Advokátní kancelář Monika Hulová Mgr.


Boleslavská 31, Stará Boleslav 250 02

Nabízím:
- právní služby v českém i anglickém jazyce
- advokátní a právnické služby.

Právo:
- obchodní
- občanské
- pracovní
- rodinné
- trestní
- správní.

Ve vztahu ke klientům uplatňuji individuální přístup, který následuje jejich obchodní, osobní a časové možnosti a potřeby a hledí na jejich právní formu, profesní zaměření a specializaci.

Při poskytování právní pomoci se řídím heslem, že existuje několik variant, jak ji realizovat a já se snažím najít nejefektivnější, nejhospodárnější a nejjednodušší řešení klientových problémů.

Při zastupování klientů a zajišťování právní pomoci zachovávám mlčenlivost o všech skutečnostech, se kterými se v průběhu zastupování seznámím. To platí i po skončení poskytované služby.

IČ: 71467823
DIČ:
Okres: Praha-Východ
Právní forma: svobodné povolání
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • patentová a známková kancelář, ochrana duševního vlastnictví, advokátní kancelář, komplexní právní servis, rozvody manželství


Související články
Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Patentová, známková a advokátní kancelář Praha
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Ochranné známky a patenty na vynálezy
Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.