Zahrady Pelikán Pavel Pelikán


Klánovická 1309, Úvaly 250 82

Zahradnictví a realizace zahrad
údržba ploch, zahradní jezírka a voda v zahradách, kácení stromů, strojní zemní práce.


Mezi naše služby patří:
- realizace zahrad
- založení zahrady
- údržba zahrad
- realizace malých zahrad
- realizace velkých zahrad
- terénní úpravy
- návrhy zahrad
- kameny v zahradě
- terasy, ploty, dlažby
- jarní údržba
- pravidelná údržba zahrad
- podzimní údržba
- údržba veřejných ploch
- údržba parků
- zahradní jezírka
- okrasná jezírka
- koupací jezírka
- travní koberce
- prořezávání stromů
- kácení stromů
- vegetační úpravy .

Připravujeme také z řezaných květin květinové vazby, květinová aranžmá pro nejrůznější příležitosti včetně svateb i pohřbů.

Strojní zemní práce:
- bagrování
- Odvoz a dovoz zeminy
- Dovoz písků, štěrků, kamení
- Odvoz odpadů kontejnery
- Strojní práce.

Prodej volně ložených mat.
Vyklízení nemovitostí.

Prodej:
- rostliny
- substráty
- hnojiva a postřiky
- semena a sadba
- dekorační svíčky
- dárky
- dušičkové zboží
- adventní věnců
- vánoční svícny
- vánoční stromky.

IČ: 13800922
DIČ: CZ6412121309
Okres: Praha-Východ
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Pavel Pelikán

Údržba a realizace zahrad Praha Úvaly

Údržba a realizace zahrad Praha Úvaly

Naše společnost Zahrady Pavel Pelikán zakládá jakékoliv zahrady od předzahrádek přes skalky po lesoparky. Realizace malých a velkých zahrad: - celou plochu důkladně prostudujeme a nafotíme - vypracujeme návrh s rozpisem rostlin, materiálů, provedenými pracemi a cenovou kalkulací - nabídku předložíme ke konzultaci zákazníkovi - návrh zpracováváme zdarma, ale pouze pro klienty, kterým realizaci zahrady provádíme - klientovi ve stanoveném termínu předáváme hotovou zahradu - můžeme zajistit i automatický závlahový systém - cena každé realizace je individuální. - záleží jen na požadavcích a možnostech klienta. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Přírodní a zahradní jezírka, realizace Úvaly

Přírodní a zahradní jezírka, realizace Úvaly

Naše společnost Zahrady Pelikán - zahradnictví se zabývá např. touto činností: - prodejem rostlin - realizací zahrad - zahradní údržbou - realizací zahradních a přírodních jezírek a dalších služeb. Přírodní a zahradní jezírka: - nejprve se určí, jaký typ jezírka bude vhodný - jezírko s koupací zónou - jezírko "živé" ( rybičky. rostliny apod.) Další důležitou částí je: - filtrace - UV lampa - čerpadlo v jezírku - osázení jezírka a jeho okolí - vodní plocha se může také zastínit vysazením stromu v blízkosti jezírka - voda v zahradě se kombinujeme s kameny, dřevem a dřevěnými prvky, jako jsou dřevěná mola, můstky apod. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Kácení stromů odstraňování pařezů Úvaly

Kácení stromů odstraňování pařezů Úvaly

Společnost Zahrady Pelikán nabízí kácení stromů a odstraňování pařezů. Stromy kácíme ze země s nasměrováním padajícího kmene do míst s dostatkem prostoru. Ve složitějších případech používáme speciální techniku a vysokozdvižnou plošinu. Po kácení stromů odstraníme i zbylé pařezy : - strojně - ručnně. S kácením stromů máme velké zkušenosti. Dbáme na přání zákazníků. Více info naleznete viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • revitalizace zeleně, sadové úpravy, ošetření stávajících dřevin, výsadba stromů a keřů, ošetření trávníku
  • vazby květin, květinová aranžmá, řezané a hrnkové květiny, květinářské služby, šlechtění osiv, léčivé rostliny
  • realizace zahrad, navrhování parků, projekty zahrad, střešní zahrady, zahradní architektura, zahrady na klíč
  • svatební kytice, slavnostní kytice, kytice pro muže, gerbery, lilie, chryzantémy, pohřební věnce, karafiáty, kaly, růže, tulipány, květinové vazby, řezané květiny, pokojové květiny, orchideje
  • úprava zahrad, design zahrad, zahradní rostliny, zahradní technika, prodej stromků, prodej ovocných stromů, prodej květin, prodej semen, prodej okrasných rostlin


Související články
Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5
Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.


Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny
Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny

Do každé zahrady, ale třeba také na terasy a balkony neodmyslitelně patří krásné květiny. V Zahradnictví Petro Mělník je najdete! Pěstujeme a prodáváme zahradní, balkonové, ale i pokojové rostliny a bylinky. Vybrat a koupit si je můžete v samoobslužném skleníku na Mělníku nebo na našem e-shopu.


Obchodní společnost Agrogen, spol. s.r.o.
Obchodní společnost Agrogen, spol. s.r.o.

Tři samostatná pracoviště zaručují úspěšnost naší práce. Jedná se o šlechtitelskou stanici Slavice, která leží v okrese Třebíč. Dále je to šlechtitelská stanice Želešice, okres Brno-venkov. A v neposlední řadě je to obchodně manažerské středisko, týká se správy společnosti. Opět Brno-venkov, obec Troubsko.


Montáž automatických zavlažovacích systémů
Montáž automatických zavlažovacích systémů

Voda je základním stavebním prvkem lidského organismu a nejenom pro lidi je obzvláště důležitá, ale také pro ostatní živočichy a samozřejmě i rostliny, které by bez vody nepřežily. Hlavní náplní firmy AQUASTART spol. s. r.o., je montáž automatických zavlažovacích systémů. Postaráme se i o výrobu a prodej travních koberců.