EVEREST servis s.r.o.


Malešická 3312, Praha 10 - Malešice 108 00

EVEREST servis s.r.o., Praha 10 - lešení, mobilní oplocení, stavebniny, traťové dodávky stavebního materiálu..

IČ: 27631257
DIČ: CZ27631257
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Helena Baumgartnerová

Návrhy posouzení lešení oplocení Praha

Návrhy posouzení lešení oplocení Praha

Společnost EVEREST servis s.r.o. nabízí návrhy a posouzení lešení a oplocení. Vypracujeme odborné návrhy a posouzení. Poradíme Vám jak nejlépe a nejefektněji zajistit přístup na Vaší stavbě i pro ty nejnáročeji přístupná místa na fasádě (fasádní lešení), tak i v prostoru (prostorové lešení, pojízdné a výškové věže, speciální konstrukce,...) Více info naleznete zde:


Demontáž lešení Praha

Demontáž lešení Praha

Společnost EVEREST servis s.r.o. nabízí demontáž lešení. Zajišťujeme demontáž a lešenářské práce a to v krátkých časových sekvencích dle Vašeho přání. Dbáme na bezpečnost práce a čistotu při provádění montážnických prací. Více info naleznete viz odkaz níže:


Kompletní zásobování staveb Praha

Kompletní zásobování staveb Praha

EVEREST servis s.r.o. je obchodní společností, specializovanou na oblast stavebnictví. Jsme zaměřeni na servisní činnost dočasných stavebních konstrukcí (DSK) a dodávek stavebních materiálů. Veškeré naše služby doplňujeme kompletním zajištěním dopravy včetně manipulace hydraulickou rukou. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Praha montáž lešení a oplocení

Praha montáž lešení a oplocení

Společnost EVEREST servis s.r.o. nabízí montáž lešení a oplecení. Zajistíme: - montáž - demontáž - lešenářské práce. Také velice důrazně dbáme na bezpečnost práce a čistotu při provádění montážnických prací. Více info naleznete zde:


Návrhy lešení Praha

Návrhy lešení Praha

Společnost EVEREST servis s.r.o. nabízí návrhy lešení. Vypracujeme odborné návrhy a posouzení. Poradíme Vám jak nejlépe a nejefektněji zajistit přístup na Vaší stavbě i pro ty nejnáročeji přístupná místa na fasádě. Více info naleznete viz odkaz níže:


Stavebniny Praha

Stavebniny Praha

Společnost EVEREST servis s.r.o. nabízí prodej stavebního materiálu: - kamiónové dodávky materálu na stavby po celé ČR - traťové dodávky - dodávky přímo od výrobce na Vaši stavbu - kompletní zásobování staveb - individuální řešení - rychlé a včasné dodání. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Prodej lešení - Layher Praha

Prodej lešení - Layher Praha

Společnost EVEREST servis s.r.o. nabízí tyto své služby: - prodej lešení - Layher včetně veškerých komponentů a příslušenství - pronájem trubkového lešení na členitěší typy fasád nebo prostorů - návrhy lešení - odbodná konzultace a doporučení technika - statické výpočty - součást projektů - montážní práce - montáž a demnotáž lešení - doprava - s hydraulickou rukou, velká kapacita. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Praha prodej a pronájem oplocení M 200

Praha prodej a pronájem oplocení M 200

Společnost EVEREST servis s.r.o.nabízí pronájem a prodej oplocení M 200 - průhledné. Sváry trubek, které tvoří obvodový rám plotu jsou po celém obvodu. Tento svár zajišťuje vyšší pevnost rámu. Drátěná výplň je vyrobena ze zinkovaného drátu a přivařena do obvodového rámu. Více info naleznete viz odkaz níže:


Pronájem Layher lešení Praha

Pronájem Layher lešení Praha

Pronájem Layher lešení: - fasádní lešení - pro rekonstrukce fasád i novostavby, pro zateplování domů, drobné opravy, malby, konstrukce pro reklamní bannery - prostorové lešení - pro rekonstrukce vnitřních prostorů a stěn, rekontrukce a malby stropních částí budov - pojízdné lešení - pojízdné věžě, rekonstruce ve výškách s možností mobilního přemístění a posunutí lešeňové věže, malby fasád Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Praha prodej oplocení CITY

