GLOBAL SECURITY s.r.o.


Zbrojovácká 1593, Vsetín 755 01

Společnost GLOBAL SECURITY s.r.o. se zabývá ostrahou a ochranou majetku a osob, instalacemi zabezpečovacích a kamerových systémů. Poskytuje komerční bezpečnostní služby pro podniky, organizace či instituce.

Služby:
-ostraha a ochrana majetku a osob
-fyzická ostraha objektů a firem
-Patrol systém - opakovaná kontrola střeženého místa mobilní hlídkou
-monitorování objektů na PCO (pult centrální ochrany)
-kontrola dočasně práce neschopných zaměstnanců
-elektronická zabezpečovací signalizace (EZS)
- komerční i rozsáhlé systémy pro objekty s nejvyššími riziky
- návrh konkrétního řešení dle výše rizika napadení, systémových a režimových požadavků
-elektronická požární signalizace (EPS)
- konvenční i adresovatelné systémy od renomovaných výrobců
- různé cenové hladiny
-kamerové systémy (CCTV)
- vhodný doplněk k zabezpečovacím systémům
- sledování a zaznamenávání vnitřních i venkovních prostor
- samostatný celek či součást zabezpečovacíh systémů nebo
domovních videotelefonů
- možnost přenášení videa prostřednictvím internetu
-vyhledávání a snížení majetkové trestné činnosti uvnitř objektů klienta
-zásahová jednotka
-osobní ochrana
-doprovody klientů
-pořadatelská činnost
-ostraha kulturních akcí - koncerty, sportovní události
-správa majetku
-údržbářské, úklidové práce, úklid komunikací, údržba travních ploch.

Školení v oblasti ochrany zdraví při práci a požární ochrany:
-bezpečnost práce a požární ochrana - BOZP A PO
-školení bezpečnosti práce - zpracování a vedení dokumentace, prevence, pracovní úrazy
-školení požární ochrany - zpracování a vedení dokumentace, prevence
-školení řidičů referentů
-školení první pomoci.

IČ: 29370701
DIČ: CZ29370701
Okres: Vsetín
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Marcela Pokorná

Instalace elektronické zabezpečovací, požární, kamerové systémy Vsetín

Instalace elektronické zabezpečovací, požární, kamerové systémy Vsetín

Společnost GLOBAL SECURITY s.r.o. Vám jako specialista na poskytování komplexních služeb v oblasti bezpečnosti exkluzivně nabízí zajištění instalace elektronických zabezpečovací systémů (EZS), elektronických požárních systémů (EPS) a kamerových systémů (CCTV). Hledáte-li cestu, jak ochránit Váš domov, firmu či podnik před vloupáním či jiným nebezpečím, pak právě Vám společnost GLOBAL SECURITY s.r.o. pomůže na základě zkušeností získaných dlouholetou praxí a Vašich individuálních požadavků zvolit to nejideálnější řešení. Elektronické zabezpečovací systémy - nabídka širokého sortimentu zařízení od jednoduchých komerčních systémů až po rozsáhlé systémy určené pro objekty se specifickými požadavky na bezpečnost - zabezpečení navrhováno dle konkrétních systémových a režimových požadavků klienta a dle výše rizika napadení daného objektu Elektronické požární systémy - nabídka uceleného sortimentu konvenčních i adresovatelných požárních systémů od řady renomovaných výrobců v různých cenových hladinách Kamerové systémy - sledování a zaznamenávání vnitřních i venkovních prostor - možnost zapojení jako součást zabezpečovacího systému nebo domovního videotelefonu či jednotlivě s možností on-line přenášení videa prostřednictvím internetu Nenechávejte věci náhodě a obraťte se na společnost GLOBAL SECURITY s.r.o., která Vám pomůže najít to nejlepší řešení v oblasti bezpečnosti práve pro Vás!


Ostraha kulturních a sportovních akcí, koncertů Vsetín, Zlín, Brno

Ostraha kulturních a sportovních akcí, koncertů Vsetín, Zlín, Brno

GLOBAL SECURITY s.r.o. se zabývá nejen ostrahou a ochranou majetku a osob, ale také zajišťujeme ostrahu kulturních a sportovních akcí či koncertů. Poskytujeme ochranu před fyzickými a verbálními útoky a nepřipustíme jakéhokoliv potencionálního útočníka. Zjišťujeme tyto služby: -ostraha a ochrana majetku a osob -fyzická ostraha objektů a firem -Patrol systém - opakovaná kontrola střeženého místa mobilní hlídkou -monitorování objektů na PCO (pult centrání ochrany) -kontrola dočasně práce neschopných zaměstnanců -EZS - elektronická zabezpečovací signalizace -EPS - elektronická požární signalizace -dohledové centrum CCTV - zařízení nebo lokalit kamerovými systémy -vyhledávání a snížení majetkové trestné činnosti uvnitř objektů klienta -zásahová jednotka -osobní ochrana -doprovody klientů -pořadatelská činnost -ostraha kulturních akcí - koncerty, sportovní události -správa majetku - údržbářské, úklidové práce, úklid komunikací, údržba travních ploch.


Ochrana a správa majetku Vsetín, Zlín, Brno

Ochrana a správa majetku Vsetín, Zlín, Brno

GLOBAL SECURITY s.r.o. se zabývá ostrahou a ochranou majetku a osob: -fyzická ostraha objektů a firem - průmyslové podniky, hospodářské, obchodní, výrobní instituce -monitorování objektů na PCO (pult centrání ochrany).


Kamerové dohledové centrum Vsetín, Zlín, Brno

Kamerové dohledové centrum Vsetín, Zlín, Brno

GLOBAL SECURITY s.r.o. zajišťuje kamerové dohledové centrum: -monitorování lokalit -zajištění lokalit kamerovými systémy -poskytujeme důkazní materiál pro účely Policie ČR -používáme kvalitní technologie -monitorujeme vše v objektu a řešíme ihned vzniklé problémy např. výskyt podezřelých osob atd.Další produkty a služby
  • poplašné systémy, požární alarmy, servis elektronických poplašných systémů, detektory pohybu, bezdrátové alarmy
  • ochrana majetku, ochrana osob, ostraha objektů, instalace zabezpečovacích zařízení, sledování kamerovými systémy
  • elektronické zabezpečovací systémy, požární hydranty, hasicí přístroje, technické plyny, hasičské vozy
  • elektrická zabezpečovací signalizace, venkovní zabezpečovací systémy, mechanické zábranné systémy, posouzení bezpečnosti
  • studium cizích jazyků, sportovní aktivity, doplňkové vzdělávání, profesní firemní vzdělání


Související články
Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace
Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace

Abychom si lépe přiblížili, čím se tato společnost zabývá, začneme tím, že se jedná o společnost, která byla založena za účelem vzdělávání dospělých občanů. Mezi jejich hlavní úkoly patří zrealizování rekvalifikací, vytváření analýz a organizační zajišťování. Pomohou každému s dotacemi i nejrůznějšími fondy. Vzdělávací činnost poskytují v oblasti dotačního managementu už dlouhou dobu.


Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.


Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy
Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.


Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.