ALINEA Voyages s.r.o.


Bayerova 24, Brno 602 00

Cestovní agentura. Průvodcovská a delegátská činnost.
Specializace na poznávací zájezdy do Francie a Itálie, v nabídce však máme ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi i další nádherné destinace.
Na trhu působíme již více než 20 let - od roku 1993.
Od roku 1993 organizujeme poznávací zájezdy do Francie, se zaměřením na hlavní město Paříž. V rámci dopravy si můžete vybrat letadlo nebo autobus (autokar), nabízíme i pohodové cestování bez nočních přejezdů. Na výběr máte z několika balíčků, podle toho, co chcete v Paříži zažít - více informací na našem webu.
V rámci Francie organizujeme velké množství dalších poznávacích zájezdů, např. do Alsaska, Franche-Comté, Burgundska, Bretaně, Provence, na Francouzskou Riviéru a na Zámky na Loiře, nabízíme různé tématické zájezdy, např. jedinečné a oblíbené zájezdy s odborným průvodcem Po stopách dvou světových válek ve Francii I, II a III.
Máme také velké zkušenosti v organizování poznávacích zájezdu do Itálie. Letecky nebo autobusem s námi můžete poznat Řím, Vatikán, Benátky, vydat se za operou do Milána.
Dále organizujeme školní a tématické zájezdy pro kolektivy a pro odborníky na mezinárodní veletrhy a konference.
Pravidelným klientům a větším skupinám poskytujeme zajímavé slevy.
Vydejte se s námi za poznáním, gastronomií, dobrým vínem a věříme, že se k nám opět vrátíte.

Naše služby v kostce:
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY FRANCIE:
- Paříž
Letecky, autokarem bez nočních přejezdů, eurovíkendy.
- Alsasko
- Franche-Comté
- Burgundsko
- Zámky na Loiře
- Bretaň
- Francouzská Riviéra
- Provence
- zájezdy s vojenskou tématikou
- servis pro nezávislé cestovatele.
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY ITÁLIE:
- Řím a Vatikán
Letecky z Prahy a Vídně, eurovíkendy
- za operou do Milána
- Florencie, s výletem do Sieny a Pisy
- Neapolský záliv a Řím
- Benátky a ostrovy
- Dolomity
DALŠÍ ZEMĚ VE SPOLUPRÁCI S PARTNERSKÝMI CK:
- Londýn letecky z Brna
- Izrael
- Petrohrad a Moskva letecky.

IČ: 29311632
DIČ: CZ29311632
Okres: Brno-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: PhDr. Anna Bruzlová

Dárkové poukazy na zájezdy, poznávací zájezdy do Francie, Itálie a jiných zemí

Dárkové poukazy na zájezdy, poznávací zájezdy do Francie, Itálie a jiných zemí

Rádi byste obdarovali Vaše přátele, nebo pracovníky? V tom případě neváhejte a postarejte se jim o skvělé zážitky. Stačí pouze, když se obrátíte na nás, a my se o vše postaráme. Lze si vybrat jakou hodnotu bude poukaz mít, a to až do výše ceny zájezdu. Váš přítel, známý či zaměstnanec si pak vyberete dovolenou dle jeho představ z naší nabídky, nebo také z katalogů CK, se kterými máme uzavřenou spolupráci. Částka, která bude uvedena na poukazu, se pak odečítá z ceny vybraného zájezdu. Poukaz je také možné dát jako dárek zaměstnancům či obchodním partnerům. U nás máte na výběr zájezdy do Itálie, Francie, Slovinska, Rakouska, Ruska, dále i na Srí Lanku či Izraele. Neváhejte a navštivte nás u nás v kanceláři v Brně. Více informací najdete na webových stránkách.


Poznávací zájezd Řím, Vatikán, prodloužený letecký víkend v Římě

Poznávací zájezd Řím, Vatikán, prodloužený letecký víkend v Římě

Pokud byste rádi poznali jedno z nejvýznamnějších a nejkrásnějších evropských měst Řím, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi bychom Vás pozvali na prodloužený letecký víkend v Římě s odletem z Prahy. Navštívíte Vatikán, kde si prohlédnete sídlo papeže a kouzelné okolí Říma s vinicemi a vulkanickými jezery v Castelli Romani. Prodloužený letecký víkend v Římě má zajištěn program na 4 dny. Bude se Vám věnovat odborný průvodce a zajistíme pro Vás ubytování v moderním čtyřhvězdičkovém hotelu Sheraton Roma****, ve čtvrti EUR v jižní části města. Navštívíte s námi nejvýznamnější pamětihodnosti města - Koloseum, Konstantinův oblouk, Palatin, Pantheon nebo Andělský hrad. Přejeme si, abyste během pobytu v Římě viděli co nejvíce, ale hlavně si užili příjemnou dovolenou. Budete mít také čas na posezení a ochutnání italské kávy, zmrzliny, vína a jiných italských specialit. Neváhejte a navštivte nás u nás v cestovní kanceláři, kterou najdete v OD VICHR na ulici Kobližná. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na webových stránkách.


