Roman Mastný


Římská 21, Praha 2 - Vinohrady 120 00

Zahradnické služby.

IČ: 62898426
DIČ: CZ7501220221
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Bc. Roman Mastný

Zahradnické služby Praha

Zahradnické služby Praha

Zahradnické služby. Projekce: - situační zobrazení zahrady - osazovací plán - technická správa - 3D zobrazení Realizace zahrad: - soukromé zahrady - zimní zahrady - střešní zahrady - firemní zahrady Realizace interiérů: - údržba - hydroponie - aranžmá, vazba Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Návrhy zahrad Praha

Návrhy zahrad Praha

Společnost Zahradní architektura se zabývá: - realizací zahrad a to: - soukromích zahrad - zimních zahrad - střešních zahrad - firemních zahrad. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Závlahové systémy Praha

Závlahové systémy Praha

Společnost Zahradní architektura Roman Mastný mimo jiné realizuje na klíč závlahové systémy, od projektu až po realizaci . Realizace spočívá: - v napojení na zdroj vody včetně případného čerpadla - montáž filtrace - zemní práce - pokládka rozvodného potrubí - montáž závlahového detailu (trysky, ventilové šachty,ventilů,dešťových čidel,kapkové závlahy atp. ) - nastavení řídící jednotky dle požadavků majitele - zaškolení obsluhy a doladění systému po realizaci - záruční a pozáruční servis závlahových systémů. Podrobnější informace najdete na našich www stránkách www.zahradnicke-sluzby.cz


Pokládka dřevěné dlažby

Pokládka dřevěné dlažby

Společnost Zahradní architektura nabízí dřevěné dlažby. Dlažba: - je vyrobena z tvrdých listnatých dřevin - odolává vlhkosti - dubové a akátové dřevo. Levnější variantou jsou dlažby z jehličnatých dřevin, které kvůli nižší odolnosti doporučujeme spíše pod zastřešené pergoly. Dlažba je vhodná do exteriéru, případně do altánů apod . Dřevěné dlažby vypadají perfektně jako cestička v zahradě, stejně jako podlaha u pergol, příjezdové cesty, garážové stání, terasy u bazénu, chodníky nebo podlaha v psím kotci. Pro použití v exteriéru se doporučuje použít chemická ochrana dřeva. Pod střechou není impregnace nezbytně nutná. Takto je dřevo chráněno proti dřevokazným houbám a hmyzu nikoliv proti působení vlhkosti. Impregnace je stálá. Pokládka dřevěné dlažby se provádí podobně jako u klasické zámkové dlažby Dřevěná dlažba má výborné tepelně izolační vlastnosti, velmi snadno se opravuje a perfektně tlumí zvuk. Dřevěné dlažby vynikají nízkou hmotností a jsou zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Umělé travní koberce pokládka Praha

Umělé travní koberce pokládka Praha

Společnost Zahradní architektura nabízí umělé travní koberce: od belgické firmy Namgrass. Umělé koberce jsou ideálním povrchem pro realizace soukromých zahrad, teras, zelených střech, dětských hříšť, sportovišť i veřejných prostranství. Umělé koberce zaručují přírodní vzhled, výborné vlastnosti a výraznou úsporu nákladů na následnou údržbu. Záruka je prodloužena až na 10 let pro všechny produkty. K dispozici je 13 typů, nejpoužívanější jsou: - Infinity - Touch - Wawe - Ascari - Play - Meadow i barevné Colours. Pokládku umělých travních koberců provádíme za cenu 100 Kč za 1 m2. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • komplexní pozemkové úpravy, úpravy zahrad, úpravy parků, realizace prvků ÚSES, revitalizace toků, rekultivace krajiny, zakládání stromořadí, likvidace invazních druhů rostlin
  • zahrady na míru, 3d vizualizace zahrad, rozvržení plochy zahrady, architektura zahrad, okrasná zeleň a jezírka


Související články
Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5
Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.


GARD&N nabízí přírodní i moderní realizace zahrad
GARD&N nabízí přírodní i moderní realizace zahrad

Dostavujete nový rodinný dům, ale při pohledu z okna vás čeká jen výhled na neosázenou plochu? Nebo máte u svého domu již zařízenou zahradu, se kterou však nejste spokojení? Obě zmíněné situace jsou výzvou pro společnost GARD&N. Nabízíme kompletní realizace zahrad i přestavbu těch stávajících. Vybírat přitom můžete z mnoha typů zahrad – vyplníme přání i toho nejnáročnějšího zákazníka.


Koupací jezírka a biobazény pro přírodní koupání u vás doma
Koupací jezírka a biobazény pro přírodní koupání u vás doma

Koupání a relaxace na zahradě, to už dávno nemusí znamenat jenom vodní radovánky v plastovém nafukovacím bazénu. V posledních letech získávají i v oblasti koupání na oblibě přírodní materiály, a z nich vybudované biobazény či koupací jezírka. Přírodní koupací jezírko nebo biobazén vám tak může splnit sen o přírodním koupání přímo na vaší zahradě.


Komplexní sadovnická a zahradní činnost
Komplexní sadovnická a zahradní činnost

Každá zahrada je důležitou součástí a také pýchou všech domů. Splňuje účel praktický, ale především estetický a proto není na škodu odevzdat veškerou realizaci konečného vzhledu profesionálům, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům a postarají se i o další údržbu. Tak jako i Zahradnické služby Knotek & Veselka ze Štětí.