DŘEVOSTYL CZ s. r. o.


Českobratrská 84, Přelouč 535 01

Výroba:
- atypické dřevěné palety
- výroba beden
- řezivo surové
- řezivo sušené
- řezivo hoblované
- výroba palet pro domácí i zahraniční klienty

IČ: 25288962
DIČ: CZ25288962
Okres: Pardubice
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Hana Bartoňová

Dřevěné palety a bedny

Dřevěné palety a bedny

Společnost DŘEVOSTYL CZ - vyrábí atypické dřevěné palety a bedny - prodává palety do Pardubic, Hradce Králové a celé ČR - zajišťuje ošetření IPPC palety - vyrábí dřevěné obaly - provádí sušení dřevěného materiálu - vyrábí dřevěné bedny - dodává atypické dřevěné palety Výhodou naší firmy je rychlost a kvalita výroby palet a beden. Neváhejte nás kontaktovat, obratem Vám vytvoříme cenovou nabídku a návrh skladby palety.


Výroba dřevěných palet Hradec Králové, Svitavy – DŘEVOSTYL CZ Pardubice

Výroba dřevěných palet Hradec Králové, Svitavy – DŘEVOSTYL CZ Pardubice

-vyrábíme atypické i standartní dřevěné obaly – palety a bedny. -palety i bedny dodáváme v mokrém nebo sušeném stavu - možnost tepelného ošetření se značkou IPPC. - cenu palety navrhujeme dle požadavků na rozměr, nosnost a specifických prvků palety - palety ve standartní kvalitě - palety vyrobíme rychle a kvalitně Mezi naše zákazníky patří nejen firmy z Pardubic, ale i z Hradce Králové, Svitav, Kolína, Chrudimi a z celého regionu.


Atypické dřevěné bedny a palety, dřevěné obaly DŘEVOSTYL CZ

Atypické dřevěné bedny a palety, dřevěné obaly DŘEVOSTYL CZ

Atypické dřevěné bedny a palety, dřevěné obaly DŘEVOSTYL CZ Pardubice Společnost DŘEVOSTYL CZ - vyrábí atypické dřevěné bedny a palety - dodává dřevěný obalový materiál - dodává dřevěné bedny a palety nejen do Pardubic, Hradce Králové ale i do Prahy, Brna a celé ČR - prodává dřevěné přepravní obaly - zajišťuje tepelné ošetření IPPC - prodává bedny a palety - dodává atypické dřevěné bedny Naše firma Vám vyrobí dřevěné palety a bedny dle Vašeho přání a v domluveném termínu.


Výprodej řeziva na palety, výprodej hřebíky

Výprodej řeziva na palety, výprodej hřebíky

-hranol 75x75 mm, cena 2500,- Kč/m3 -hranol 50x100x2400 mm, cena 3600,- Kč/m3 -prkna 22x75x3000 mm sušená, cena 4150,- Kč/m3 -prkna 14x75x600 mm, cena 2500,- Kč/m3 -prkna 14x75x800 mm, cena 2500Kč Kč/m3 -hřebíky konvexní do linky na palety -výrobce Hašpl -2,8/3,1 x 30 cca 2424 kg, cena 20,- Kč/kg -2,8/3,1 x 32 cca 500kg, cena 20,-Kč/kg


Prodej palet Kolín, Hradec Králové,Přelouč – DŘEVOSTYL CZ Pardubice

Prodej palet Kolín, Hradec Králové,Přelouč – DŘEVOSTYL CZ Pardubice

- výroba a prodej dřevěných palet - výroba a prodej dřevěných beden - prodej řeziva-hranoly a prkna - tepelné ošetření palet a označení IPPC - standartní palety, atypické palety


Dřevěné obaly, přepravní obaly, palety a bedny, DŘEVOSTYL CZ Pardubice

Dřevěné obaly, přepravní obaly, palety a bedny, DŘEVOSTYL CZ Pardubice

- jsme výrobci atypických dřevěných palet a atypických dřevěných beden - jsme výrobci standartních dřevěných palet a beden - palety a bedny vyrábíme ve standartní kvalitě pro výrobu palet - vlastníme certifikát pro ošetření palet s označení m IPPC - výdej palet provádíme ve všední dny po – pá od 6 do 16 hodin. - u pravidelně se opakující výroby držíme část výroby skladem pro dodávky tzv. Just in TimeDalší produkty a služby
  • stavební řezivo z jehličnanů, stavební řezivo z listnáčů, impregnované stavební řezivo, sušené stavební řezivo, omítaná prkna, neomítaná prkna, středové fošny, čtvercové dřevěné hranoly, dřevěné latě
  • stromečkové a atypické palety, europalety a paletové ohrádky, EUR a IPPC palety, přepravní bedny


Související články
Prodej truhlářského řeziva Znojmo
Prodej truhlářského řeziva Znojmo

Záleží vám na vaši truhlářské výrobě a chcete prodávat výrobky pouze z kvalitních materiálů? Kvalita je zárukou spokojenosti a návratnosti zákazníků. Proto vše začíná výběrem materiálů a to i v případě dřeva. Pro kvalitní truhlářskou výrobu zajisté oceníte truhlářské řezivo vysoké kvality, které vám zajistí společnost FABRI-MORAVIA, s.r.o. z Moravských Budějovic.


Náhradní plnění
Náhradní plnění

Náhradní plnění – pro některé lidi španělská vesnice. Toto téma se týká zaměstnavatelů a ukládá jim ze zákona jednu povinnost. Jakmile zaměstnavatel zaměstnává více jak 25 lidí, musí také zaměstnat lidi se zdravotním postižením. V případě, že to neuskuteční, může buďto zaplatit vysokou pokutu nebo naopak může nakoupit zboží od jiné firmy, která zaměstnává více jak 50% lidí zdravotně postižených. Tento požadavek splňuje i firma Akart CZ spol. s.r.o.


Dřevoprodej Jiří Hrůza: Stavebně truhlářská výroba a dřevo
Dřevoprodej Jiří Hrůza: Stavebně truhlářská výroba a dřevo

Dřevoprodej Ostrava je dlouholetým dodavatelem dřeva určeného na stavební využití, ale také dodavatelem stavebních truhlářských výrobků. Kromě samotného prodeje můžete využít i odborné poradenství, díky kterému se naučíte dřevu rozumět, a stane se součástí vašeho prostředí. Největší výhodou je, že nemusíte nakupovat pouze přímo na prodejně v Ostravě, ale také přes eshop, který umožňuje nákup pro zákazníky z celé ČR.


Prodej truhlářského a stavebního řeziva – Telč, Slavonice, Třešť, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou
Prodej truhlářského a stavebního řeziva – Telč, Slavonice, Třešť, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou

Máte stavební firmu? Jste živnostník a pracujete se dřevem? Vyrábíte nábytek na zakázku, potřebujete často přesná prkna z různých druhů dřevin? Velice rádi vyhovíme a vytvoříme i na míru přesná prkna a fošny. Takto opracované řezivo následně můžete použít při stavbě domu, rekonstrukci, ale také při výrobě nábytku.