Poznávací zájezdy do Francie, prodloužený letecký víkend v Paříži

Poznávací zájezdy do Francie, prodloužený letecký víkend v Paříži

Toužíte poznat jedno z nejkrásnějších měst ve Francii? V tom případě neváhejte a leťte s námi do Paříže. Zde na Vás čekají muzea, galerie, typické kavárny, restaurace a úžasná atmosféra. Můžete se procházet krásnými úzkými uličkami, kde najdete plno butiků a krámků. Po celou dobu zájezdu se Vám bude plně věnovat odborný český průvodce. Ubytování Vám zajistíme v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu "Renaissance La Defense****", jež je součástí hotelového řetězce Marriot. Zájezd zahrnuje program na 4 dny s odletem z pražského letiště Václava Havla. Navštívíme známé pařížské památky, jako jsou Eiffelova věž, Vítězný oblouk, Champs-Elysées, nebo světoznámé muzeum Louvre. Zažijete plavbu lodí po Seině, ochutnáte tradiční francouzskou kuchyni ve formě zážitkové večeře nebo můžete také navštívit zámek a zahrady ve Versailles. Program je sestaven tak, abyste poznali Paříž co nejlépe a zároveň si užili krásnou dovolenou. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Bretagne autokarem, Bretaň autobusem, poznávací zájezdy Francie z Brna

Bretagne autokarem, Bretaň autobusem, poznávací zájezdy Francie z Brna

Naše cestovní kancelář Vám nabízí možnost navštívit jednu z nejkrásnějších částí Francie - Bretaň - Bretagne. Bretaň Vás jistě okouzlí svým divokým skalnatým pobřežím, drsnou i romantickou přírodou a bohatými lidovými a náboženskými tradicemi. Poznávací zájezd autobusem do Bretgne trvá 8 dní a má bohatý program. Záleží nám na tom, abyste poznali krásu tohoto regionu a zároveň si užili hezkou dovolenou. Pohodlné cestování Vám zajistí moderní autobus. Spát budete od prvního dne v pohodlí hotelu. Pro více informací o programu zájezdu do Bretaně nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši kancelář v Brně na ulici Kobližná.


Vojenské historické zájezdy, zájezdy s vojenskou tématikou Francie

Vojenské historické zájezdy, zájezdy s vojenskou tématikou Francie

Máte rádi historii a vojenskou tématiku? Vydejte se s námi po stopách světových válek a zažijte historický zájezd plný zajímavostí. Vojenský historický zájezd zahrnuje spoustu úžasných míst - začíná u Maginotovy linie, pokračuje k Verdunu, až do Normandie. Během 8 dnů navštívíte bojiště, muzea i pietní místa. Doprovázet Vás bude odborný průvodce, který vše doplní zajímavým výkladem. Pohodlí při cestování Vám zajistíme moderní autobus. Nabízíme i další zájezdy do Francie s vojensko-historickou tématikou. Pro více informací o historických zájezdech nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši kancelář v Brně na ulici Kobližná.


CK Alinea - prodloužený letecký víkend Paříž, eurovíkend v Paříži, letecky z Prahy

CK Alinea - prodloužený letecký víkend Paříž, eurovíkend v Paříži, letecky z Prahy

Vydejte se s námi do Paříže a zažijte nádherný prodloužený víkend s bohatým programem, odborným průvodcem a gastronomickými lahůdkami. Ubytování budete mít zajištěno v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu "Renaissance La Defense", hotelového řetězce Marriot. Zájezd zahrnuje program na 4 dny s odletem z pražského letiště. Pochopitelně navštívíte nejznámější pařížské památky, jako jsou Eiffelova věž, Vítězný oblouk, Champs-Elysées, nebo světoznámé muzeum Louvre. Navíc můžete zažít plavbu lodí po Seině, ochutnat tradiční francouzskou kuchyni ve formě zážitkové večeře nebo navštívit zámek a zahrady ve Versailles. Program je sestaven tak, abyste poznali Paříž co nejlépe a zároveň si užili hezkou dovolenou. Pro více informací kliněte na odkaz "více zde". CK Alinea - cestujte s námi za poznáním.


