Oknium, s.r.o.


Hrušovanská 24, Vojkovice 667 01

Jsme česká firma vyrábějící, dodávající a montující kvalitní plastová okna, plastové dveře dle přání klienta.
Produkty a služby dodáváme do firem, institucí, rodinných domů, bytů, škol i školek.
Svým klientům nabízíme dlouholeté zkušenosti, na trhu jsme již 9 let.

Montujeme, vyrábíme:
-5.-8. komorový systém
-vysoce kvalitní profil
-kování
-žaluzie, stínící technika
-zimní zahrady.

Plastová okna vyrábíme z velmi kvalitních okenních profilů německé firmy Schüco nabízející širokou škálu systémů, tvarů a barev.
Do oken je vsázeno kvalitní české skla - izolační dvojsklo i trojsklo.

Nabízíme také různé typy dveří a zárubní - interiérové, exteriérové, kovové, dřevěné, protipožární s požární odolností 30, 45 a 60 min, vchodové i bezpečnostní.
Zastupujeme výrobce dveří Dre, Portadoors, Invado a Mikea. Dveře a zárubně nabízíme v různých povrchových úpravách - dýha, laminát a fólie v širokém barevném provedení.
Dodací doba dveří a příslušenství je 4 - 6 týdnů v závislosti na výrobci.

Rolety a žaluzie:
-venkovní rolety s pohledovou schránkou
-rolety se zaomítací schránkou,
-rolety do systému Rono, Vario, rolety do schránek BAT G, rolety do nosné schránky
-látkové rolety - screeny
-rolovací mříže
-celokovové žaluzie GM200
-vertikální interiérové žaluzie
-markýzy.

Působíme v oblasti Moravský Krumlov, Rosice, Židlochovice, Hrušovany nad Jevišovkou.

IČ: 47900393
DIČ: CZ47900393
Okres: Brno-venkov
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Flekač

Kvalitní plastová okna jsou vizitkou vašeho bydlení

Kvalitní plastová okna jsou vizitkou vašeho bydlení

Plastová okna patří v současnosti mezi naprostý standard. Jsou cenově dostupné, vynikají přitom dlouhodobou životností a dobrými izolačními vlastnostmi. Firma Oknium spojila české skláře a jejich prvotřídní sklo společně s německým kováním a s německými profily. Vznikají tak kvalitní plastová okna, která budou vizitkou každého domu nebo bytu.


Plastové vchodové dveře i hliníkové dveře vám zajistí bezpečí a pohodu

Plastové vchodové dveře i hliníkové dveře vám zajistí bezpečí a pohodu

Vchodové dveře jsou zřejmě nejdůležitější součást každého rodinného domu. Také proto na ně jsou kladeny tak vysoké nároky. Právě vchodové dveře jsou totiž to, co každý uvidí jako první. Kromě zajímavého vzhledu by ale měly nabízet i dostatečnou ochranu a bezpečí pro vaši rodinu i majetek. Kde kvalitní vchodové dveře, které vám budou vyhovovat ve všech ohledech, najdete? Obraťte se na společnost Oknium. My vám nabízíme plastové vchodové dveře v nejrůznějších provedeních, ale i absolutní novinku – hliníkové dveře Schüco.


Kvalitní plastová okna od českého výrobce, dodávka, montáž Brno-venkov

Kvalitní plastová okna od českého výrobce, dodávka, montáž Brno-venkov

Výroba, dodávka a montáž kvalitních plastových oken, kvalitní plastová okna od českého výrobce, okna do rodinných i bytových domů, firem, dodává Oknium, s.r.o.


Výroba a montáž kvalitních plastových oken z německých profilů Schüco Ivančice

Výroba a montáž kvalitních plastových oken z německých profilů Schüco Ivančice

Výrobu, prodej a montáž kvalitních plastových oken z německých profilů Schüco, širokou škálu nejrůznějších okenních profilů, skel a kování, zajistí firma Oknium, s.r.o.


Český výrobce plastových oken, kvalitní plastová okna Pohořelice, Brno venkov

Český výrobce plastových oken, kvalitní plastová okna Pohořelice, Brno venkov

Český výrobce a prodejce montující a dodávající poctivá plastová okna z vysoce kvalitních okenních profilů, to je firma Oknium, s.r.o., z okresu Brno-venkov.


Dřevěné, kovové, protipožární, vchodové a bezpečnostní dveře, Pohořelice, Brno-venkov

Dřevěné, kovové, protipožární, vchodové a bezpečnostní dveře, Pohořelice, Brno-venkov

Prodej a dodávku kvalitních interiérových i exteriérových dveří. Dřevěné, kovové, protipožární, vchodové a bezpečnostní dveře koupíte od firmy Oknium s.r.o., z okresu Brno-venkov.


