č. 93
Mladoňovice 675 32
tel.: +420 603 232 884
email: wood.rakusan@volny.cz

KONTAKT
VíCE >

řezivo, palivové dřevo Vysočina, Jihomoravský, Jihočeský kraj, Třebíč, Moravské Budějovice

Sušené řezivo, Wood Rakušan Marek Rakušan +
DALŠÍ
FOTKY
Naše firma je na trhu od roku 1994 a začala se zabývat výrobou a produkcí sušeného i vzduchosuchého truhlářského řeziva.
Na skladě máme okolo 18 druhů dřevin v různých silách a délkách. Po 20-ti letech práce a zkušeností se dřevem naše firma rozšířila výrobu o štípané palivové dřevo a o hoblované řezivo, jako jsou terasová prkna, plotová prkna, podlahová prkna a palubky.

Truhlářské, sušené řezivo, terasové, plotová, podlahová prkna, terasovky, plotovky, terasová prkna modřín, douglaska, řezivo pro truhláře, prodej palivového dřeva Znojmo, Dačice, Telč, Studená, Jemnice, Středočeský kraj.

Smrkové, dubové, modřínové, akátové, borové, jasanové, bukové, olšové, lipové, ořechové, ořešákové, jilmové, habrové, břízové, douglaska řezivo:
- prkna
- terasová prkna
- plotová prkna
- podlahová prkna
- palubková prkna
- fasádní obkladová prkna
- fošny
- dřevo.

Řezivo-18 druhů dřevin (smrk, borovice, modřín, douglaska, dub evropský, dub americký červený, buk, jasan, javor, bříza, olše, habr, třešeň, akát, lípa, jilm, topol, ořech evropský, ořech americký, hruška, osika). Truhlářské řezivo vyrábíme z kvalitních výřezů. Tyto výřezy řežeme na prkna a fošny o tloušťkách 25, 30, 40, 50, 60, 70 a 80 mm, dlouhé 3, 4 a 5 m. Řezivo sušíme na 8-12%. Po dohodě lze objednat i vzduchosuché řezivo nebo jiný rozměr.

Hoblované řezivo - můžeme vyrobit v max. rozměru 230mm x 160mm. Toto řezivo vyrábíme na čtyřstranné 6-ti hřídelové fréze. Můžeme hoblovat jak rovné, tak profilované tvary. Řezivo můžeme vyrobit z našeho nebo Vašeho materiálu. Terasová prkna vyrábíme z modřínu a douglasky v rozměru- síla 26mm, šířka 145mm a délka od 3000mm do 5000mm. Z jedné strany jsou hrubé drážky, z druhé strany jemné vlnky.

V roce 2009 se firma přestěhovala do vlastních výrobních a skladovacích prostor, které se nachází v Mladoňovicích (okr. Třebíč). V dalších letech jsme investovali do nové technologie, nutné ke kvalitní a efektivní výrobě.
V současné době chystáme další investice do technologie výroby, aby kvalita a produktivita stále narůstala. Na výrobu našich produktů používáme dřevo z certifikovaných lesů s certifikátem PEFC. Toto dřevo si sami vybíráme, abychom si zajistili kvalitu vstupního materiálu a tím i konečnou kvalitu výrobku.
Vzhledem k tomu, že jsme menší rodinná firma, přistupujeme ke každému zákazníkovi osobně a snažíme se mu co nejlépe poradit tak, aby byl maximálně spokojený.
VÍCE

Zařazení do katalogu:

Biopaliva
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
, Dřevěné polotovary
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
, Stavební řezivo
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
, Tuhá paliva
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
WEBOVÁ STRÁNKA Wood Rakušan Marek Rakušan

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA Wood Rakušan Marek Rakušan

http://www.woodrakusan.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Wood Rakušan: V naší firmě dřevu rozumíme

Wood Rakušan: V naší firmě dřevu rozumíme

Sháníte kvalitní palivové dřevo, ale spolehlivého dodavatele hledáte marně? Vsaďte na služby rodinné firmy Wood Rakušan. Již od roku 1994 se úspěšně věnujeme zpracování dřeva pro nejrůznější účely. Všechny produkty včetně palivového dřeva si sami vyrábíme a zaručíme tak jejich nejvyšší kvalitu. V naší firmě totiž dřevo jenom neprodáváme, my mu opravdu rozumíme.