CK Alinea - prodloužený letecký víkend v Římě, poznávací zájezd Řím, Vatikán, letecky z Prahy

CK Alinea - prodloužený letecký víkend v Římě, poznávací zájezd Řím, Vatikán, letecky z Prahy

Poznejte s námi jedno z nějvýznamnějších a nejkrásnějších světových měst - Řím. Prohlédněte si sídlo papeže a obdivujte kouzelné okolí Říma s vinicemi a vulkanickými jezery v Castelli Romani. Prodloužený letecký víkend v Římě zahrnuje bohatý program na 4 dny, služby odborného průvodce a ubytování v moderním čtyřhvězdičkovém hotelu Sheraton Roma, ve čtvrti EUR v jižní části města. Během zájezdu navštívíte nejvýznamější pamětihodnosti města, jako jsou Koloseum, Konstantinův oblouk, Palatin, Pantheon nebo Andělský hrad. Našim cílem je, abyste během pobytu v Římě poznali co nejvíce, ale zároveň si užili příjemnou dovolenou. Samozřejmě bude čas i na posezení a ochutnání italské kávy, zmrzliny, vína a dalších italských specialit. Pro více informací o tomto zájezdu klikněte na odkaz "více zde". CK Alinea - cestujte s námi za poznáním.


CK Alinea - zájezdy s vojenskou tématikou Francie, vojensko historické zájezdy, autobusem z Brna

CK Alinea - zájezdy s vojenskou tématikou Francie, vojensko historické zájezdy, autobusem z Brna

Vydejte se s námi po stopách dvou světových válek a zažijte zájezd plný zajímavostí. Zájezd zahrnuje spoustu úžasných míst - začíná u Maginotovy linie, pokračuje k Verdunu, až do Normandie. Během 8 dnů navštívíte bojiště, muzea a pietní místa. Samozřejmě vás bude doprovázet odborný průvodce, který vše doplní zajímavým výkladem. Pohodlí při cestování vám zajistí moderní autobus, cestou tam ani zpět vás nečeká únavný noční přejezd. Nabízíme i další zájezdy do Francie s vojensko historickou tématikou. Více informací na našem webu, po kliku na odkaz "více zde". CK Alinea - cestujte s námi za poznáním.


CK Alinea - Bretaň autokarem, Bretagne autobusem, poznávací zájezd, Francie, odjezd Brno

CK Alinea - Bretaň autokarem, Bretagne autobusem, poznávací zájezd, Francie, odjezd Brno

S námi máte možnost navštívit jednu z nějkrásnějších částí Francie - Bretaň. Bretaň vás jistě okouzlí svým divokým skalnatým pobřežím, drsnou i romantickou přírodou a bohatými lidovými a náboženskými tradicemi. Autobusový zájezd do Bretaně trvá 8 dní a má bohatý program. Záleží nám na tom, abyste poznali krásu tohoto regionu a zároveň si užili hezkou dovolenou. Pohodlné cestování vám zajistí moderní autobus, s námi vás nečekají noční přejezdy. Spát budete od prvního dne v pohodlí hotelu. Více o programu zájezdu do Bretaně se dozvíte na našem webu, kliněte na odkaz "více zde". CK Alinea - těšíme se na vaši návštěvu.Další produkty a služby
  • zahraniční pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, tuzemské pobyty, last minute, prodej letenek, průvodcovské služby


Související články
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, nebo třeba pomůže s přípravou vaší důležité obchodní cesty.


Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.
Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Zajišťujeme víza do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Saudské Arábie, Vietnamu, Ázerbajdžánu, Barmy nebo Bangladéše. Zajistíme i veškeré s tímto spojené služby.


Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia
Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Máte v plánu procestovat kus světa a navštívit země, do kterých budete potřebovat turistické vízum? Nemáte přehled o tom, v jakých zemích platí vízová povinnost, nebo tápete v množství dokumentů nutných k vyřízení víza? Obraťte se na společnost Agnesa Bohemia s.r.o. Rádi vám pomůžeme zařídit víza do různých zemí.


Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví
Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Na plavbu na FIT lodi na Jadranu Vás zve společnosti Nika Yacht. Užijte si spojení s přírodou na moři při plavbě i na pevnině při cvičení čchi kung. Toto cvičení je prospěšné jak pro tělesné, tak i pro duševní zdraví.