Plastová okna Brno, Brno venkov

Plastová okna Brno, Brno venkov

Provádíme: Výroba, dodávka a montáž plastová okna a vchodové dveře dle přání každého zákazníka. Montujeme, vyrábíme: -plastová okna, plastové okno -5.-8. komorový systém -německý profil Schüco -vysoce kvalitní profil -izolační trojsklo -plastové dveře, dveří -kování -žaluzie, stínící technika -zimní zahrady -různá barevná provedení Firma je zapsána v programu Zelená úsporám. Kvalita oken je doložena zkouškami - certifikací v laboratořích CSI Praha. Solární panely, systémy, sluneční kolektory: Schüco již dnes nabízí řešení pro výrobu energie ve formě tepla nebo elektrického proudu. Solární systémy značky Schüco Z hlediska stále přibývajícího počtu obyvatel a nadměrně rostoucí spotřeby energie jsou na celém světě hledány alternativy k primárním zdrojům energie, jakými jsou ropa a plyn. Schüco již dnes nabízí esteticky přesvědčivá a technicky vyzrálá řešení pro výrobu energie ve formě tepla nebo elektrického proudu. Svými systémy v oblastech solárně-termické energie, tepelných čerpadel a fotovoltaika patří Schüco k nejúspěšnějším výrobcům kompletů solární techniky v Evropě. Práce provádíme v regionu Jižní Morava, Brno, Brno venkov, Břeclav atd.


Dodávka a montáž plastových oken, Vojkovice

Dodávka a montáž plastových oken, Vojkovice

Dodáme a namontujeme: -okna a dveře vyrobené z vysoce kvalitních okenních profilů německé firmy Schüco s ocelovou výztuhou. Nabízíme výběr ze širokého spektra systémů, tvarů a barev. V našich okenních systémech Schüco v sobě sjednocujeme kvalitu, design a inovaci do prakticky bezmezné škály nabídky a splňujeme všechny Vaše nároky. Vyzrálá technika splňuje všechny důležité faktory, jakými jsou úspora energií, bezpečnost, protihluková a tepelná izolace a určitě také snadné ošetřování a údržba. Vytvořte ve svém obydlí zvláštní atmosféru a užívejte si komfort vysoce jakostních okenních systémů Schüco.Další produkty a služby
  • atypická okna, výroba plastových oken, montáž plastových dveří, střešní okna, vchodové dveře, francouzská okna
  • montáž žaluzií, látkové rolety, vertikální a horizontální žaluzie, svislé clony, stínění zimních zahrad, sítě proti hmyzu


Související články
Kvalitní a estetické hliníkové pergoly
Kvalitní a estetické hliníkové pergoly

V případě, že potřebujete realizovat ve svých prostorách pergolu, požadujte jenom ty nejkvalitnější služby a profesionální přístup. Výsledkem je nejen kvalita, ale také kompletní servis a požadovaný dizajn z kvalitních materiálů. Toto a mnohem více vám poskytne firma HELLA stínicí technika, s.r.o.


Kompletní dodávka žaluzií a záclon včetně tyčí a kolejnic - Olomouc
Kompletní dodávka žaluzií a záclon včetně tyčí a kolejnic - Olomouc

Žaluzie, záclony, závěsy, to všechno přináší do našeho domova útulnost. Díky tomu se doma cítíme příjemně, máme zde pocit bezpečí a osobně se nám to líbí. Těmito prvky vybavíte jak moderní dům, tak kancelář, každý pokoj, žaluzie a záclony se hodí kamkoliv.


Plastová okna a dveře do každého domova
Plastová okna a dveře do každého domova

Firma K plasty s.r.o. se zabývá výrobou plastových oken, dveří, ale také krásných a přepychových zimních zahrad. Sídlí v Novém Městě nad Metují, proto se zaměřují převážně na východní a střední Čechy.


Záclony a závěsy, garnýže, horizontální a vertikální žaluzie včetně zaměření a montáže v Praze
Záclony a závěsy, garnýže, horizontální a vertikální žaluzie včetně zaměření a montáže v Praze

Nevíte si rady s výběrem a neumíte správně zaměřit, kolik metrů záclon máte koupit? Žádný problém. Od toho je tu odborná firma Ladislav Daněk z Prahy. Přímo ve Vašem bytě Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu a odstínu, provedeme zaměření a samozřejmě i montáž.