VÍCE
Nejlepší truhlářské řezivo hledejte u firmy Wood Rakušan

Nejlepší truhlářské řezivo hledejte u firmy Wood Rakušan

Bezpečný sklad, široká nabídka dřevin a letité zkušenosti v oboru jsou to, co dělají z firmy Wood Rakušan jedničku ve zpracování a prodeji řeziva. Nabízíme kvalitní truhlářské i hoblované řezivo, které ocení výrobci nábytku i podlah. Chcete vyrábět ty nejlepší dřevěné výroby? Pak nakupte to nejlepší řezivo.

VÍCE
VÍCE ČLÁNKŮ

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Prodej hoblovaného dřeva a řeziva - podlahová, palubková prkna

Prodej hoblovaného dřeva a řeziva - podlahová, palubková prkna

Výroba a prodej sušeného řeziva určeného pro truhlářskou a stavební činnost. Hoblování dřeva, hoblované řezivo, palubková prkna dodává WOOD RAKUŠAN.

Prodej a výroba kvalitního palivového dříví v Jihočeském kraji

Prodej a výroba kvalitního palivového dříví v Jihočeském kraji

Terasová prkna, 18 druhů řeziva, palivové dřevo, hoblované řezivo, dřevo z certifikovaných lesů Vám dodá firma Wood Rakušan z Mladoňovic

Dodávka, prodej palivové dřevo-měkké, tvrdé dřevo, dovoz Jihočeský kraj

Dodávka, prodej palivové dřevo-měkké, tvrdé dřevo, dovoz Jihočeský kraj

Měkké i tvrdé palivové dřevo s dovozem, prodej, dodávka palivového dřeva, volně sypaného dřevo, specialista na dřevo je firma Wood Rakušan Marek Rakušan.

Měkké a tvrdé dřevo-palivové dřevo, výroba a prodej, distribuce Jihomoravský kraj

Měkké a tvrdé dřevo-palivové dřevo, výroba a prodej, distribuce ...

Výrobu a prodej měkkého a tvrdého palivového dřeva ze smrku, borovice, z dubu, buku, břízy, jasanu, akátu zajišťuje firma Wood Rakušan Marek Rakušan z okresu Třebíč.

Terasová prkna douglaska, plotová, podlahová, palubová, obkladová prkna, řezivo pro truhláře

Terasová prkna douglaska, plotová, podlahová, palubová, obkladová ...

Výroba a produkce sušeného i vzduchemsuchého truhlářského řeziva. Terasová prkna douglaska, plotová, podlahová, palubová, obkladová prkna a řezivo dodává firma WOOD RAKUŠAN.

Prodej truhlářského sušeného řeziva z kvalitních výřezů, nejen pro truhlářství i stavebnictví

Prodej truhlářského sušeného řeziva z kvalitních výřezů, nejen pro ...

Kvalitní truhlářské řezivo. Sušené řezivo z kvalitních výřezů nejen pro truhlářství i stavebnictví dodává firma Wood Rakušan Marek Rakušan.

Prodej volně sypaného palivového dřeva Třebíč

Prodej volně sypaného palivového dřeva Třebíč

Chcete-li zásobu palivového dřeva, pak neváhejte a přijeďte k nám. Naše společnost WOOD RAKUŠAN se zabývá výrobou a prodejem volně sypaného nejen palivového dříví. Na výrobu používáme dřevo z certifikovaných lesů s certifikátem PEFC, ...

Prodej měkkého a tvrdého palivového dřeva Vysočina

Prodej měkkého a tvrdého palivového dřeva Vysočina

Chcete si udělat zásoby palivového dřeva? Naše firma WOOD RAKUŠAN vyrábí a prodává palivové dřevo měkké a tvrdé v délkách 25, 30, 33, 40, 45 a 50cm(popřípadě 1m). Z měkkého palivového dřeva nabízíme smrk a borovice, z tvrdého pak buk, ...

VÍCE MICROSITE


Wood Rakušan
Marek Rakušan

č. 93
Mladoňovice
675 32

Telefon:
+420 603 232 884
Email:
email
Web:
IČ: 47354283
DIČ: CZ7204191445
Okres: Třebíč
Právní forma podnikatel se ŽO
Kontaktní osoba: Marek Rakušan
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
VÍCE

OBRÁZKY

left right

Sušené řezivo, Wood Rakušan Marek Rakušan


Sušené řezivo, Wood Rakušan Marek Rakušan

POBOČKY

Centrála
Wood Rakušan
č. 93, Mladoňovice 675 32
GPS: 49°0′29.92″ N, 15°38′48.3″ E
Wood Rakušan
Marek Rakušan
Budějovická, Jemnice 675 31
GPS: 49°1′4.71″ N, 15°35′8.26″ E
Marek Rakušan

VÍCE