A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. EKO úklid Praha Brno


Na Plzeňce 1236, Praha 5 150 00

Naše společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. se specializuje především na komplexní úklidové služby, pravidelný a jednorázový úklid.
Naše firma sídlí na Praze 5, naší pobočku najdete v Brně.

Můžeme Vám nabídnout široký sortiment služeb.
Provádíme:
- pravidelný úklid kanceláří, domů, nemocnic a zdravotnických zařízení
- mytí oken
- strojové čištění garáží, hal a skladů
- čištění koberců a voskování parket
- chemické čištění a voskování schodů a podlah.

Pravidelný úklid kanceláří zahrnuje: luxování, mytí WC, koupelen, kuchyňky a radiátorů. Stíráme podlahy a prach, vyneseme Vám koš s odpadky, vypereme utěrky, ubrusy a záclony a také Vám dodáme toaletní papír a tekuté mýdla. V případě zájmu vyčistíme koberce.

Úklid Vašeho domu zahrnuje to samé jako úklid v kancelářích.

Rozpis pravidelného úklidu činžovních a panelových domů můžeme provádět v následujících intervalech s vybranými službami. 1x týdně, 1x měsíčně, 2x měsíčně a nebo 2x ročně.

Mytí oken provádíme školám, kancelářím a především je důležité mytí oken po stavbě, které Vám také poskytneme.
Myjeme:
- obyčejná okna na dosah od země (špaletová, plastová, vakuová, euro okna)
- členitá či atypická okna, s patentní ventilací, šroubovací, do 3 m výšky
- okna otvíraná ven a okna špatně přístupná
- šroubovací okna na dosah od země
Všeho druhu nad 3 m do 5 m výšky.

Strojové čištění garáží, hal a skladů provádíme za pomocí profesionální úklidové techniky, vlastníme kotoučové stroje.

Při úklidu více domů poskytujeme množstevní slevy.
Operativně řešíme jakékoli další požadavky zákazníka.
Dbáme především na spokojenost našich zákazníků.

IČ: 48029947
DIČ: CZ48029947
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Úklid zdravotnická zařízení Praha - zneškodňování nežádoucích bakterií a mikrobů

Úklid zdravotnická zařízení Praha - zneškodňování nežádoucích bakterií a mikrobů

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. zajištuje pravidelný úklid zdravotnických zařízení.


Ekologický úklid kanceláří i domácností Praha - moderní technologie

Ekologický úklid kanceláří i domácností Praha - moderní technologie

Chcete mít zdravý domov, kancelář? Prostě máte rádi čistotu a ještě navíc zdravou a ekologickou? Bez roztočů, plísně, mikrobů..?


Pravidelné úklidy domů Praha - rychlé a kvalitní úklidové služby

Pravidelné úklidy domů Praha - rychlé a kvalitní úklidové služby

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. zajišťuje pravidelné úklidy společných prostor v obytných domech v rámci celé Prahy.


Úklid kanceláří a domů Praha - Cena měsíčního úklidu již od 1.850,- Kč

Úklid kanceláří a domů Praha - Cena měsíčního úklidu již od 1.850,- Kč

Naše společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. provádí a nabízí úklidy kanceláří, úklid domů, úklidové služby a úklidové práce.


Pravidelný úklid domů a kanceláří od podlah až po mytí oken (Praha, Brno)

Pravidelný úklid domů a kanceláří od podlah až po mytí oken (Praha, Brno)

Potřebujete kompletně uklidit váš dům nebo kancelář, ale žádná úklidová společnost vám neumí zajistit všechny potřebné služby? Ušetřete si nervy i peníze a vsaďte na společnost A.W.I.S. Správa, systémy. My se nebojíme žádného úkolu a o vaše prostory se postaráme od čistění koberců až po vyprání špinavých záclon. Nejen rodinné domy potřebují pravidelný úklid, proto nabízíme také úklid kanceláří, nemocnic, nebo škol. Provedeme pro vás jednorázový úklid po rekonstrukci, nebo se o váš objekt budeme starat v pravidelných intervalech. Problémem pro nás nejsou drobné práce, jako je luxování, mytí koupelen, vynášení koše nebo praní, ani nestandardní úkoly. Pro vaši spokojenost nabízíme například tyto úklidové služby: · Strojové čistění garáží, hal a skladů · Čistění koberců · Voskování parket · Chemické čistění a voskování schodů Také s mytím oken si díky společnosti A.W.I.S. Správa, systémy nemusíte už nikdy dělat starosti. Perfektně umyjeme i okna těžko dostupná nebo atypicky řešená. Dokonce okna na stavbě nebo po rekonstrukci budou po našem zásahu jako nová. Naše úklidová společnost je zkrátka sázka na jistotu, tak na nic nečekejte a navštivte naši pobočku v Praze nebo Brně.