Praha prodej oplocení CITY

Společnost EVEREST servis s.r.o. nabízí prodej oplocení CITY. Robustní, neprůhledné oplocení vhodné na stavby v centrech měst. Zamezují pohledu na stavby, zachycují nečistoty unikající ze staveb. Jednotlivé panely jsou spojeny bezpečnostními svorkami. Rám: horizontální U - profil 30/50 x 2 mm Výplň rámu: plastové/kovové panely Průměr trubky: vertikální 42 mm vertikálně Rozměr pole: 2 300 x 2 000 mm Hmotnost: 47 kg kov Více info naleznete zde


Půjčovna pojízdné lešení - věže Praha

Půjčovna pojízdné lešení - věže Praha

Pojízdné lešení - věže - půjčovna Nabízíme 2 typy pojízdných lešení: - 1.pojízdná hliníková lešení LAYHER - 2.pojízdné sestavy z lešení LAYHER ALLROUND - Ad 1/ pojízdná hliníková lešení LAYHER - výhody pojízdných hliníkových lešení LAYHER: - nízká hmotnost sestav i jednotlivých dílů - minimální počet potřebných dílů - jednoduchá montáž i demontáž - může montovat i pouze 1 pracovník V půjčovně nabízíme 2 typy z širokého sortimentu pojízdných lešení Layher.


Praha prodej mobilní oplocení

Praha prodej mobilní oplocení

Společnost EVEREST servis s.r.o. nabízí pronájem mobilního oplocení. Typ: HERAS:- průhledné a neprůhledné prostupnosti, včetně příslušenství. Zajišťujeme kompletní montáž i demontáž oplocení, včetně dopravy. . Také velice důrazně dbáme na bezpečnost práce a čistotu při provádění montáže a demontáže. Více info naleznete viz odkaz níže:


Lešení na klíč Praha

Lešení na klíč Praha

Lešení - kompletní servis lešení. Zajišťujeme lešení "na klíč" - lešení zapůjčíme, dovezeme, smontujeme, demontujeme, odvezeme. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Prodej a pronájem lešení Praha

Prodej a pronájem lešení Praha

Prodej a pronájem kompletního systému lešení: - fasádní lešení - prostorové lešení - pojízdné lešení - konstrukce pro reklamní bannery - bilboardy - ocelové konstrukce pro pódia a tribuny,…). Pracujeme s lešenovým systémem Layher Blizt a Layher Allround, které mají velkou přednost ve své snadné a flexibilní montáži.Další produkty a služby
  • sypký stavební materiál, pevný stavební materiál, prodej stavebnin, zdící materiál, prodej písku, prodej štěrku, prodej kamene, prodej cihel
  • obklady koupelen, dlažby interiérů, sortiment vybavení koupelen, spárovací hmoty, mrazuvzdorné dlažby, lepicí tmely
  • pálené střešní tašky, břidlicové desky, šindelová krytina, betonové střešní tašky, plastová střešní krytina, asfaltový střešní nátěr, plechová střešní krytina, břidlicové desky, došková krytina
  • kovové brány, gabionové koše, čtyřhranné pletivo, montáž oplocení, plotové sloupky a vzpěry, ostnaté a žiletkové dráty
  • rámové a modulové lešení, pronájem mobilních lešení, pracovní plošiny, přístupový věžový systém
  • elektrocentrály a čerpadla, závěsné vrátky, ližinové výtahy, shozy na suť, stavební míchačky, vibrační a hutnicí technika


Související články
Stavebniny Praha 9 – kompletní sortiment stavebního materiálu
Stavebniny Praha 9 – kompletní sortiment stavebního materiálu

Stavební materiál je žádaný sortiment na všechny stavby, rekonstrukce či jiné úpravy. Nejen zdící a jiné materiály, ale také okna, obklady, dlažby či různé prostředky potřebné ke stavebním pracím uvítáte u jednoho obchodníka. A přesně takové služby poskytuje firma STAVEXA – stavebniny, spol. s r.o. v Praze 9.


Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku a v dnešní době jsme autorizovaným dealerem značky Husqvarna. Pro naše zákazníky chceme vždy jen to nejlepší, a proto poskytujeme spolehlivý a rychlý servis a máme rozsáhlý sortiment zboží.


Výroba a prodej střešních krytin
Výroba a prodej střešních krytin

Hledáte kvalitní střešní krytinu od českého výrobce? Pak neváhejte využít firmu Besk. Ta se nachází v oblasti, kde se vyskytují velice kvalitní písky. Proto tašky od této společnosti jsou opravdu kvalitní. Vše zaručuje prvotřídní a spolehlivý materiál. Ten je příslibem vynikajícího výsledného produktu.


Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.