozemků, investiční záměry, výstavba a prodej nemovitostí, pronájem budov a kanceláří, generální dodavatel staveb
  • novostavby bytových domů, nové byty k prodeji, nové byty k pronájmu, garážová stání v novostavbě, garáže v novostavbě
  • renovace bytových domů, zateplení paneláků, modernizace rodinných domků, opravy střech, zateplení objektů, výměna oken


Související články
Oprava a rekonstrukce historických krovů a roubenek - Vysočina a celá ČR
Oprava a rekonstrukce historických krovů a roubenek - Vysočina a celá ČR

Tesařství Břetislav Kocián je firma, která se stala mistrem ve svém oboru. Provádí opravy a rekonstrukce historických krovů, zejména u věží, kostelů a zámků, ale i opravy a rekonstrukce roubenek a to po celé České republice. Zajistí profesionální přístup a mají bohaté zkušenosti.


Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů
Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů

Nedílnou součástí každé stavby je vyřešení otázky elektroinstalace. Bez té se žádná moderní budova, ať už domovní, nebo průmyslová, neobejde. Společnost Manel se sídlem v Praze je připravena položit základy kvalitní a spolehlivé elektroinstalace ve všech domovních i průmyslových objektech.


Modulové, mobilní, přenosné rodinné domy
Modulové, mobilní, přenosné rodinné domy

Chcete bydlet ve vlastním domově, ale nemůžete si dovolit milionové hypotéky? Nechcete se zadlužit hypotékou na třicet let? V tom případě máme pro vás řešení. Modulové, mobilní či přenosné rodinné domy, které staví naše firma PKD, s.r.o., mohou být vybudovány jako mobilní, tedy je můžete později nechat převést, ale mohou být také nepřenosné, smontované na místě za velmi nízkou cenu!


Průmyslové podlahy z betonu
Průmyslové podlahy z betonu

Ohledně betonových podlah všechno ví a všechno zná Pavel Machů – Stavby PM. Sídlí ve Zlínském Kraji, ale zakázky provádí po celé České republice. Zaměřují se na betonové průmyslové podlahy, a to jak formou interiérových tak také venkovních typů. Dále provádí speciální povrchové úpravy betonových podlah i opravy starších podlah.