JUDr. Jaroslav Kubát


Topolová 19/1420, České Budějovice 370 08

Odhad nemovitostí JUDr. Jaroslav Kubát - soudní znalec - odhadce cen nemovitostí - posudky - smlouvy - právník - zajištění prodeje nemovitostí
Znalecké posudky v oboru ekonomika – oceňování nemovitostí
Oblast působení:
- České Budějovice, Tábor, Praha.
Konzultační čínnost
v Českých Budějovicích, příp. v Praze na základě vzájemné dohody.
Napište krátkým mailem Váš problém, který potřebujete řešit při nakládání s nemovitostí, a já Vám poradím, zda potřebujete znalecký posudek nebo spíše tržní odhad. Zařídím Vám i veškeré právní služby spojené s nakládáním s nemovitostí jako je vypracování všech druhů smluv (kupní, darovací, směnná, nájemní apod.) návrhů na vklad do katastru nemovitostí a veškerý další právní a technický servis.

IČ: 70517100
DIČ:
Okres: České Budějovice
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • dědické právo, vlastnické právo, rozvody a výživné, právo obchodních společností, obhajoba v přípravném řízení
  • oceňování nemovitostí, tržní hodnota, znalecké posudky, odborné expertízy, odhad a oceňování majetku


Související články
Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Patentová, známková a advokátní kancelář Praha
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb
NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, realizační společnost nebo uživatel objektu, obraťte se na nás.