Marek Pitra


Nové Sady 31, Brno 602 00

Specializovaná prodejna:
-potřeby pro chovatele a milovníky papoušků
-strava papoušků, zrniny
-zdravá výživa pro papoušky
-krmivo, výživa - dokrmovací směsi, granule, ořechové plody, tyčinky, zrní, vitamíny, minerály
-vitaminové a minerální doplňky
-klece a voliéra - malé, střední, velké, nerez, komaxit
-časopisy pro chovatele NOVÁ EXOTA a PAPOUŠCI
-literatura, knihy, velký výběr
-hračka, miska, sépiová kost, písek
-doplňky s motivem papoušků - sklenice, pohlednice, kresby, malby
-ptačí stromy a hračky.

Prodej a chov papoušků:
-dospělý i mládě
-papoušci - senegalský, kapský, královský, žako, Alexandr velký, Ara zelenokřídlý, Ara ararauna, Papoušek konžský, Amazoňan modročelý, Ara červenoramenná, Aratinga zlatá, Agapornis, Rosela, Korela, Andulka, Kakadu
-možno zajistit i jiné druhy.

Konzultace a poradenství při výběru papouška.

IČ: 67604013
DIČ:
Okres: Brno-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Marek Pitra

Krmiva pro papoušky,e-shop, Brno

Krmiva pro papoušky,e-shop, Brno

Specializovaná prodejna LORACENTRUM, Brno dodá krmivo pro papoušky. Internetový prodej, e-shop. Dokrmovací směsi: -KAYTEE EXACT HAND FEEDING ALL BABY BIRDS, univerzální směs pro ruční krmení všech druhů papouščích mláďat, dóza 500 gr nebo sáček 2,3 kg -KAYTEE EXACT HAND FEEDING MACAW, směs pro ruční krmení speciálně pro ary s vyšším obsahem tuku sáček 2,3 kg -NUTRI BIRD A19, kompletní krmivo pro ruční dokrmování mláďat, v dóze 800 g a 3 kg -NUTRI BIRD A21, kompletní krmivo pro ruční dokrmování mláďat, v dóze 800 g a 3 kg. Granule: -AYTEE EXACT RAINBOW PARROT, celoroční granule pro středně velké a velké papoušky -KAYTEE EXACT RAINBOW BREEDER PARROT, pro papoušky v chovné sezóně, univerzální pro všechny druhy papoušků -PRETTY BIRD AFRICAN SPECIAL, pro africké papoušky ( např. agapornisy, senegalské papoušky, papoušky konžské, žaky ) -PRETTY BIRD HI – PRO, papoušky kakadu a amazoňany, určeny pro druhy s vyšší potřebou bílkovin -PRETTY BIRD HI – ENERGY, pro papoušky s vyšší potřebou tuku ( ary ) -Ovocné granule ZUPREEM, s obsahem vitamínů a minerálů, které papoušci potřebují pro zdravý život a rozmnožování. Všechny druhy granulí u nás na prodejně najdete v originálním balení nebo i rozvažované. Zrniny: -proso žluté, proso červené, proso šedé, nahý oves, kardi, lesknice, semenec, ostropestřec, slunečnice černá, žíhaná, bílá, lněné semínko, dýňové semeno, pohanka, čirok, nigr. Směsi zrnin: -DELI NATURE -PRESTIGE - VERSELE LAGA -AVICENTRA. Ořechové plody: -burské ořechy -cedrové ořechy -pekanové ořechy -lískové oříšky -pistáciové ořechy. Tyčinky: -pomeranč -kiwi -ořechy -ovocná směs. Vitamíny, minerály: -ACIDOMID E -AMIVIT E -OPTIMIN E -AQUACAR E -KNOBLAMIN E -ELEKTROLYT E -ORLUX. Více na webových stránkách v odkazu níže.


Chovatelské potřeby pro papoušky Brno

Chovatelské potřeby pro papoušky Brno

Specializovaná prodejna LORACENTRUM, Brno se zabývá prodejem papoušků a chovatelskými potřebami pro papoušky. Poskytujeme: -ručně dokrmená mláďata papoušků -konzultace a poradenství při výběru papouška -klece, voliéry a jejich výbava -ptačí stromy a hračky pro papoušky -zrniny a směsi zrnin, krmivo -vitamínové a minerální doplňky -papouščí pelety -dokrmovací směsi -odborná literatura o papoušcích -olejomalby, kvaše, akvarely s motivy papoušků -doplňkový sortiment s papouščí tématikou.


Specializovaná prodejna papoušků Loracentrum

Specializovaná prodejna papoušků Loracentrum

Specializovaná prodejna papoušků Loracentrum v Brně vám nabízí kompletní servis a poradenství při výběru papouška. Velký výběr krmiv různých značek i míchaných podle vlastních receptur. Dále klece, hračky, kávovníkové větve a stromy, literaturu a jiné doplňkové předměty. Prodejna NOVÉ SADY 31 (vedle areálu Elektro Spáčil) e-shop: www.eloracentrum.czDalší produkty a služby
  • krmiva a doplňky výživy, péče o psy, kočky a koně, akvaristika a teraristika, ptáci a hlodavci


Související články
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.


Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.