Úklidové práce Praha

Úklidové práce Praha

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. nabízí úklidové práce v Praze a blízkém okolí. Například: pravidelný úklid kanceláří - pravidelně uklízíme pro firmy po Praze - uklízíme kanceláře, provozy, kavárny - mytí oken, čištění koberců na mokro - uklízíme 7 dní v týdnu (dle požadavků) - nárazové úklidy kanceláří při stěhování. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Jednorázové a pravidelné úklidy Praha

Jednorázové a pravidelné úklidy Praha

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. nabízí jednorázové a pravidelné úklidy v Praze a okolí. Úklidové služby všeho druhu: - pravidelné úklidy domů, kanceláří, provozoven - veškeré úklidové služby pro činžovní a panelové domy - mytí oken - generální úklidy - pravidelné úklidy - strojový úklid - čištění koberců extraktorem - úklid a čištění kanceláří, bytových prostor, supermarketů - úklid hotelů. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Úklid činžovní a panelové domy Praha

Úklid činžovní a panelové domy Praha

Naše společnost zajišťuje pravidelné úklidy společných prostor v obytných domech v rámci celé Prahy. Pravidelný úklid domů Pravidelný úklid činžovní a panelové domy, novostavby Při úklidu více domů poskytujeme množstevní slevy. Cena měsíčního úklidu od 1.650,- Kč Pro více informací nás kontaktujte na 773 233 884 Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Úklid kancelářské prostory Praha

Úklid kancelářské prostory Praha

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. provádí pravidelné i jednorázové úklidy administrativních a kancelářských budov a prostor. Pro administrativní budovy zajišťujeme také dodávky hygienických potřeb. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


CRM systém UNIQ, ERP systémy Praha

CRM systém UNIQ, ERP systémy Praha

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. poskytuje služby z oblasti internetu a software se zaměřením na: - CRM SYSTÉM - internetové obchody - redakční systémy (dynamické www stránky) - webhosting. Prodáváme a upravujeme na zakázku: - CRM systém - Internetové obchody - Redakční systémy - Fakturační software. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Komplexní úklidové služby Praha - Ceny měsíčního úklidu od 1.650,- Kč

Komplexní úklidové služby Praha - Ceny měsíčního úklidu od 1.650,- Kč

Naše společnost nabízí: - úklidové služby všeho druhu - pravidelné úklidy domů, kanceláří, provozoven - veškeré úklidové služby pro činžovní a panelové domy - mytí oken - generální úklidy - pravidelné úklidy - strojový úklid - čištění koberců extraktorem - úklid a čištění kanceláří, bytových prostor, supermarketů - úklid hotelů. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.Další produkty a služby
  • úklid domácnosti, úklid veřejných prostor, úklid staveb, mytí oken, vysávání koberců, žehlení prádla, utírání prachu, mytí podlah


Související články
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu od roku 1993. Nabízí kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Vyklízí nejrůznější prostory, jako jsou byty, sklepy, dvory, půdy, nebytové prostory i další objekty. Už si nemusíte dělat starosti ani s likvidací pozůstalosti. Zajistíme kompletní služby.


Odstraňování graffiti – víme, jak na to!
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene
Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.


Úklidy bytů, domů, komerčních prostor, údržba zeleně a vyklízecí práce
Úklidy bytů, domů, komerčních prostor, údržba zeleně a vyklízecí práce

Úklid, věc, která nám zabere zbytečně moc času. Čas je drahocenný a raději jej můžete strávit jinak než jenom neustálým pobíháním s hadrem v ruce po bytě či po velkém domě.